Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
my już po przychodni 🤢 mały ma skazę białkową w dalszym ciągu absolutnie mam mu nie podawac bebilonu 🤢 ja sama mam pilnowac diety no i z przejścia na butle póki co nici bo mały bedzie musiał pijac mleko na receptę nutramigen a to ponoc w smaku gorsze świństwo jak bebilon pepti wiec nie będe dziecka molestowac jak chce cycka to niech ssie cyca i już a na wesele najwyżej nie pojade 🤢
mały waży 6400 od szczepienia w tydzien przybrał 200gram to chyba ładnie teraz śpiocha a ja sobie zapodam lenistwo bo za oknem strasznie wieje i póki co nie zapowiada się na spacer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was
moja Michelle bije rekordy w spaniu
wczoraj dalam jej cycka 0 22 polozylam do loozeczka
obudzilam ja dzis o 7.15 rano bo musialam tescia do pracy zawiezc
dalam cycka na 10 minut i spi od 7.40
szok
ciekawe czy jej przesypianie nocy juz pozostanie..fajnie byloby chociaz z drugiej strony tak dziwnie...
lezaczek mi przydaje sie bardzo wloke ja w nim to do kuchni to do pokoju 🙂
w ogole uspokoila sie i jest taka kochana
slini sie niesamowiecie
a ja schudlam 1 kg 🙂 🙂 🙂 w symie juz 10kg jeszcze 9 mi zostalo ale 4 chce jeszcze stracic 🙂 🙂
pozdrawiam was
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie mój bąk będzie podobnie ważył. Jak do tej pory to mi 400 gram co tydzień przybierał. Rośnie mi pączek w oczach hehe Może w tym mleku jakieś drożdże są 😜 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiak a daj spokój ten pepti to jest gorzki i smakuje jak pomyje mleka ble ale ponoc ten nutramigen jeszcze gorszy wiec lekko nam nie bedzie, położna stwierdziła że pepti jest za słaby dla naszego synka 🤢 w przyszły piątek poleze do naszego doktora i sie zapytam zobaczymy co nam za mleczko przepisze 🤢
kuźwa właśnie jechowcy do mnie zawitali z zaproszeniem na kongres 🤪 😁 😁 😁 ja tak każdemu drzwi otwieram w końcu kiedyś w gębe dostane we własnym domu 🙂 ale jeszcze po ciązy mi został nawyk niepatrzenia przez wizjer 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u babci przytyłam kg 😠
Czyli do zrzucenia 8 kg a nie 7 😠 😠 😠

Tatuśko mnie ciągnie na wesele do siostry a ja chce zostać w domu z dzieckiem, bo nikt inny nie zostanie. Szkoda mi kasy na sukienkę (kupiłam za to lezaczek hehe), a w stare to juz nigdy się nie wcisne. O rozmiarze 36 moge zapomnieć 😞
Nie będę ciagnąć dziecka do takiego hałasu. Tylko się umęczymy i jak jeszcze wszyscy się zlecą i zaczną mi dziecko macać to by się krew polała 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U babci kupiłam małemu Bebiko bo podobno smaczniejsze. Nigdy więcej nie kupię. Ten proszek w dotyku jest jak mąka ziemniaczana i się strasznie pieni, a mały dodatkowo zaczął mi kupę po 4 razy dziennie robić - oczywiście to była jedna kupka podzielona na mniejsze. Ale byłam zła. Tylko pampersy mi schodziły jak woda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agata u nas tą skazę białkową głównie rozpoznali przez zmiany skórne mały ma takie odparzenia na szyjce, koło ucha lewego, na lewym poliku i w zgięciach łokciowych 🤢 jak nie jem nabiału i kąpie małego w oilatum i potem kremem smaruje to jest okej ale jak ostatnio zjadłam żółty ser to dziś mały wygłąda ja malinka. możliwe że jak skaza długo się utrzyma to nie będzie mógł jeśc produktów bogatychw krowie mleko ale tym będę się zamartwiac później 🤢 teraz tylko musze dobrac mu dobre mleko żeby nie miał zmian skórnych w ogóle to musi zacząc taie mleko pic a cwaniak chce tylko cycka 😉 nie ptrzestrzeganie diety przeze mnie może doprowadzic do astmy u małego 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Piękne 🙂
Małe sprostowanie mojej wczorajszej wypowiedzi 🙂 Cytując położną miałam na myśli to, że gdyby mnie babka nie uświadomiła, to w życiu bym nie pomyślała, że takie małe Bo może z wyrka zlecieć 😮 😮 😮
Kupy młoda strzela zazwyczaj o 13, ale ostatnio preferuje system ratalny i robi 2-3 ale mniejsze 😁
Zrobiła nam się ciemieniucha- mamusia wałczy a córcia się cieszy jak mama główkę wyczesuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam ja od wczoraj chodze struta....
znalazłam w telefonie meza zdjecia jakiejs dziewczyny, nie myslcie sobie ze grzebalam mu tylko ostatnio robil nam zdjecia i chcialam je zgrac na kompa,
nic mu nie powiedzialam bo jakos nie moglam z nim o tym pogadac, on w ogóle od kiedy wrocil z tego szkolenia jest inny dla mnie... 😞 😞 😞 😞
moja mala produkuje juz dzisiaj 2 kupe ta chyba mega jest bo wali bez konca dobrze ze od wczoraj na 3 pamersow jestesmy bo 2 by tego nie udzwignela 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...