Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Monia Kobieto my tu za Was jak zawsze kciuki będziemy mocno trzymać 😘

Sztunia a Ty dawałaś Mai szczepionke na rotawirusy?? Mi zawsze teściowa mówi żeby uważać po szczepieniu przez trzy dni przy przebieraniu i przemywać Lenci i sobie ręce zaraz po by nie wzięła do ust bo wtedy biegunka gotowa bo po tych szczepionkach wszystkie bakterie są w kupkach.

BASIA 1OO LAT KOBITO 😉

Lenka zanęła w łóżeczku 🤪 od trzech dni stosuje nową metodę bo myślałam że mi cycki od tego jej cycania odpadną.Piewszy dzień zasypiała przez pół godziny,drugi 20 minut a dziś tylko 5 🤪 szkoda że wcześniej tego nie robiłam ale nie miałam gazety M JAK MAMA 🤢 a to w niej jest fajny sposób na usypianie i nawet masaż przed snem polubiła moja smerfetka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogusia mi przynosił jak nie miałam dziecka i mieszkałam w Poznaniu 🙂 a teraz dziecko mam nie mieszkam w Poznaniu to nie mam gazety 😞

ANIA78 skutkuje 🙂 zaraz Ci przepisze ale to potrwa więc chwila cierpliwości 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 PO KAPIELI NAKARM DZIECKO I POCZEKAJ,AZ MU SIE ODBIJE.POTEM CHWILE SPOKOJNIE POBAW SIE Z NIM TO POZWOLI ROZŁADOWAĆ MU ENERGIE I NACIESZYC SIE PRZED SNEM TWOJA BLISKOSCIA
2 KIEDY ZOBACZYSZ ZE MALEC ZIEWA JEST ZMECZONY NIE PRZYTULAJ GO BY ZASNĄŁ W TWOICH RAMIONACH TYLKO ZWIŃ GO W KOCYK I POŁÓŻ W ŁÓŻECZKU TAK BY CIE WIDZIAŁ SAMA USIADZ OBOK I CZEKAJ NA ROZWOJ WYPADKOW
3OCZYWISCIE DZIECKO PEWNIE ZACZNIE PLAKAC WTEDY POŁOZ MU REKE NA RAMIENIU A DRUGA DELIKATNIE POKLEP PO PLECKACH POGŁASZ PO GŁOWCE.JEŚLI PO 15 MINUTACH(JA CZAS SKRÓCIŁAM BY ZA BARDZO SIE NIE ROZPŁAKAŁA) DALEJ PŁACZE TO WEŹ GO NA RECE I PRZYTUL ALE NIE POZWÓL USNAĆ W TWOICH RAMIONACH.GDY SIE CHODŹ TROCHE USPOKOI ODŁÓŻ MALCA DO ŁÓŻECZKA
4 WSZYSTKIE CZYNNOŚCI POWTARZAJ DO SKUTKU MOŻESZ BRAĆ MALCA NA RECE GDY PLACZE ALE CHODZI O TO BY OSTATECZNIE ZASNĄŁ W ŁÓŻECZKU

no naskrobałam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doczytuję.
Ilonka my właśnie jesteśmy na etapie zasypania nie na cycku, w miarę możliwośi w łóżeczku.
Hania ma swoja pozyję na boczku. Kłade jej rece na ramionka i nucę. Jak narazie trwa to ok 10 minut (ale zdarza się i 25). Problem jest gdy placze i trzeba na rece. Owszem uspokaja sie tylko jak wykonuje ruch odkladania do lozeczka to ryk z powrotem. Dlatego tez probuje nie dopuszczać do placzu.

Jak hanka uśnie na cycku to ją budzę. Srednio pewnie bede ją karmic jeszcze 3 miesiace i chce miec chociaz to z glowey. Zeby jeszcze butle zaakceptowala...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja lulam jesli ma ochote,zasypia w mpich ramionach jeśli chce.
CZASAMI zasnie sama w łóżeczku(Zazwyczaj)nieraz lulam,innym razem na moim łożku,nie ucze samozielnego zasypiania na sile,przyzwyczajam.
z Remikiem tak samo robiłam i nogdy póżniej jako starsze ziecko nie miał problemów z samozielnym zasypianie,dziś spi sam w swoim pokoju.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co za cholerstwo dziś z tym brzuchem u mnie, no!!!
jak mam chwilę to mi się tak jebaniutki wiesz, ze cierpliwości mi nie wystarczyło na doczytanie więc sie melduję zadowolona. więcej nie piszę bo zapeszę 😁
jutro przybywa babcia Aronka z łodzi więc pewnie przez kilka dni sporadycznie będę zaglądać.

klapi - wrzuc mi foty na maila [email protected]
thanksy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...