Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Klapciu bedziemy robic zdjęcia na pamiatke Lenci http://www.mstepien.com/index2.php http://www.gosiastepien.blogspot.com/ u tej Pani.

Moje dziecko dziś pobija samo siebie ze spaniem 🙃 🙃 przespała kąpiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś do śmiechu 🙂

+ 20°C Grecy zakładają swetry (jeśli je tylko mogą znaleźć).
+ 15°C Jamajczycy włączają ogrzewanie (oczywiście, jeśli je mają).
+ 10°C Amerykanie zaczynają się trząść z zimna. Rosjanie na daczach sadzą ogórki.
+ 5°C Można zobaczyć swój oddech. Włoskie samochody odmawiają posłuszeństwa. Norwegowie idą się kąpać do jeziora.
0°C W Ameryce zamarza woda. W Rosji woda gęstnieje.
- 5°C Francuskie samochody odmawiają posłuszeństwa
- 15°C Kot upiera się, że będzie spać z tobą w łóżku. Norwedzy zakładają swetry.
- 17.9°C W Oslo właściciele domów włączają ogrzewanie. Rosjanie ostatni raz w sezonie wyjeżdżają na dacze.
- 20°C Amerykańskie samochody nie zapalają.
- 25°C Niemieckie samochody nie zapalają. Wyginęli Jamajczycy.
- 30°C Władze podejmują temat bezdomnych. Kot śpi w twojej piżamie
- 35°C Zbyt zimno, żeby myśleć. Nie zapalają japońskie samochody.
- 40°C Planujesz przez dwa tygodnie nie wychodzić z gorącej kąpieli. Szwedzkie samochody odmawiają posłuszeństwa.
- 42°C W Europie nie funkcjonuje transport. Rosjanie jedzą lody na ulicy.
- 45°C Wyginęli Grecy. Władze rzeczywiście zaczynają robić coś dla bezdomnych.
- 50°C Powieki zamarzają w trakcie mrugania. Na Alasce zamykają lufcik podczas kąpieli.
- 60°C Białe niedźwiedzie ruszyły na południe.
- 70°C Zamarzło piekło.
- 73°C Fińskie służby specjalne ewakuują Świętego Mikołaja z Laponii. Rosjanie zakładają uszanki.
- 80°C Rosjanie nie zdejmują rękawic nawet przy nalewaniu wódki.
- 114°C Zamarza spirytus etylowy. Rosjanie są wkurwieni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agatta a wiesz co mnie zawsze zastanawia gdy widzę faceta na rowerze...co robi z dydolkiem i jajkami...siedzi na nim czy co? i czy go nie boli jeśli siedzi 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kłapi współczuje lotu upadku nabawiłaś się stracha najważniejsze że wsio w porządku, moim znajomym ostatnio dziecko w chodaczku spadło ze schodów 🤢 60 km na sygnale erka jechali do łodzi na szcęscie skończyło się tylko na siniakach 🤢 mamy wszytskie nauczkę a oczy musimy miec już dookoła głowy
tchibo jara moją mamę zakupowo i kawowo 😉
ilonkawow fajowa taka sesja ja też chcę ☺️
iskra trzymam kciuki za małego coby na chrzciny był w gotowosci zdrowotnej
ja znow nie zaklepałam chrzcin 😠 tym razem ksiądz powiedział że za wcześnie przyszłam i mam pójśc za tydzien 😠mówie co za róznica jak już jestem, sciemniam ze wyjezdzam ze nie mam z kim dzicka zostawiac a kasiadz wymyśla powiedział ze za tydzien i koniec mysle nad zmiana parafii 🤢
male wykapane spiocha oby do rana jak wczoraj tzn dzis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hahahaha
ilona ja nad zdjęciami tej kobiety rozczulałam się juz w ciązy ale mi do niej za daleko, a z ciekawosci jesli mozesz ile płacisz?
anka jaki piękny romeo, to Maja dziś zabrała Aronkowi bóle 😞
klapi dzisiaj oglądałam ta kołdre life 🙂 wszystkie rzeczy chyba tam wykupie niebawem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Księża to zawsze łaskę robią jakby czekali że padniemy przed nimi i będziemy calować w stopy dlatgeo ja nie chodzę i się nie proszę nie to nie idę do innego księdza. Potem się dziwią że ludzie od kościoła się odwracają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sztunia Ty sama robisz świetne zdjęcia a my to takie antytalenty dlatego chcemy coś profesjonalnego bo zawsze ładnie się wyjdzie 😉

za zdjęcia w studio płacę 500 a jak chce studio i plener 550 troche kasy ale warto wole sobie nic nie kupić a zrobie taką sesję
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ilonka hhaha
u mnie w mieszkaniu +27 upał jak u agaty 🤢 i co to oznacza 😜 rozbawił mnie tekst"jamajczycy wygineli" no i cała reszta tez 🙂
a taka sesje to zrobilabym sobie juz teraz 🙂zamiast durnych zdjec typowo takich od chrztu 🤢
dobranockuje papa
nt ksiedza moja wierzaca babcia dzis powiedziala ze w ogole nie znaja zycia i nie rozumieja ludzich codziennych problemow a tacy wielce pobozni itp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asienka ta babka też robi zdjęcia podczas chrztu. Ja np. nie robię żadnej imprezy na chrzciny bo wolę te pieniądze wydać właśnie na zdjecia dla małej bo będzie miała pamiatke a tak to co bedzie miała z gości? najedza się obgadaja dupe i do domu pójdą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania gratuluje. Może to oznaka że juz koniec kolek bliski 🤪

Klapi współczuje. A ja tak zostawiał czasami małego na łóżku albo na przewijaku. A skubaniec się już na bok przewraca. Muszę go pilnować lepiej i zamontować oczy dookoła głowy.

Dzisiaj miał mi kurier leżaczek przywieźć. I oczywiście sie nie pojawił 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaprasza na obiad do restauracjo moich rodziców i Jacka i chrzestnych i tyle żadnych wyjatków nie robię i niech nikt mi się nie sprzeciwia czyt.teściowa bo to moje życie i moja sprawa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ilonka ja tez wyszłam z takiego założenia i zamiast lokalu robimy obiadek u moich rodziców bedzie az 12 osób wiec w mojej miescinie nie oplacalo sie wynajmowac lokalu bo wolali ceny jak za 20 osob 🤢 tez zamawiam fotografa znajomego pokaze mu ta stronke i moze skopiuje pomysly 😉
mozliwe ze w koncu zrobimy impreze bez chrztu bo cos nam pod gorke z tym kosciolem idzie a ja ksiedzu w lape dawac nie bede, a wczorajszy tekst ksiedza ze skad ona ma wiedziec ze moj brat w angli czasem burdelu nie prowadzi postwil moja wiare pod znakiem zapytania 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łooo...Asieńka ja już bym coś księdzu dowaliła co by mu dało do myślenia...

Mała wstała więc zakładam ciekawe co to będzie teraz chyba bal do 1 w nocy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...