Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Martusia przepiękny uśmieszek 😘 ja nie podaje kaszki i jakos jeszcze nie mysle o tym wiec sie nie wypowiadam nt smoka 🙂
agata ale Ci dobrze jak ja chcialabym nad morze jechac 🙂w przyszlym roku sobie odbije.wspolczuje okresu oj ja tez jestem niedotykalska do kwadratu 🤢
wzielo mnie dzis na straszne sprzatanie ide wywiesic zaslonki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry
Ja podawałam kaszke przez smoczek ale sama dziurke zrobiłam bo nie miałam tego kupionego do kaszki specjalnie. Naciełam krzyżyk na smoku i mały ciągnął bez problemu.

Sztunia te tabletki są homeopatyczne w formie kuleczek Ricinus communis 5CH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja wlasnie sie boje sama naciac smoczek

kurde musze jakos pozmieniac jedzenie Martusi bo do tej pory jadla co 3 godziny i bylo ok a teraz jak zje o 6 to moge zapomniec zeby zjadla po 3 godzinach przed chwila walczyla z butla i wypila tylko 70.. chyba musze jej robic wieksze przerwy tylko chcialabym sobie ustalic stale godziny bo wtedy jest nam latwiej zaplanowac dzien 🙂 hmm nie wiem co jej sie stalo ale teraz lezy i gada chyba do sufitu bo nic nad nia nie ma... nic trzeba sie pomalu zbierac bo o 11 tesc po nas przyjedzie zeby do lekarza zawiezc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurde dziewczyny jestem w szoku!!!!
moja siostra do mnie dzwoni(nie gadam z nią od 2 miesięcy)
mówi,że remika ma jej oddać teletubisia,którego od niej dostał,bo ona pilnuje dziecka i on kocha teletubisie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
przyjechała pod okno i oddałam jej ,co za pierdolniety człowiek!!!
jak można dziecku zabawkę zabrać ,którą mu kiedyś podarowała??????????dałam niech się odpieprzy,do domu wstepu nie ma....
remik płacze za nim,bo z nim spal 😞
pojade mu zaraz kupic drugiego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowalismy wczoraj zupki marchewkowej z ryżem z Bobovity. Napewno lepsza niż Gerber jarzynowy w smaku. Dodałam trochę mleka i mały zjadł nawet bez większych wykrętów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martusia to niezły szogun z tą fryzurką 🙂
Agatta, ty to do lekarza z tym miesięcznym okresem powinnaś chyba sie udać bo to dość długo mi sie wydaje.
kurde, ten jod 🥴
Agatta, jeszcze wpadnę do Sopotu tam do ciebie 😉 😆
bogusia to te homeopaty to na mleko????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂hej
Maja dostała w głowe drewniana taca od 4-letniej kuzynki, płacz wielki ja razem z nią 😞 ma guza 😞
Maja lezała w lezaczku przy kredensie i scianie na której wisiała taca, a Nina ja dotkneła z boku i taca jeb 😞 byłam przy tym ale w zyciu bym nie wpadła na to ze nina bedzie tam pchac rece, bo to było tak z boku 😞 mam nadzieje ze nic jej nie bedzie
teraz je cycusia i usypia 🙂
nie wiem czy wspominałam ale młoda juz dwa dni pod rzad zjada marchewke, trzy łyzeczki 🙂i stadmoje pytanie ile zjadaja wasze dzieci
deszcz pada wiec chyba wsiadamy w auto i jedziemy na lody
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dodaje troche mleka do słoiczków żeby lepiej mu smakowało i jest wtedy rzadsze i chyba mu się lepiej połyka. W poradniku żywieniowym co dostałam z próbkami napisali że tak można.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...