Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Michelle słodziaszna i widać, jak urosła! 😘 Jagódka śliczna 😘

Ania ale jeszcze sporo czasu minie zanim tak do końca na butlę przejdziesz 🙂 a może wystarczy dokarmiać? i będzie ok! nie załamuj się na samym początku drogi 🙂 Gratuluję kupy 😁

Bogusia spytaj może lekarza 🤔

my ostatnio skosiliśmy trawnik, ale i tak nikt po nim nie chodzi 😮 😁 😁



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sztunia ja mam 😞 W pipke to mi chyba samozaciskającą się metalową obrecz wszyli 🤨 Po bożemu moge jak sobie dupsko do góry uniose. Jak już się parówa w bułe wciśnie to już tyłek moge opuścić bo szlak przetarty 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz pospałam to coś napiszę 🙂

Dzięki Dziewuszki za miłe słowa bez Was świat byłby smutny 😘

Ania dasz rade z tą butlą ja w to wierzę.Lenka też mi tak zaciska dziąsła jakby cyca chciała odgryźć i wtedy kupa wychodzi 😉

Ja na początku bzykania to mam zacisk ale jak się rozrusza i nawilgnie pipka to jest ok 😉 no ale co tu będę się rozpisywać jak ja wtórną dziewicą zostanę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maja jakby pomału wracała do siebie, troche się posmiała pokrzyczała 🙂 a teraz zasneła ide gotować zupę i planować ogródek, bo dziś mamy zamiar zakupic kilka krzaczorów 🙂

kurde martwię się tą moją pipką, chyba wybiorę się wczesniej do gina bo to jest straszny ból
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iskraprzypomniałaś mi o demotach i znalazłam to: 🙂
[URL=http://img807.imageshack.us/i/1281455540bymuraszczak5.jpg/][IMG]http://img807.imageshack.us/img807/8384/1281455540bymuraszczak5.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w szoku. Misiek wypił herbatke z koperku. Ostatnio to jak tylko spróbował to się rozpłakał. ciekawe czy rumianek mu podpasuje. Jak nie to sama chyba wypije bo mam jeszcze pół opakownia hippa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basik niezłe to 🙂 ja to mam zawsze stracha że mi na policje zadzwonią bo Lenka przy ubieraniu po kapieli płacze 😞 i nic nie jest w stanie jej uspokoić już robiłam to na kazdy sposób ale Ona tak nie znosi ubrań zresztą w dzień też tak jest 🤢

idę brać prysznic

kocykowe Mamusie w lidlu są duże kocyki 200/150 takie jak pętelkowe i pledy takie fajne też są 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kocyki są po 35zł

a jutro bedą duże ręczniki dziecięce po 28zł

tak przy okazji Wy kupujecie kocyki a ja ręczniki 🤔 🤢 mam ich już z 7 i nadal mi mało 🙂 ale tak lubie ją w tych ręcznikach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...