Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
gdzies jeszcze wyczytalam temat o karmieniu 🙂 Tuska zjada ladnie sloiczki (woli je od mleka) wczoraj sprobowalam dac jej szpinak ale miala odruch wymiotny chyba jej nie smakowal 🙂 ale miala przy tym takie smieszne minki ze szok a z wrazenia pozniej zasnela i spala prawie 3 godzinki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia na co Ty ostatnio szczepiłaś Majeczkę?
Dotis ja zaczęłam od kaszki, ale to dlatego że mnie kusiło żeby Babce coś dać i wydumałam, że kaszka lepsza dla brzuszka. Od dwóch dni marchewa i tak na prawdę wczoraj załapała o co chodzi z łyżeczką, ładnie buzię otwierała i delektowała się papką 🙂 Jak już więcej jej dać nie chciałam to skończyło się fochem 🤢
Nic lekarce nie mówiłam i mówić raczej nie będę- ja też mama cyckowa jestem i karmię małą ca godzinę, bo tak chce 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paula kupiłam smoczek trójprzepływowy jak mi dziewczyny poleciły, ale nasz pies się nim uraczył 😮 bo mojemu szwagrowi wypadł z ręki, i z braku takiego drugiego powiększyliśmy dziurkę ale tylko trochę i Liśka szama aż jej się uszy trzęsą :P

Zakładka na kaszkę 🙂bananową 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Idę kaszkę przelać do butli, bo mnie zaraz moje dziecko zabije śmiechem, albo ja wpadnę w jakieś kompleksy, tak się ze mnie polewa 😮 🙃 😁

BTW dziurkę powiększyliśy w zwykym smoku, bo tak naopisałam jakbyśmy to zrobili w tym, co go pies zabrał 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamusie dziękuję Wam za wsparcie i dobre słowo dzisiaj po raz pierwszy w życiu zadzwoniłam do pracy i powiedziałam że biorę urlop na żądanie 🙂 poszłam z Areczkiem na długi spacer i upłakałam się jak głupia ale w domu nie mogę to chociaż na łące sobie pofolgowałam.
Arunia za kilka dni też będzie miał ząbala już jest całkiem na wierzchu końcówka przebijania.
Dzisiaj wieczorkiem będę miała zdjęcia z chrztu to jak będzie mi działał image to się pochwale.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...