Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
jeśli Cośkowi zależy to zrób to dla niego i potraktuj, jako rzecz konieczną, np. jak odkurzanie - trzeba raz na jakiś czas i nie rób sobie z tego nic 🙂
i tyle
Babalut tak mnie już wkurwia przy cycu: rządzi jak jakiś stary, szczypie tarmosi drugiego przy okazji i w ogóle ciągnie itp.
wasze też tak cudują podczas karmienia?
to juz nie jest to co kiedyś: brzuszek do brzuszka, zamknięte ślepka i pijemy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzieńdoberek 🙂 😘
wróciliśmy wczoraj koło 23 🤢 wesele super 🙂 Adaś z dziadkami przetrwał 🙂 ja w trakcie wesela zaliczyłam 2 doły bo jakoś nie mogłam sobie poradzic bez dzidziusia strasznie mi sie tęskniło 😞 jeśli chodzi o jedzenie było przepyszne ale ja nie pojadłam za wiele bo po 4 miesiącach niejedzenia ciężko było ogarnąc cokolwiek 🤢 co do picia to wypiłam aż 1/3 kieliszka czystej a potem 1/2 lampki wina mówie Wam po ciązy jakaś wyposzczna jetsem i zero apetytu ucze się smaków jak dziecko 😜
proszę trzymac kciuki cobym niezaciążyła znów 🤪 troszkę z mężem poszaleliśmy w hotelu ☺️ ale mam nadzieje że Zośki z tego nie będzie 🤢 lece się ogarnąc i zaraz doczytuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry
Bobo mi przez sen płakało w nocy. Nie wiem o co kaman.
Wichura była straszna u mnie. Teściowej wszystkie kwiatki z podwórka wywiało. Doniczki latały jak piórka i jeszcze burza była. Chyba Agata mi ja wysłała za moje gadanie hehe
Znów miałam genialny sen - tym razem urodziłam córke z 7 zębami 😮
Co do kaszki to nie wiem. Dzisiaj ide oblukac nestlowa bo tak to my na bobovicie. Musze sprawdzic czy mi wydajnosc podejdzie przy moim glodomorze 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jesteśmy po weekendowo 🙂
iskra ja mam od dziadzi pomidory, są mega na wypasie, ogóry też 🙂
ellkka współczuje nie butelki, ja w tym tygodniu zostawiam ja z siostra, zobaczmy. U mnie mam wrazenie ze butelka z heratka, pomemla, butla z mlekiem pase 😞
a w Krakowie czad, śmialiśmy sie ze nigdy tak nie zabalowaliśmy jak z Majką 🙂
Z rana był basen może na nstepnych zajęciach będzie nurkowanie 🙂
a w Krakowie łaziliśmy po Kazimierzu wzdłuż i wszerz, potem lezelismy na trawce pos Wawelem, wrócilismy do domu o22, nogi do dupy mi jeszcze wchodza, a bobo była rewelayjna tylko zgubiła sobie to dziadostwo z foltelika miedzy nogami 😞 trzeba bedzie gdzies chyba jumnac 😉
mamy kwiatki krakowskie i aniłki 🙂

siedzimy z Maja na gorze słysze szarpanie klamki, tesciu, jak chuj nie zapuka to mu nie otworzze 🙂
pieczemy z rańca karczek i szynke mniam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...