Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dieta mnie w weekend nie obowiązuje,zawsze mam taką zasadę 😁

[URL=http://img834.imageshack.us/i/naszezdjcia4603.jpg/][IMG]http://img834.imageshack.us/img834/9779/naszezdjcia4603.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

tak się spi u babci na cyckach 🙂

dobra ide paaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bogusia no moja jeszcze mama nie wola ( a szkoda ) 🙂
ale mowi ( wola ) "ej" ! jak nas nie ma
no i Mamuska wtedy leci 🙂

a kupa byla u nas dzisiaj juz 2 razy
cos ostatnio mi sie Dziecko rozesralo ☺️ 🤪
bo do tej pory robila 1 kupe na dwa dni ...

zakladowka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coś nie mam ostatnio czasu zeby z wami posiedzieć, a jutro już wyjeżdzam i mnie tydzien nie bedzie więc beda zaległości

kupilismy podgrzewacz, nowe smoki do butelek i zaczęłam walkę dzis jak zaczęłam się odciagać to lecialo ostro, więc przerwała w połowie i było 55 z czego Maja wychlipała 25 przez jakieś 30 minut:
( niew iwme czy ten baleronik mój nauczy się ale jest to dla mnie priorytet wyjazdowy, bo jak wrócę to zostawiam Majkę z mIhałem i lece do fryzjera bez stresu 🙂

JoZo my Majkę wnosimy na basen bez fotelika, zostawiamy go w przebieralni, w przebieralni są takie materace jak w szkole na w-f i tam wszyscy dzieciaki przebierają, chodzi o to żeby żaden brzdać z niczego nie spadł 🙂 a na basen ja wnoszę Majkę i podaję michałowi do wody, a jak ja wyciągamy to mam na sobie ręcznik i potem szybko ją owijam i cisnę do przebieralni 🙂
jutro idziemy na 11.30 już doczekać się nie moge

wywołałam fotki więc musze je powkładać od albumu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwaga bo napiszę Wam coś niestpotykanego u mnie 🙂 Lenka bawila się 30 minut osiołkiem zawieszonym na pałąk w leżaczku i gadała do niego 🤪 normlanie aż po kamerę poleciałam bo uwierzyc nie mogłam córa mi dorasta 🙂

a jeśli chodzi o robienie kupki to najlepiej ją się robi przy cycu 🙂 zawsze jesteśmy obydwie do przebrania bo często kupka wylatuje na plecki 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u nas kupa w nadmiarze produkcja za produkcją

Jedziemy na wieś dziś a w nocy bedę sprzątać bo potwór powraca jutro 😞 puuuu....a tak miło było jak jej nie było.Jeszcze tylko ostatni raz zgwałcę Jacka w całym mieszkaniu bo potem po bożemu na łóżku zostaje 😞

Ostatnio po seksiuku rozmawiam z Jackiem i mówi do mnie że musimy dom kupić a ja do niego no raczej bo nie mam zamiaru wiecznie wstydzić się przed sąsiadami po naszych szaleństwach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...