Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Brawa dla Majeczki 🙂
Agatta mi Babka już odlatywała w okolicach 20, ale trzeba było wykąpać i się spanie przesunęło. Chyba wrócę do kąpieli o 19, to może o 20 będzie zasypiać. Ja tam mogę wcześnie wstawać, więc dla mnie bomba 😁 Babce też ostatnio zakładam gatki, a z nich przykrótkie getry się zrobiły 🤪
Muszę uderzyć na Tesco i jakieś portki jej kupić 🙂
Dziecko mi się rozgadało, do tego zajada skarpety 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej, a mój terrorysta od rana zaczyna mnie terroryzować.
spał od 21-ej do 7:30 z pobudkami na cyc o 2:30 i 5:30 i zauważyłam,z ę jak po karmieniu go przewinę to jest spokojniejszy a tak to wciąż się wierci bo pewnie mu mokro.
podjęłam rano decyzję,z e kończymy z cycem.
3 godziny od porannego karmienia - myśle sobie robię butlę i zrobiłam, ale skąd!!! nawet nie tknął, wypluwał, ale jak dorwał cyca to aż padł 😁
ja to sie zaparłam, co?! 😉 😁
i podobno, jak dziecko butli spróbuje i ja załapie to juz cycać nie chce 🙂
ale ja wiedziałam, ze Aro t jest taki cycol mamusi, że masakra.
pewnie bedzie miał 3 lata i bedzie za mną łaził z tekstem: mama daj cyca 🥴 🥴 😉 🥴 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a my od wczoraj wozimy się w spacerówce 🙂 młody ma sporo miejsca i widzi świat 🙂
zanikł mi pokarm w lewej piersi a wraz z pokarmem zanikła mi pierś 😞 moje przedciążowe 75b zrobiło sie płaskie sam sut mi został 🤢 mąż sie smieje że cycek zaginął w akcji 🤢 mowie zeby sie nie smial bo ciekawe jakby sie czyl jakby wacek mu zmalal. prawa piers jeszcze pamelowa jest i super teraz wygladam 🤢 ach szkoda gadac 😞
wczoraj popiłam ☺️ 2 desperadosy i pol nocy zygalam 🤢
odkad przestalam karmic mam przyjemnosc z sexu 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brawo dla Majuska 🙂

Morf ja wole kapac o 19.30
bo jeszcze pozniej mam troche wieczoru dla siebie i Chlopa
ostatnio jak sie nie poloze o 22 to jestem beton na drugi dzien 🤢

asienka sex jest przyjemny teraz bo prolaktyna Ci spadla 🙂
hormon wystepujacy u Matek karmiacych cyckiem
obnizajacy libido
teraz korzystaj !!! 🤪

Ania no teraz juz wszystko jasne 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć i czołem.

Po wizycie u lekarza mamy juz nowy plan żywieniowy.
Sporo zmian no i trzeba uzbroić się w cierpliwośc.
Walka z butelką trwa chociaż nie wygląda dramatycznie W sesie Hanka się nie drze w niebogłosy tylko niechce jesć. Woraj na wieczór 50 ml dzisiaj rano 20 😞
No ale cóż nikt nie mówił że będzie łątwo.

Idę uśpić potomkę a potem poczytam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Plan żywieniowy jest taki że docelowo:
Butla 180 ml x 3 dziennie
Zupka jarzynowa z mięskiem 180 ml dziennie + płaska łyżka kaszy manny (aby zacząc zwiększać tolerancje na gluten
Kaszka (sniadanie albo kolacja lub jako deserek z np owocami

Przejscie na butle ma wyglądać tak że najpierw cyc a potem starać sie dopoić melkiem Modyfikowanym ok 60 ml (tyle ze ja nie wiem ile zjada z cyca zeby weszlo to 60 ml modyfikowanego, wiec narazie napierw butla ile wejdzie, w sensie zeby nie dochodzilo do jakiegos krzyku tylko staram sie jej dawac na spokojnie,a potem cyc).
Rezta posiłkow też po trochu a potem coraz wiecej, nowe produkty co ok 3 dni aby obserwowac reakcje alergiczne.

Dzieci ok 5 miesiac spadaja wagowo w sesie maly przyrost wiec sie nie przejmujcie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anka wózek spoko rozkłada się na płaściutko ale ja i tak już małego woże pod delikatnym kątem coby nie poakowac mu pod plecy podusi bo i tak bez niej sie poci jedynie tetre jak agata jedyne co to trzeba sie nauczyc że teraz dziecko podziwia świat a nie rodziców więc co chwila wyprzedzałam wózek i patrzyłam na małego no i w takim wózku widac że dziecko jest małe hehe bo z gondoli wychodził a tu jeszcze sporo miejsca ma 🙂 aha no i ja przerobiłam te 5 punktowe pasy na 3 punktowe tak jak w leżaczku bo te szelki na ramionach to moim zdaniem teraz nieprzydatne. napisałam do producenta czy wyatwi mi aukcje z folia przeciwdeszczowa kicha ze w wozku za 2 tysie trzeba jeszcze bujac sie za folia parasolka itp. wczoraj jak szlismy na spacer szli rodzice z malenstwem mieisecznym w takim wozku jak Twoj i jak mowilam ze nasz ma prawie 5 mcy to w szoku byli ze juz przesiedlismy sie do spacerowki 🙂
no i musze juz malemu zaczac zakladac cos na uszy bo w gondoli tak nie wialo a tu dziecko ma juz kontakt bezposrednio z powietrzem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witka
Ja też muszę mieć mega prolaktynową bombę, bo nawet nie pomyślę o sexie; mąż biedny prosi a ja ni mam chęci... słabo to z jego perspektywy wygląda 🥴 🥴 🥴

Monia - kciuki ściśnięte! Trzymaj się babeczko 😘

Klapi - jaki ten plan, tak pokrótce?

U nas noc tragiczna wręcz 😞 😞 😞
zasnął o 21:30, fajnie, ale potem budził się co godzinę a nawet co pół i chciał cyca!
I tak do 7:40
A kupiłam wczoraj mleko modyfikowane, tak na wszelki wypadek żeby było na chacie jak wrócę do pracy i nie uciągnę ile trzeba, no i chciałam zobaczyć, czy zje. Dałam na noc, bałam się dać bardzo dużo tak od razu, zrobiłam 120 i wypił w 7 minutek a potem dokończył cycem.
No to sobie pomyślałam że wreszcie się chłopaczyna (o mnie nie wspominając 😜 ) wyśpi (że niby modyfikowane bardziej kaloryczne i że dłużej się trawi i dzieci dłużej śpią...) a tu takie zdziwko 🥴 🥴 🥴
Do tej pory to przynajmniej pierwsze 3-4 godzinki przesypiał a potem co 2 się budził.
To chyba jeszcze nie zęby, bo od rana jest spokojny i nie wygląda żeby coś go bolało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wy tak mówiłyście o tych spacerówkach to i ja swoją wyjełam wczoraj, ale Majka w niej jest jak małe ziarenko 🙂, pomimo że mam ją przodem do siebie ustawioną to jest mi i widzę zę jej też poprostu nie wygodnie, gibie się na boki i i tak prawie leży na płasko 🙂 My póki co wozimy się w foteliku, a gondola to gdy wiadomo że będzie sen 🙂

Klapi plan widzę jest teraz wprowadzenie w zycie 🙂 trzymam kciuki
ja z piatym miesiącem bedę chciała wprowadzić 2 posiłki, koło12-13 zupkę, a potem koło 17 deserek jakiś owocowy 🙂

Majka tez smiga bez czapy, i tylko moja tesciowa marudzi że Maję przewieje. A ja wczoraj leżałam na trawie z mją mamąi trochę wiało, cieplutki ten wiaterek był, przyjemny no ale mówi ę do mamy że może opaskę jej zarzucę no bo trochę wieje, a moja mama -no proszę zimny chów, a ta opaskę chce zakładać, nie rób z niej mimozy nic jej nie będzie. Trza twardziela chować hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...