Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
cześć dziewczyny,

My juz w domku po wojazach. Ahh 2 tygodnie szybko zlecialo ale cale szczescie wyjazd udal sie wysmiencie pogoda dopisala w 100 %.
A teraz troche spraw do zalatwienia i za 4 tygodnie mezus ma urlop i znowu wyjezdzamy 🙂

Wczoraj zlozylam dopiero papiery na becikowe a teraz zabieram sie za szukanie ubranka dla malego na chrzest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i po przyjezdzie same zle wiadomosci.
Znajoma 3 tygodnie temu dowiedziala sie ze jest w ciazy. A wczoraj wyladowala w szpitalu z krwawieniem i najprawdopodobniej jest to ciaza poza maciczna.
Najgorsze w tym wszystkim ze juz 4 ciaze stracila i to jedna blizniacza rowno rok temu.
Czy na tym swiecie nie ma sprawiedliwosci? Komus bardzo zalezy zeby miec dzieci i dostaje takie ciegi non stop.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczynki wracają a ja wyjeżdzam!! na kujawy!! wczasy agroturystyczne, tzn do siostry na wieś 😉 🤪 🤪 🤪 🤪 jutro chłopisko nasze nas zawozi..mała bedzie na dworku non stop (oby...) a ja z nią... Pogodo nie zawiedź!!!

tymczasem my po szybkim spacerku , bo grzeje fest...zakupy zrobione, co by chłop z głodu nie padł 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u nas pada od rana 🤪 wkońcu jest czym pooddychać

Laski to ja Was zapraszam do mnie na agroturystykę 😉 nawet pozwolę Wam krowę wydoić 😉 konikiem dam pojeździć i świnki pokażę 😉 nie ma tylko indyka ale poszukam na wsi u sąsiadów za to pawie się znajdą u sąsiada za miedzą 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiak to smutne wieści, ja mam nadzieje że znajomi którzy pojechali z moją siostrą na wakację wkońcu wrócą z jakimś zasianym ziarenkiem 🙂 7 lat się starają i nic 😞 podobno ona wytwarzała jakieś złe środowisko dla plemników w macicy, a teraz to wszystko się odwróciło i mają się bzykac na całego 🙂

kolejna awaria mojej córki bidulka jedna tym razemm nawet odrobinki się nie nerwowałam tylko byłam z nią cały czas, godzina płaczu cycyuś i drzemka a ja dalej do odkurzacza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia przykro słyszeć takie wieści 😞

NEW trzymam kciuki oby wszystko się dobrze ułożyło.

U nas też nie ma dobrych wieści. Tatuśko szuka pracy ale ciężko coś znaleźć. Ciągle pod górkę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny 🙂 ja znow jestem sporo stron do tylu i nie bardzo mam jak to nadrobic 🙂 my juz dzisiaj na wakacjach 🙂 jechalismy jednak w nocy wiec Tuska przespala cala podroz bylam w szoku 🙂 takze o 4 rano juz podziwialismy nasze piekne morze 🙂 jedyny problem to to ze od rana caly czas pada;d;d nie ma jak to sloneczny urlop 🙂 mam tylko nadzieje ze od jutra juz dopisze nam pogoda 🙂 goraco pozdrawiamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KASIAK smutno się robi gdy czytam takie wiadomości ale pocieszający jest fakt że może zajść w ciąże i na bank jej się uda donosić maleństwo trzymam kciuki za Twoją koleżankę.

Ja wciąż się zastanawiam jakby wyglądało moje pierwsze maleństwo 😞 mimo tego że mam Lenkę to i tak strasznie o nim myślę tym bardziej teraz gdy mijają 2 lata 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://kuchnia.wp.pl/index.php/health/prop/id/586

juz nigdy nie ruszę pasztetu i konserwy turystycznej 🤢 🤢 i pomyśleć że w ciąży to jadłam 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paula już w czwartek nad morzem am być 32 stopnie 🤪 więc korzystaj z deszczu póki mozesz 😉 bo potem susza

mój pies siedzi i miauczy bo chce żebym mu dała mięsko z risotto chyba go głowa dziś boli 🙂 przecież to indyczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja po 2 tygodniach wakacji wkoncu doszlam do ladu z chalupką. Ukrzatnieta i pachnaca teraz mozna spozyc jakas kawusie 🙂
Dobrze ze maly tak slodko spi to moglam to wszystko ogarnac.
A pogoda do bani pochmurno co po chwile pada a w domu duchota ze nie idzie wytrzymac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Unikam jak ognia kupowanych pasztetów
raz tylko w ciąży tak mnie naszło na pasztet z ćwikłą, że mąż pobiegł do pobliskiego sklepu, kupił najładniej wyglądający i najdroższy a i tak był niedobry 😞 ale zjadłam oczywiście, takie miałam ciśnienie na kanapki z pasztetem... 😜
na szczęście mama i teść mi dogadzali i napiekli tyle, że jeszcze mam kilka kawałków w zamrażalniku 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tata zabral Malucha
oj zly dzien mam dzisiaj, bardzo zly ...
ale przemilcze temat bo nie ma o czym gadac 🙂

ach te zachcianki 🙂
pasztetu nigdy dobrego nie jadlam wiec zielona jestem w tym temacie ...
za to w ciazy uwielbialam pierogi z Pierogarni ( taka knajpa in Wawa )
ciagle tam latalam i zarlam 🤪
jak trafilam tam po ciazy i zamowilam pierogi z miesem to myslalam, ze pawia puszcze
takie byly ohydne 🤔

widze, ze Mamuski planuja lub wracaja z wakacji ...
w miescie zawsze powinno byc chlodniej
a na wakacjach upal 🤪
tak by bylo najlepiej ...
to sie rozmarzylam 🙂

dobra ide sprzatac 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja dopiero witam 🙂
U Nas tez leje od rana ale za to po raz 1 zaliczyla spacer w chuscie i nie
ryczla 🤪 sukces

NEW Trzymaj sie i trzymam kciuki zebys Sobie wszystko poukladala po Swojej mysli 😘

Paula udanych wakacji 🙂

Ilonka
Ty mi 2 razy nie mow bo zawitam z Nuna moja 😁 😁 😁
Pasztet hmm jem czasami z foremki taki z pomidorami i dobrze ze link mi sie nie otwiera 😁 😁 😁
KlapI SUPER WASZA RODZINKA 😉 😎

Oczywiscie nie wiem juz co tam jeszcze naczytalam bo juz zapomniawszy ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...