Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Asienka - Gu też namiętnie wyjmuje sobie smoczek z buzi jak tylko mu go zapodam, tylko po to by sobie próbować włożyć (bo jak nie chce smoka to zwyczajnie go wypluwa 🙂 )
oczywiście niezbyt mu to jeszcze wychodzi, choć kilka razy mu się udało, ale sądzę że to kwestia przypadku, równie często albo i częściej trzyma za końcówkę do ciumkania i zapodaje sobie plastik 😜

Monia - na pewno będzie dobrze 😘
trzymaj się kochana 😘
Przytul się w nocy do Arunia i szybko zleci a jutro wszystko się wyjaśni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monia kochana trzymaj sie kobitko musi byc dobrze, widocznie nie wybudzaja go dla jego dobra, jutro wszystko sie wyjasni i napewno bedzie dobrze, trzymam kciuki nasze kwietniowe maja moc
moja tez wypluwa dydka i probuje go sobie ponownie wlozyc ale zazwyczaj trafia w nos
mala wlasnie usnela to i ja spadam na allegro popatrzec ciuszki dla małej bo zapas sie komczy a ona juz na 74 nosi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mam MEGA wkurw na moja szefową!!!!

każe mi pojść na wychowawczy do konca roku szkolnego, bo niby nie ma etatu, a to by 2 miesiace ktos musial wziac za mnie godziny, a to plan by trzeba bylo zmienic, a przyjela dwie kolezanki na pol etetu- czyli jednak etat jest, i kuuuuuuuuuuuuu decyduj sie pozniej na drugie dziecko, jak to taki bałagan wychodzi, i moglabym byc kuuu i powiedziec ze przeciez ja mam pierwszenstwo powrotu do pracy, ale byc świnią dla tych koleżanek?? 🤢

na razie staneło na tym, że biore urlop wych. oczywiscie bezplatny do ferii, z nadzieją, że jedna nauczycielka pojdzie na emeryturę, lub któraś zaciąży i pójdzie na L-4, ale pewnie jeszcze ja pociągne z L-4 na młodego i na siebie, bo kuźwa kasa jest kasa

p.s. czemu ja nie potrafie wejsc "szefowej w tyłek" i sie przymilać to bym pewnie coś osiągneła 😞

grrr źle mi 😠 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Arunia się uśpił ciekawe na jak długo jeszcze raz Wam dziękuje że mogę się tutaj tak wypłakać bo w domu nie bardzo można. Weronika odkąd Piotrek jest w szpitalu sika w nocy w łóżko pewnie z nerwów ja staram się ją budzić żeby się wysikała ale mimo to. Moja kochana kurwa mamuśka stwierdziła że za tydzień wyjeżdża do pracy na 2 miechy mam ochotę ją zamordować a tak ładnie przy wszystkich tiutała że jak Piotrkowi skończy się macierzyński będzie siedziała z z malusim żebym nie musiała szukać obcego do dziecka. Jak to wszystko się skończy to pójdę i się opiję w sztok że będę rzygała jak kot i wyjdzie mi uszami bo teraz nawet strach się piwa napić przy tych nerwach hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
30 stron na dziś - padam na pysk jak zwykle 🙂
Ja dziś mam akcję zęby idzie górna jedynka mała marudzi zostawiłam ją 2 h u " teściowej" bo poszłam do fryzjera -odwaliło mi i z blond walnęłam brąz teraz żałuje .....w ciągu tych 2 h mała odstawiła cyrk tel się urywały -przecież k...z farbą nie wyjdę!!!ciekawe co bedzie jak ja zostawie od 29.08.-01.09 -mam konferencje a tak wszyscy mnie zapewniają że nic jej nie bedzie - ja p...ę!!
Fakt kurwy dzis leca nie ma co sie dziwic jest pełnia 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...