Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja kupiłam młodemu wczoraj kaszkę mleczno-ryżową i trochę mu mieszam z mlekiem, bo ostatnio jadł mi po 160ml co godzinę, więc chyba się nie najadał. A po mieszance kaszki z mleczkiem aż mu się oczy świeciły..no i brzuszek też dobrze zareagował..kupy są normalne i tyle samo co wcześniej 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
97 centyl nie oznacza że 97% dzieci tak ma
Jeżeli masa ciała dziecka jest na poziomie 50 centyla oznacza to, że 50% rówieśników jest szczuplejszych, a 50 % jest cięższych, natomiast jeżeli parametry te są na poziomie 97 centyla, oznacza to, że 97% dzieci jest szczuplejszych, a 3% jest cięższych od badanego dziecka w danym wieku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Śliczne córeczki kwietniowe 🤪 Nadia, Emilka, Lencia 😘

Ilona super wyglądasz z grzywką! no i lachon z Ciebie jak się patrzy! 🤪

Agata moja też odkryła właśnie uroki swego głosu i coraz głośniej pokrzykuje, piszczy, świergoli... 😁 cudne to jest, tylko nie o 7 rano 😉

Basik będzie dobrze, zobaczysz! trzymamy kciuki 🙂

co do odbijania, to my nie zawsze ☺️ a czasem młoda po prostu nie odbija mimo wysiłków i zdarza się, że np po godzinie spania, jak ją podnoszę to sobie beknie jak stary 😉

mi wystarczy tylko pokazać niemowlaka i już mam łzy w oczach, a co dopiero takie straszne historie 😞 pamiętam, że jak urodziłam to przez jakiś czas byłam tak wykończona i przerażona "co teraz" i tym podobne, że różne głupie myśli chodziły mi po głowie, ale małż, mama i wy nie daliście mi zwariować 🙂 a teraz nie wyobrażam sobie życia bez Matyśki!

a i doczytałam: fajny aligator! i mi też zaczęły włosy wypadać mimo, ze witaminki biorę cały czas 😞 ale zostało jeszcze tylko 6 kilo na plusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JoZo bo ja to taki glupolek jestem ☺️ i nie wiedziałam jak to ładnie opisać a Ty opisałaś doskonale te centyle

młoda spi po raz drugi a ja sprzatam kuchnie i pokój nasz i pomysleć że będę robić to samo w sobote i niedziele przed przyjazdem tesciowej. Zawsze panikuje że nazwie mnie brudasem bo czasem nie mam kiedy posprzątać ☺️ Wiecznie jak wracalismy z wakacji a z babcią były ciotki i nie było posprzątane ak jak to Emila robi to wyzywała ich od brudasów itp. i ja mam teraz schize że mnie też tak bedzie wyzywać.
Wczoraj Jacek mnie opieprzył jak mu powiedzialam że nie jadłam nic do południa bo nie miałam kiedy bo prasowałam a potem byłam na spacerze a ja nie lubie gotowych produktów jeść np. chipsy lub jakieś puste kalorie by się zapchać. Ciągle brakuje mi czasu dzień powinien trwać 24h

Dobra spada z brzuszka bo mnie północ zastanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie było nas 3 h zrobiłam w chacie tki przeciąg że teraz mam 20 stopni ciepła 🤢 gorąco źle zimno jeszcze gorzej 🤢weź tu dogodź Polakowi 😜
włosy ło matko dywan chyba se z nich zrobie lecą jak szalone po nocy pełno ich na poduszce a przy kąpieli to porażka jakaś i juz nie bawię się rekami i włosami bo za każdym "przeczesywaniem" normalnie dłonie owiniete jak grabie 🤢
zajadam się biedronkowymi/sztuniowymi maślanymi misiami mniam mnaim mnaim 😜 😎
reszty nie pamietam ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mam ten sam problem z włosami.
Wypadaja niemilosiernie a ja dostaje wscieklizny jak codziennie sprzatam podlogi i zamiatam klebki wlosów 🤢

Bogusia moj zarloczek przyswaja wszystko marchewka przypasila a dzisiaj wciagnal jabluszko z marchewka bez zadnego ale 🙂
Ale prawda plamy sa mega uciazliwe.
Ja zakupilam w sklepie z niemieckimi produktami zel Ariel do ciezkich plam i usowa wszystko bez problemu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ilonka materiał dramt ale niestety taka jest rzeczywistośc że kobieta cieszy się na samą myśl o macierzyństwie ale jak już dziecko pojawi sie na swiecie to różńie reaguje ja juz wiem co to znaczy nieustający płacz i ból kolkowy ale jestem na tyle silna i "normalna" że przechodziło mi po puszczeniu wiązanki w wc 😉 a tu jest dramat do kwadratu zal mi aniolka 😞 zgadzam sie że powinno byc wieksze zainteresowanie kobietami w szpitalu.
moje dziecko uwielba jak mu spiewam 🤪 szkoda mi tylko sasiadow za wysluchiwanie mojego wokalu 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...