Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
paula my jeszcze na cycu ale od poniedzialku wprowadzam butle poki co je 2 razy dziennie rano i na noc po 90-120 bardzo sie meczy bidulek przy jedzeniu bo jeszcze nie potrafi ladnie zaciagnac ze smoka 🤢
iskra przylaczam sie do najszczerszych wyrazow wspolczucia odnoscie siostry 🤢
sztunia u nas wczporaj bla poraz 1 marchew jakies 3 lyzeczki i tylko raz podalam dzis 2 podejscie, a jutro chyba bedzie juz sloiczek wkurza mnie to gotowanie jednej marchewki dla 3 lyzeczek.
dzwoni tesaciowa:
- czesc co robisz
- karmie malego
- aha no to uboerz go i wyjdz na spacer my tu sacerujemy z dziecmi (siostry meza)
- yhyyyyyyy
kurna se mysle dzieki za pozwolenie ze moge wyjsc 🤪 no i ze dziaciak ma byc w ubraniu 🤪
z tego wszystkiego wlazla do mnie na gore z wnuczka wziela malego i polezli na spacer a ja polecialam na zakupy bo wielmozny pan maz to chlalby wszystko ale dupska do marketu nie ruszy po zaopatrzenie 😠
mowie wam jaka mam depreche szkoda gadac 🤢 😞
ide na powietrze zobaczyc co z malym czy mi go jeszcze nie udusila pocalunkami i glaskaniem i jeszcze jej te teksty moj ty malutki moj ty kochany 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
wrocilismy dotlenieni ...
i 10 stron doczytalam 🤪

Juleczka my smoczki od dzisiaj 3+
maja duza dziure i dosc mocno leci w porownaniu z 0+
ale moja dzisiaj pieknie jadla i jak narazie wszystko gra

Paula Martusia sliczna 🙂

Morf ale Ty dobra dla Meza jestes ...
i nawet skok w bok podarujesz 😉
ja mojego to bym chyba zatlukla walkiem 🙂 😁

Sztuniowa Majeczke tule bidulke !

Iskierka Twoja siostra przegiela
po prostu suka
wybacz, ale jak mozna Dziecku zabrac zabawke
normalnie podla suka

nie wiem czy wszystko doczytalam, moze cos przegapilam ...
rozgadalyscie sie dzisiaj 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy po marchewce. Wszystko było cacy, ciuszki czyste. Do czasu jak zabrałam pieluche Miśkowi spod brod. Od razu parsknął i cała marchewka z buzi poleciała na bodziaka spodenki lezaczek i moje spodnie 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak pozwolenie od T.

Mnie przedwczoraj prawie szlag trafił bo mi wiedzma wpadła do pokoju zaczeła sie szczerzyć do Michałka. Przełożyła go do łózeczka i zaczeła mu dawać grzechotke. Ja zaraz panika zeby mu nie dawała bo ta grzechotka ma ostre krawedzie i mu jej nigdy nie pozwalałam ruszać. Wisiała nad łóżeczkiem tylko, ale ostatnio czyściłam wszystkie zabawki to została w łóżeczku. To jak już mówie zeby nie dawała (sama ten szajs dziecku kupiła 😠 to ta z wielkim zdegustowaniem w głosie dlaczego lezy w łóżeczku zabawka a nie gdzie indziej. No kurwa mać!!! Wypierdole to gówno do śmieci i bedzie spokój!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agata co do okresu po tabletkach, ja tak zawsze mialam ze jak zaczynalam pierwsze opakowanie to okres mialam przez caly czas brania tego pierwszego opakowania, pozniej juz sie unormowalo, teraz od piatku biore swoje tablety- okres mialam, ale taki skapy ze szok 😮 jesli tak ma byc po ciazy to niech juz tak zostanie 😜

chlop mi sie wczoraj dorwal do cycka, o matko co ja przezylam za szok, od 4 miesiecy cyc nalezal do chlopa ponizej roku, a tu taki duzy sie znalazl 😁

pogoda do bani, zaraz pewnie bedzie padac, wezme mlodego w chuste i pochodze po dworze, ale najpierw rozwiesze pranie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
irysek ja zawsze mialam normalnie ( to znaczy przed porodem )
a teraz to moj pierwszy okres PO
i ciagnie sie i ciagnie w nieskonczonosc
jestem w kontakcie z lekarzem
takze zobaczymy co Dziad wymysli ...
skoro caly czas ten okres mi sie nie konczy 🤢

zerknelam na ten program tak z doskoku
nie wstawac do Dziecka w nocy ? niech ryczy ?
chyba te Kobiete pogielo 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...