Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kurde, tak sobie myślę:
cycki moje moze juz nie takie jebutne z wyglądu, jak wcześniej ale mleka mam od cholery.
kiedy nie nacisnę to leci a i tryska nawet.
szkoda marnowac i zasuszać i dlatego naprawdę chciałabym wiedzieć czy jest to mega konieczne.
pomijam wygodę i "cenę" mojego mleka 😆 ale z pewnością zawiera ono tylko NATURALNE elementy wiec nie ma co debatować najlepsze dla ludzkiego organizmu.
szkoda, ze jakieś składnik/składniki moze uczulać maleństwo do tego stopnia zeby trzeba było podawać sztuczne witaminy, budulce i inne pierwiastki.
weźmy nawet taki przyziemny aspekt cycowania - w moim przypadku - jak szybko straciłam nadmiar kg 🙂
tego też będzie żal bo z pewnością nie dam rady sie oprzeć pokusom, jak przjdę na butlę 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a jest jakiś mniejszy???
bo po co mi kilogram , jak nie będzie pasił.
kahna, a jak Ksawi dał sie "namówić" na to "zajebiście pyszne" mleko??????
masz jakiś sposób? ty dosładzasz glukozą?
czy też myślisz, ze to śmierdzi jakimś zblazowanym serem? próbowałaś?
sorki, moze juz się wypowiadałaś ale juz nie pamiętam bo było sporo na ten temat od wczoraj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania73 też jestem zdania, żebyś zwykłe podała, ale od rana. Na moje oko z tym przybieraniem Ara na wadze jest ok, dorosły jak ma gorączkę to chudnie, wypaca dużo wody i ma mniejszy apetyt, w przypadku dziecka jest podobnie. Zapodałam wagę Babki na siatę i też jest 50, więc nie masz się czym martwić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam herbatke jabłkową z melisą Bobovity. Pyzulek jest nią zachwycony 🙂
200 gram kosztuje 9 zł a 400 13 zł 😮 Więc kupiłam 400. Ciekawe na jak długo wystarczy. Moze zaczne kulske przepajać przed jedzeniem to mniej bedzie jadł albo rzadziej. Co myślicie?
Narazie mój mały głód zasnął ale coś się szarpie przez sen 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zanim się doczekałam swojej latorośli to jakoś nie potrafiłam robić z siebie pajaca i bawić się tak jak z Michaśkiem. Wstydziałam sie te dziwy wyczyniać i gadać po bejbikowemu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...