Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
masakra...mam traume...
położylam Hanie spać na naszym łózku tak na środku... nagle budzi mnie ryk...Hania spadła z łózka!!!
Musiała się przeturlać i to kilka razy.

Na szczęscie nic Hani nie jest.Bo to niskie łózko i dywan dośc miękki
Ale ja nie mogę dojść do siebie, już nigdy jej chyba nie spuszczę z oka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiak kciukas za szczepienie 🙂
u nas nastepne pod koniec lipca ...

klapi no rzeczywiscie kiszka, chyba bym umarla ze stresu 😞
ale najwazniejsze, ze Hani nic sie nie stalo !
moja Mama ciagle mnie opieprza, ze klade dziecko na lozku i jak widac ma racje ...
mi sie wydaje, ze klade w bezpiecznym miejscu i ze np na chwile wyjde do kuchni i zaraz wracam ... tylko, ze te nasze dzieciaki teraz rzeczywiscie takie szybkie postepy robia i tak szybko sie rozwijaja, ze nigdy nie wiadomo kiedy zrobia o jeden obrot za duzo ...
dobrze, ze z Hania wszystko ok !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O kurde, Klapi. Dobrze że Hani nic się nie stało.
Na szkole rodzenia mówili żeby nie kłaść tak dzieci i zawsze jedna ręka na dziecku gdy jest na przewijaku; tak sobie myślałam że przesadzają, czasami na chwilkę nawet małego zostawiam na przewijaku... 🤔 No i kładę na środku wielkiego łóżka w sypialni z przekonaniem że spoko.
Ale właśnie mówili, że dzieci spadające na podłogę nie są z rodzin patologicznych, tyko właśnie z bardzo kochających i troskliwych 🤔
Chyba przemyślę to jeszcze raz 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Klapi nie zadreczaj sie na szczescie nic sie nie stalo Haniulka juz jest spryciulka 🙂
Ale wiem co to znaczy moja kuzynka zostawila corke w lezaczku na lozku zapieta pasami na srodku lozka a lozko 200x220 takze wielkie i tez slyszy po chwili ryk a mala z lezaczkiem spadla na podloge na panele 😞 tez nic jej nie bylo ale jaki szok to jest 🤔
I pytanie w jaki sposob ona spadla 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamuncie wróciłam dopiero z pracy masakra jak ja mogłam tyle godzin siedzieć wcześniej poza domem póki nie było maluśkiego `to mi to nie przeszkadzało a teraz mnie wqurwia 😠 😠 😠 😠 matka powinna mieć możliwość być z dzieckiem co najmniej do roku a tu jeszcze od września trzeba poszukać kogoś do opieki nad Aruniem chyba sobie strzele w łeb że muszę zostawić swoje słoneczko z kimś obcym.
oj widzę że nie za wesoło u niektórych ale jeśli podejmujemy decyzję o rozstaniu to wiemy co robimy ja dojrzewałam do niej długo aż wreszcie któregoś dnia wysłałam pozew rozwodowy który do mnie wrócił bo go z tych emocji po prostu nie podpisałam.
W piątek wracają moje kobietki dzisiaj biorą ślub kolonijny i nic mi w niedzielę nie powiedziały nawet zięciów nie pokazały cholery jedne 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 dobrze że chociaż one super się bawią
coraz bardziej zastanawiam się nad wyjazdem bo malusi dostał leki i zobaczymy co będzie dalej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj biedny haniutek, ważne że nic się nie stało ale nasze brzdace już coraz bardziej ruchliwe więc musimy uważac 🙂
zapomniałam całej reszty bo Maja bidula wyje na całego, Michał ją nosi a ta wali kory jak stary chłop a każdy kor poprzedzony jest wyjcem
zaraz leće do batmana chrzest załatwiać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u Was tez taki upal ?
no ja po prostu wymiekam
chyba na zewnatrz jest zimniej niz u mnie w domu ...
kleimy sie z Maluchem
a ta akurat chce zeby ja na raczkach nosic ...
teraz padla i spi

Matka powinna siedziec z dzieckiem w domu jak dlugo chce i na ile ma ochote
ale coz poradzic - zycie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u nas chłodno i pada deszcz więc jest czym oddychać 🙂 zaraz Majke kapiemy i idzie spać 🙂
ksiądz nawet luz
widziałyscie końcówkę faktów i tańczących żołnierzy hehehe a lepsze jeszcze było to jak odmieniali liczebniki- debile 🙂
kupiłam Majce grzechotki skarpetki a ma zdziwo jak nogami miesza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia ty uważaj, dzisiaj masz zięciów, jutro będziesz miała wnuki.....
🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
😜 😜 😜 😜 😜

Agatta w Ząbkach juz od około 17 zimno (przyjemnie) i pada;
dziwne że w wawce o 19 jeszcze upał.
Jakby co, zapraszam do siebie na orzeźwienie 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agattka u mnie tez jest niezle a przez to ze suszarka chodzi bo inaczej to Mloda w ogole by nie spala ☺️ ☺️ ☺️ wiem wiem masakra glupia jestem kto to widzial i w ogole no ale jak ona w dzien do spania jest okropna ☺️ szkoda mi jej ze sie meczy a widze ze oczy sie kleja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejo,
fota z wakejszyn zajebista 🙂
Hanik niezła sportsmenka 😉 ale najważniejsze, ze niec jej nie jest 🙂
klapi, masz nauczkę i juz błędu nie powtórzysz, a przed nami jeszcze wszystko 🙂
monia i inne pracujące mamuśki - współczuję wam bardzo bo to naprawdę przykre i tak być nie powinno.
za szczepienia i inne badania kciukami się odwdzieczamy z Aronkiem i też wirtualnie masujemy brzuszki nawet profilaktycznie w podzięce za wasze masowanie bo dziś odniosło ono 100% skuteczności 🤪 - oczywiście do tej pory.
dziecko mi śpi od 19-ej i na kąpiel ani widzi sie budzić.
no nie wiem, moze naprawdę mu dziś odpuszczę od wielkiego dzwonu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a to z przedwczorajszego spacerku z ciotką Agattą i zakochaną Loloittą 🙂
[URL=http://img149.imageshack.us/i/dzis1a.jpg/][IMG]http://img149.imageshack.us/img149/3553/dzis1a.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Romeo był nieco senny 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...