Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny od niedawna mam dziwny problem...przy "kręceniu makowaca" załatwiam się z krwią a dziś to się przeraziłam bo myślałam że to okres znów a to krew wiecie skąd ☺️ nigdy nie miałam takich problemów...dodam że przy załatwianiu się tak mnie trochę kuje nie wiem co to może być 🤔 ale się martwię 😞 sorki że Wam to piszę...przestraszyłam się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
witam..

Agatko udanego wyjazdy i czekamy na sesję z Sopotu 🙂

Gutciowi najlepsze życzenia składa Ksawery i jego mama 😘

Młody zasnął i jeszcze ssie piąstkę przez sen 🤪

czas pobuszować na allegro

Jozo u Was słoneczko a u mnie ciężkie chmury i ponuro 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilonka mi sie tez to czesto zdarza. Myślałam ze hemoroidy ale to by bolało przy siedzeniu. Mysle ze moze przy jakimś twarszym makowcu ranka się zrobiła i peka przy kazdym kolejnym sranku. Ja to miałam czasami az tak jakbym żyletkami strzelała 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos mi sie wydaje że to hemoroidy bo one wcale nie muszą tak boleć bo to się dzieje w stadium zaawansowanym a do lekarza to wiecie ☺️ ahhhh....jak nie pipke pokazać to teraz dupsko czuję się jak jakaś ladacznca z tym obnażaniem...posrane to wszytsko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ilonka moim zdaniem masz nowych przyjaciół w tyłku, czyli hemoroidy 😞 Wiem, że to niesmaczne, ale jak się napniesz pomacaj sobie dupny otworek, wyczujesz bankowo czy coś wychodzi czy nie albo lusterkiem luknij. Hemoroidy nie zawsze bolą, mnie teraz nie bolą, bo jestem po kuracji czopkami, ale jak zaniedbam to też jest krew i ciężko się siedzi a nawet chodzi bo kuje i szczypie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ilona, mam tak jak ty z tym krwawym makowcem, dokładnie tak jak pisze Morfi.
Jak podleczę czopami albo maścią to jet lepiej, ale jak mam przerwę bo mi się zapomina smarować to jest okropnie. Przy produkcji makowca kłuje strasznie a potem piecze nawet przy chodzeniu 😞
Nie wiem czy da się to wygonić na zawsze 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Guciu SLICZNOSCI Mia sie zakochala 🤪 pokazje jej i mowie ze chloczyk jakiego ma kwiatuszka a ta w glos sie chichra moze myslala ze to dla niej 🤪 😁 😁 😁 😁 😁

Ja mam to samo juz bralam czopki na to niby przeszlo ale
ciagle mam zaparcia i niestety powraca i juz mam dosyc tego swinstwa 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ilonka tez tak mam przy makowcu, ale to sa hemoroidy, lekarz nie kazal dopuszczac do zaparc wiec kazal pic siemie lniane, czy jak to tam sie zwie i czopeczki glicerynowe dostalam tez masc przeciwbolowa, ale srednio pomaga, wiec chyba tez sprobuje czopkow jakis
ale bol jest straszny u mnie i krwi tez pelno 🤨 🤨 🤨 🤨 🤨 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to u mnie nie jest tak strasznie jak u Was, raz miałam krew na papierze jak się podcierałam i wtedy też te okropne bóle się pojawiły. Ja przyjaciół zdobyłam jak już w szpitalu byłam. Pamiętam jak dziś, w niedzielę odszedł mi czop i tego samego dnia wieczorem wymacałam kumpli 😞 Położna powiedziała, że to dziecko widocznie uciska i dlatego 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja kumpli poznałam dopiero miesiac po porodzie i zamieszkuja moja dupe bez pozwolenia, bol i krew przy kazdym kupaniu 😞 a nawet kiedys po duszeniu mnie bolało, bo widocznie gdzies uciskane były

Guciu ty przystojniaku, dla której kwietniówki to kwiat? sesja super
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli nie jestem sama z tym problemem muszę jakieś czopki zakupić ale dziwi mnie to że mam te cholerne hemoroidy bo jem lekkostrawne rzeczy, wody wypijam 3 litry i Jacek mówi że zbankrutujemy i musi mi studnie wykopać 🙂 jem mnóstwo warzyw i owoców chyba na to swiństwo nie ma lekarstwa mozna tylko zapobiegać 😠 muszę kupić jakieś czopki dzisiaj to sobie powkładam 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...