Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hejka 🙂 dawno mnie tu nie było, jak tam wasze pociechy?? 🙂 jak tam nowe pokarmy marcheweczki kaszki ?? 🙂 u nas OK 🙂 Ola rośnie jak na drożdżach i waży juz 6,5 kg i ma 65 cm wzrostu 🙂 co do kaszki to narazie wałkujemy jabłkową ryżową bo Mała jest na mleku modyfikowanym. a z innych rzeczy to jak narazie marchewka króluje 🙂 oczywiscie podczas jedzenia ląduje ona wszędzie 🙂 bluzka , rece twarz Oli 🙂 poprostu je cała sobą 🙂 a gaduła z niej straszna 🙂 pozdrawiam i uciekam bo juz woła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monia 😘 bedzie dobrze
co do ogarniania domu to jestem chyba w tym dobra jak mały śpi albo bawi się w macie albo ogląda tv w leżaczku to mam czas na sprzątanie, prasowanie, umycie głowy i ułożenie włosów, wstawienie prania i jego rozwieszanie, jedyne czego nie robie to gotowanie owszem znalazłabym na to czas bez problemu ale nie lubie gotowac więc teraz stołujemy się u moich rodziców 🙂
sztunia Adaś zassie smoka tylko jak jest śpiący potrzebuje go żęby zasnąc natomiast jak nie ssie smoka to ssie sobie przedramie i wygląda to tak jakby robił sobie malinke 🙂
zakładka na zakupki allegrowe szukam bodziaków z dł rekawem na jesień. chyba dostane okres bo mnie brzuch pobolewa 🤢 wiecie ż ejeszcze nie załatwiłam gina i nie mam tego zaświadczenia do becikowego a do końca września mam czas bo od porodu to pól roku na złożenie wniosku jest tak?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...