Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Mój mężulu to ma problem ze zmienianiem koszulki. Najpierw śpi w niej a potem chodzi w niej w dzień. Czasami ręce mi opadają i go ochrzaniam żeby w końcu ją zmienił 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie no, poprostu porazka 🤢
nie mam chwili zeby me dziecko sie ode mnie odkleiło. w dzień spać nie chce i cały czas wymaga zajmowania sie nim.
dzień mija BEZKOLKOWO jak narazie 🤪 (dzieki za masaze i kciuczki i ciepłe słowa) ale przez te kolki i uspokajanie na rączkach nauczyła się mała bestia i wykorzystuje na maxa.
nudzi mu się wiec chce żeby go nosić. kimnie się na rękach i jak tylko odłoże czy do kołyski, czy do wózka, czy na łóżko - 5 minut i płacz 🤨 - oczywiście z tęsknoty za mamusią.
ooo, i teraz też 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o bogusia widze, ze lezak dotarl 🙂

asienka dobrze powiedzialas sasiadce !
dzisiaj spotkalam ta moja co mi ostatnio tak dowalila mowiac Konradowi,
ze Baaaaaardzo zle wygladam ... stary pasztet 😠
u nas pracuja jeszcze robotnicy, budynek koncza ...
i ta raszpla caly dzien z nimi stoi i sie bajeruje
6 dych na karku a jak lolitka sie zachowuje - gnida 😠
zmierzyla mnie wzrokiem i ledwo dzien dobry powiedziala - szmata ...
sory, ze tak przeklinam, ale menda konkretnie mnie wkur ... 😠
nienawidze jej za to, ze akurat sie wstrzelila w moj zly nastroj i sprawila mi przykrosc,
ze ryczalam i przezywalam glupia babe, ze spieprzyla mi wtedy pol dnia 😠

ostatnio tez Konrada zaczepila i cos tam pierdolila, ze chyba sie zestarzala bo polubila dzieci 😮 no czas najwyzszy, ze to zauwazyla ...

ale sie nagadalam ☺️

a tak w ogole to bylismy Rodzinnie na Polach z kocem
super bylo 🤪
nazarlismy sie w Lolku na grillu a pozniej lezalam tylkiem do gory i czekalam az pochloniety tluszcz rozlozy mi sie w udach 🙂
a Oli zachela sie juz chyba chichrac na stale bo ostatnio do Aronka a dzisiaj do parasolki od wozka 🤪 no czad po prostu 🤪

Sztunia wspolczuje kolek ...
niech spadaja na drzewo - oby szybko !

a jesli chodzi o mojego porzadnickiego faceta to posprzata, ugotuje, wypierze
i w ogole zrobi wszystko ...
za to wrzucenie skarpet lub gaci do kosza z bielizna przewyzsza jego mozliwosci 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my zaliczyliśmy spacer z rana ok. 11-ej i ciemne chmury przygoniły nas do domu. poza tym łeb chciało urwać 😠
teraz juz nam sie nie chce ale jutro, jak tylko dojedziemy na dziłkę to plaża na całego 🤪 🤪
ciekawe ile wytrzymam z mamusią bo już jej mówiłam 1000 razy, ze tylko krupnik ma mi gotować i "papierową" wędlinę zapodawać, a ona: oj, przecież musisz coś jeść treściwego bo dziecko głodne będzie, jak będziesz takie rzeczy jadła, ja kupiłam to i to...
mówie jej, zę mały ma chyba te jazdy od mojej złej diety i ze teraz od 5 dni wpierdalam krupniok i suchy prawie chleb i jest ok od 2 dni zero ataku i kupa dziś była rzadsza i kolor juz bardziej musztardowy, a ojna swoje....
wiec nie wiem ile dam radę to znosić.
Morf, jak tego to tego... zrobimy se zlocik moze?
tylko ja to na wypizdowie będę bo aż pod samym zgierzem oródki działkowe w helenówku (nowa gdynia), ale moze jak sie uda to sie spikniemy 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny popstrykajcie foty na zlociku ! 🤪

Lansiarstwo na Polach 🙂

[URL=http://img443.imageshack.us/i/myyyyyyyb.jpg/][IMG]http://img443.imageshack.us/img443/2525/myyyyyyyb.jpg[/IMG][/URL]

i lansiarstwo w Lolku 🙂

[URL=http://img651.imageshack.us/i/mmmyyy.jpg/][IMG]http://img651.imageshack.us/img651/6613/mmmyyy.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

alez ja mam odrosty 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Klapi widać różnicę, bo polskie znaki są 😁
Ania73 no zobaczymy, co z tego wyjdzie, myślę że mój złom tam dojedzie 😁 Moje dziecię nie ma kolek, ale mamusia tak ukochała, że za dnia nie ma opcji na łóżeczko, tylko mamusia, albo rączki albo moje wyro i najlepiej z cycem przy poliku. Na szczęście pozwala oddalić się do kompa. Niestety nie ma opcji na wędrówki po mieszkaniu, bo koty są 🤢 🤢 🤢 Co prawda śpią jak zabite do 17, ale wolę nie ryzykować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Chichracz z mojej Neli jest niesamowity, zaciesza do wszystkiego nawet do sufitu. Czasami tak się wydrze, że aż ucho zaboli 🤔 🤔 🤔
Wczoraj się popłakałam, bo takie miny do taty przez okno robiła, tak się słodko uśmiechała, wytykała język, że jakoś tak się wzruszyłam, że ona taka mądra 🙂
Nie mogę być taką suką i aż tak bardzo narzekać na chłopa, bo ugotuje, ale zostawi syf, a resztę zrobi jak mu się powie, oczywiście w standardzie jest spory poślizg, ale lepiej późno niż wcale.
Szczury pod łóżkiem też są niestety codziennością 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj dziewuszki widzę że nas więcej łączy niż tylko dzieciaczki 🤪
mianowicie: mój mąz też bałaganiarz, ostatnio zaczął po sobie zmywać 🤪 i wrzuca swoje ubrania do prania, ale oczywiście skarpetki i majtochy to przy łóżku zostawia i traktuje je chyba jko ozdobę sypialni..a może lepiej mu się zasypia jak ma brudne skarpetki pod nosem 🤔 🤪 🤢

Ksawi śpi już od 17, w końcu mam chwilę żeby się magisterki pouczyć, ale zamiast czytać to siedzę na forum ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam wrocilismy ze spaceru pogadalam z mezem ale nie o tym zdjeciu tylko ogolnie, powiedzial tylko ze nie mial i nie ma nikogo na boku, ale dalej nie jest dobrze, powiedzialam mu ze nie czuje sie z nim szczesliwa, ze radosc daje mi tylko nasze dziecko,a on CHCESZ SIE ZE MNA ROZSWIESC no normalnie rece opadaja, ja probuje rozmawiac a on z grubej rury...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o chłopach znowu...mój jest ok. ma gorsze dni i zwykle nie trafia ubraniami w kosz na brudy, ale poza tym sprząta kuchnię lepiej ode mnie, pomaga w większości czynności i nawet kiedyś guzik mi przyszył, bo ja mam uczulenie na igłę z nitką 🤪 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zakładka
dziecko nam sie popsuło i płacze cały dzień 🤢
mąż nie oglądał meczy jak dziś to świruje z finałem 🤢
agatalecha z Ciebie i małej super pomysł z trawką i kocykiem 🙂
zapomniałam co miałam napisac 🙂
anka kiedy bedziesz w tej łodzi? i która jest jeszcze z łodzi kurcze jakbym miała normalniejszego męża to byśmy zlot w lodzi zrobily ale ja mam 60 km i samej z mazgajem ciężko będzie mi jechac 🤢 a mąż to nie będzie chętny na takie spotkanie - burak 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to mój chłop jak na kartce mu napisze co ma zrobic to zrobi fakt że robota domowa mu się w rękach nie pali ale ujdzie w tłoku, nawet ostatnio jak go opieprzyłam że kibel olewa, to wytrze papierkiem, dechę spuszcza bo mamy taka samoopuszczaną że wystarczy ja pchnąc 🙂
skarpety wszędzie a najbardziej wkurwia mnie to że je tak pozwija że jak mam je wrzucić do pralki to musze się namęczyć 🙂
największym bólem u mnie jest to że czasem jak założy zestaw wyjściowy to mnie łamie, ja odjebana a on stare brudne dziny wymemłana koszulka i najlepiej pumy z botem 🙂
poza tym jest ok, i broń boże nie jestem służką 🙂

emilka to dobrze że nie ma nikogo tylko czemu on tak dowalił z tym rozwodem, oj mężczyxni 🙃

zzzz kapielowa
ból brzucha dziś zrzucony na biszkopty 😞 fuck
gratuluje klapi new sprzętu 🙂

ale jestem zdolna napisałam posta i go nie wysłałam, więc my juz po kapieli i dzidka spi, mąż pojechał po chleb, idę podlać kwiatki i oglądamy mecz 🙂 stopa zrobilismy sobie na ence 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia mój jak wrzuci od święta skarpy do kosza z brudną bielizną, to zwinięte w rulon i oblepione kocim żwirkiem, bo lubi w skarpach po mieszkaniu chodzić i tak roznosi e bobki 😠 😠 😠
Dobra meczuję się- oczywiście wygra Hiszpania 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...