Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
najgorsze to będzie ból zęba po spieprzeniu przez j******o tynkarza nie dentystę...ból cycków przy nawale pokarmu gdzieś na 4 dobę po porodzie...no i to, że mimo okropnie długiego porodu skończyło się na cc 😞 z ciąży to końcówka, kiedy już nie mogłam chodzić prawie wcale...

dzisiaj mnie cała kość boli po tym zębie 😠 😞 masakra...a za tydzień do Pl lecimy, ciekawe, czy się zagoi do tego czasu 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no to ja:

ciaza - pierwszy trymestr, nudnosci, wymioty, pol dnia w lozku, zero sily na nic -
to bylo po prostu pieklo ...
no i jeszcze atak kolki nerkowej i 10 dni w szpitalu
myslalam, ze ten bol to przedwczesny porod
bardzo sie balam ...
porod - to, ze Lolke mi zabrali jak dostalam krwotoku
i lezala taka biedna w tym swoim kojcu
bo nikt Konradowi nie pokazal jak ja wziac na rece ...
po porodzie - polog ( to jedno wielkie gowno jest )
no i rewolucja w domu po pojawieniu sie Malucha
( nie sadzilam, ze az tak dostane po dupie ) 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciąża
mega opuchnięte kulasy pod koniec a tak to nic nie przychodzi mi do głowy bo ja z tych lajcikowych no i jeszcze 23 kg na plus 😠
poród
nacięcie
po porodzie to gojenie się rany, zanik pokarmu przez stres i to że byłam sama a tesciowa mnie wkurwiała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny, u nas nocka ok,
mała od rana mi kicholi strasznie, oby tylko nie zadne chorubsko sie przypaletalo...
najgorsze wspomnienie z ciazy to nie mam takiego strasznego, tylko te dodatkowe kilogramy mi doskierwały 20 kg to sporo dla mnie, wchodzenie z opuchnietymi kulasami na 4 pietro i to wszystkio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ania współczujki zęba, mnie tez przydałoby się iść na przegląd 🙃

to ja ciąże wspominam miło, mdłości były ale nie wymiotowałam, potem pamiętam jak nie mogłam doczekać się żeby rochę mi brzuch urósł 🙂 jedynie co to pieprzyło mi się z humorami i czasem wojowałamw domu za bardzo, i wyłam do księzyca. koniec ciąży spoko, czułam się ociężale ale tylko raz spuchłam 2 dni przed porodem jak mnie Michał po Krakowie przeciągnął. No i dumna jestem z 15kg na plusie, bałam się że będzie więcej
Poród rewela, mogę iść drugi raz
po powrocie do domu, strasznie cierpiałam z powodu krocza, trzy tygodnie cierpiałam i mozna powiedziec że dalej cierpie bo sexu ni ma 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry bardzo ja siedzę w pracy i marzy mi się powrót do domu a gdzie tu 16 🥴 😲 😠cóz damy radę dzisiaj przychodzi pełno ludzi bo 10 i wypłate płacę pilnuję się zęby sie nie pomylic bo oczy mi sie same zamykaja Arunia dzisiaj budził się co 30-40 minut pluł smokiem pluł butelka a jedynie sie tulił więc w końcu wziełam go do nas do łóżka i wtedy wszystko ustało a wtulił się we mnie tak jakby mnie w życiu nie widział
Anka witamy z nowego lokum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witojcie
kurna chata jak ja Was uwielbiam 😘
anka witaj i spamuj nową chwirę 🙂 aron i hanka rewelacja i te motylki w brzuszku 🤪
co do zebów to przed weselem jak byłam robic sobie usmiech to pani powiedziała żeby po weselu natychmiast przyjsc na wyrwanie niewyrosnietych jeszcze osemek bo nie maja miejsca i bede mi sie nachodzic zeby z przodu no i minely 3 lata a ja do pani nie zawitalam 🤪 i wreszcie musze isc bo rzeczywiscie zaxczynaja mi sie nachodzic jedynki a osemek jak nie ma tak nie ma tzn wyrosly w polowie 🤢
ilonka wlasnie czytam stronke o tych kosmetykach jak polecasz to kupuje a co 🙂 przeciez jeszcze troche i zaczne dziergac mlodemu drechy z wlosow 😁
dzis meza imieninki 🙂prezentu brak ale chata ogarnieta pranie schnie drugie czeka na prasowanie salatka zrobiona a kopiec kreta stygnie i zaraz musze dokonczyc 🙂
jak wydac 300 zlotych w 30 minut? isc z dzieckiem prywatnie do alergologa 🤪 wizyta 90 a reszta to kosmetyki w aptece 🤢 maly ma atopowe zapalenie skory stadium poczatkowe i babka nie chce podawac mu sterydow wiec poprzepisywala nam masci mega nawilzajace bo adas jest jednym wielkim sucharem 🤢
wspomnienia ciążowe i porodowe no i poporodowe 🙂:
ciąża REWELACJA cały okres wlasciwie zadnych dolegliwosci podloge na kolanach mylam jeszcze w 9 mcu 🙂
pobyt w szpitalu przed porodem obawy przed tym co mnie czeka no i ze wyjde juz jako matka
poród wielkie zaskoczenie chcialam naturalnie wyszlo cc, STRACH ŁZY podczas znieczuleia i calego zabiegu, poczucie upokorzenia jako kobieta zem nie urodzila naturalnie oj ciagnelo sie to za mno bardzo dlugo 🤢
pobyt w szpitalu zabic wszytskie polozne zero pomocy jak dziecko przebrac dostawic do piersi LZY BOL GLOWY SAMOTNOSC niech ten pobyt sie skonczy cobym mogla sie nacieszyc dzieckiem juz w domu 🙂
dom armagedon no i 2 BABCIE naraz KOSZMAR
aktualnie RADOSC SZCZESCIE
jak wczoraj wracalismy od lekarza pod szpital podjechala para pani z wielkim brzuchem i pan z wielka torba az mi sie lza zakrecila w oku zapewne szli na porod 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze asienka jak przeczytalam teraz u Ciebie o tej kobitce w ciazy i facecie z wielka torba do szpitala to az mi sie lezka zakrecila ☺️
a co dopiero jakbym taki obrazek zobaczyla 🤪 ☺️

pije sobie herbe, jem jogurta i czytam te Wasze wspomnienia
fajnie mi jakos 🙂
chociaz swoje kazda z nas przeszla ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...