Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ależ on ma te gały! 🤪 (prawie jak ta emotka 😜 🙂 )

wczoraj się obudziła z temp 37,5 i tak się do dzisiaj utrzymywało, ale już chyba przeszło, w każdym razie od 13, po podaniu paracetamolu nie zauważyłam, żeby się jeszcze podniosła...

a co do dupczenia w ciemnej alei to wtórnej dziewicy byś nawet nie przypominała, że takie fajne rzeczy istnieją 😜 🤔 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja się dobranockuję bo klikaniem zakłucam spokój mojemu dziąślakowi.
jeszcze 2 tygodnie i Aronek będzie miał swój kącik/pokoik w nowym mieszkanku i nikt mu nie będzie klikał nad głową i hałasował podczas snu 😆 😆
mam nadzieję tylko, ze ci ludzie wyrobią się z wyprowadzką w notarialnym terminie 🥴

gutenacht 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
doczytałam 🙂

Aronek i Aruś boscy 🤪

czyżby Lolek kończyła dziś 4 miesiącę..GRATULUJEMY[color=blue][/color] 🤪 🤪

śniło mi się dziś, że nie wiedziałam kto jest ojcem KSawiego, czy mąż czy mój eks.
no i we śnie wyszło, że eks. 🤨 🤔 🥴
ale mężowi nic nie powiedzieliśmy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry mamusie i całuski dla najpiękniejszych bejbików pod słońcem 😆 nocka była owocna w duszenie ☺️ ☺️między pobudkami tego jak to określacie aniołka dzisiaj poprostu szalał nie dość że spał w samych body na krótki rękaw to jeszcze marudził ale rodzice dali sobie rade. Teraz tatuśko odsypia z Aruniem a mamuśka pije kawkę i zmyka do pracy dziś masakryczny dzień od 8- do 16 bo nasza sekretarka poszła na 10 dni do szpitala i podzieliłyśmy się opieką nad sekretariatem od poniedziałku padło na mnie. W wolnej chwili na pewno Was odwiedzę a jak nie to po powrocie się zamelduje teraz zmykam życząc miłego i spokojnego dzionka.
Aronek super ale czy jakieś kwietniowe dzieciaczki są inne.
Dla Lolka bezbolesnego ząbkowania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć mamusie 🙂
Aruś i Aro cudni jak zawsze 🙂
Od wczoraj Babka świadomie przekręca się na brzuszek i o dziwo jak zrobi to sama to ryj się cieszy i nie stęka tak przeraźliwie 😁
Ania78 to ja chyba jakaś wyrodna matka jestem, bo moje Bo po szczepienie miało 37,8 i nic nie podałam, bo zachowywała się normalnie, po jakiejś godzinie czy dwóch temperatura wahała się miedzy 36,8 a 37,2 🙂
Tak w ogóle to w szoku jestem, że mi Babol tak pięknie buzię otwiera do marchewki i marchewki z jabłkiem, chyba by z cały słoiczek pochłonęła, ale jej dzielę, jeden wystarcza na trzy razy, ale i tak nie daję jej pełnej dniówki żeby nie przegiąć. Raz strzeliła takiego focha, że jej się michę zabrało- myślałam, że padnę 🙂
Miłego dnia wszystkim bez wyjątku 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry
Ale wczoraj było. Wypiłam 3 Redsiki i byłam uchachana 😜
Ilonka się odmeldowała wczoraj. Niestety nie działa jeje tam internet więc bede robić za przekaźnik 😉
Sztunia spróbuj marchewke z ziemniakiem z Hippa. Michaś wciągnął bez oporów po raz pierwszy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Dobry 🙂

LOli spala do 8 🤪
taki prezent nam zrobila w swoje swieto 😎

Dziekujemy za zyczenia ! 😆 😆 😆 😘

monia gratuluje bzykanka 😎

kahna no to sen mialas rewelacyjny hehe 🤪

po burzy i deszczu - u nas dzisiaj lampa
wiec zaraz sie zwijamy i go to Hel 🤪
bo dzis zaliczymy sobie wszystkie warte odwiedzenia nadmorskie miejscowosci w strone Helu 🙂

lece sie prysznicowac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry
u nas nocka marudna, a teraz matka wstala a dziecko zasnelo, mała cwaniara
agatta milej obiazdowki
ja kupilam mojej małej ostatnio z gerbera banana ale nie dalo rady bol brzucha byl straszny, ale marchewka z jablkiem superowa, samej marchewki nie moge dostac u nas, zakupilam teraz z hippa marchewke z ziemniakami i cos z gerbera z winogronem, dzisiaj bedziemy podawac zobaczymy jak dziecko zareaguje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam po długaśnej nieobecności 😘
gościliśmy się z bratem u rodziców i nie było kiedy klikac na brzuszku.
normalnie tydzień spłynął mi na imprezach grilach dyskotekach wyjściach do pubów 🤪 normalnie jak za czasów panieńsko bezdzietnych 😜 oczywiście tęskniłam za małym bardzo ale powiem Wam że odżyłam bardzo bardzo potrzeba mi było czegoś takiego 🙂
mam nadzieję że u Was wszystko dobrze, kiedyś tylko po łebkach czytałam że cos z Moni Piotrem się podziało ale nie wiem co 🤢
postaram się zaraz podoczytywac nawet nie wiem ile stron ale pewnie pełno 🤪
nocka super mały zasnął przed 9 i wstał o 3/30, cycem juz nie karmie w ogóle ale pokarmu jeszcze mam wiec sciagam wieczorem coby sie nie nabawic zapalenia.
aha wczoraj bylismy na spływie kajakowym co za frajda tym które nie płynęły polecam bardzo, nie mam fotem bo to nasz pierwszy raz był i nic wartościowego nie braliśmy na pokład 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gorace buziaki dla solenizantki 🙂

u nas nocka standard spac po 21 o 5 butla i dlaej sen do 7:30 🙂

dzisiaj nasz wielki dzien mama wraca do pracy.. a ze pracuje w sklepie to dzisiaj zmiana od 14 do 23 takze Tusia dzisiaj bedzie zasypiac bez mamy 😞 mam nadzieje ze mi wybaczy te samotne wieczoty 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niuniek zasnął. Tylko go na boczek połozyłam od razu wiedział o co chodzi 🙂

Teraz w urzedzie ciekawe co powiedzą bo mi się ten "macierzyński" skończył. Pewnie będą mi na siłe wciskać jakąś prace. O ile coś bedzie. A jak 3 razy nie zgodze to wypisują i nie mam wtedy ubezpieczenia. Super.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...