Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kurcze jak tak czytam o tych Waszych bolach przy wsadach to chyba powinnam do Czestochowy na kolanach sie udac bo mnie NIC nie napieprza 😮
a bylam szyta bo peklam ... i NIC nie boli ...

Michelka cudna a Majeczka biduleczka biedna ...

Sztunia a Wy skojarzona szczepicie ? i ktore to szczepienie Majeczki ? trzecie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do szycia to pęknięcia są lepsze niż cięcią. Jak tną to mięśnie też mogą pójść. mnie nacieła kobita i nawet nie spytała czy się zgadzam... 😠
A jeszcze gdzieś wyczytałam że przy drugim porodzie jest większe prawdopodobieństwo pękniecia w miejscu nacięcia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do nacięć to ja przed porodem podpisywałam zgodę na nacięcie i położna mi mówiła, że niestety, ale w tym szpitalu to jest standard, że wszystkie pierwiastki nacinają. Ale ja szłam z podejściem "jak trzeba to trudno, niech natną, ale mała urodzi się bez problemów", nacinała mnie 3 razy, bo miałam" gąbczaste" krocze- nic nie bolało, potem tylko trochę szwy rwały, ale od kiedy się rozpuściły- luzik. Mnie boli przy bzykaniu, ale brzuch w środku, chyba mi się macica za bardzo obkurczyła 🤔 😉 hehe, bo przedtm nie było takiego problemu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
LOlek na basenie

[URL=http://img189.imageshack.us/i/11082010045.jpg/][IMG]http://img189.imageshack.us/img189/4313/11082010045.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

dostalam body z krotkim na 74
jakies takie waskie, chude ...
hm ... no moja LOli to na pewno w to nie wejdzie 😁
w ogole jakies Dziecko w to wejdzie ? 😮
ja nie wiem na jakie to Dzieci ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no i jak nacinała mnie 3 razy to to samo miejsce, żebyście nie pomyślały, że pociachała mnie na wszystkie strony 😉 generalnie położną miałam super, powinna być przy porodzie jeszcze jedna, ale gdzieś zaginęła w akcji i dobrze, bo wredna była. A ta co mi poród odbierała była bardzo kochana, chwaliła mnie cały czas, co mnie bardzo motywowało i lepiej mi było znieść skurcze. Dawała mi pić, moczyła ręcznik w zimnej wodzie i przykładała do karku i czoła. a jak już parłam to napatoczyły się 2 salowe, też fajne babki i jedna z nich przytrzymywała mi głowę, a druga przypominała cały czas, że muszę mieć otwarte oczy 🙂 i też mnie chwaliły 🙂 na koniec położna powiedziała, że takie porody jak mój to by chciała odbierać cały czas, bo fakt, moim zdaniem jak na pierwsze dziecko miałam lekki poród, małą wyparłam w 10 minut, słuchałam położnej jak mam oddychać, jak jeździć na piłce itd. 🙂
Tak mi się zebrało na porodowe wspomnienia, ale fakt, że ja nawet nie miałam Wam kiedy tego opisać, bo mnie nie było długo na brzuszku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie ciecie bolało i to bardzo. Nie maja prawa nikogo zmusic do wyrazenia zgody na naciecie. Ja załuje ze nie podpisałam odmowy.
Teraz to mnie nawet badanie u gina boli 😞
LOlitka slicznie sie pluska i oczywiscie paluszek w buźce 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basik to chociaz Tobie sie przydala ...
ja ostatnio kupilam 3 pajace w paczce
oczywiscie jak wyciagnelam okazalo sie, ze wszystkie 3 sa w innych rozmiarach 🤢
chyba normalnie trzeba w sklepach otwierac i sprawdzac ...
bo ludzie gmeraja w tych paczkach, torbach, opakowaniach
i przekladaja gdzie popadnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...