Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ale mąż odwazny hehe Pewnie by chciał drugie machnąć niedługo.
Ja się nie pisałam na pierwsze. Na początku ciąży to nawet miałam "genialny" pomysł żeby zostawić Sławka i oddać małego do adopcji. Aż tak się broniłam przed byciem matką. Jakoś do mnie to nigdy nie przemawiało. Jak ktoś się mnie pytał o dzieci i mówiłam że nie chce mieć wogóle to wielkie oczy robili i od razu pogarda w spojrzeniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klapoucha napisał(a):


BTw moja kolezanka wczoraj o 23 urodzila chlopca Adasia 4400 i 61 cm. Sama ma z 1,50 m 🙂


🤪 🤪TYLKO POGRATULOWAC!!!

Zawsze sie zastanawiam jak moja babcia tez nie cale 1,53 urodzila mojego ojca 5600 silami natury masakra 🤪 🤪 🤪 🤪


Ilonka tulaski 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bogusia u nas tez przeciez wpada
dobrze, ze z Konradem 🤪 hehe
na poczatku mialam totalny dol i strach
gdyby nie Konrad - chyba nie dalabym z tym wszystkim rady
to on powiedzial "nie martw sie, damy rade, fajnie - no to bedziemy miec Dzidze"
a ja ryczalam w poduszke i kombinowalam jak cofnac czas 🙂
tez nie chcialam Dziecka, jakos nie widzialam siebie jako Mamy
zawsze mowilam "moze kiedys"
a teraz LOlitte kocham miloscia nie do opisania
i strasznie sie ciesze, ze Ona JEST 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ania tulę bo chyba masz ten sam problem z porodem co ja miałam ale jakoś sobie z tym poradziłam taka jest medycyna i tak jesteśmy skonstruowane że jedne rodza same drugim pomagają, nie jesteśmy ani gorsze ani lepsze jesteśmy normalne jestesmy mamami najlepszymi pod slońcem. nie myśl o tym i sie nie zadreczaj szkoda chwil lepiej pobawic sie z dzieckim i o nim pomyslec 🙂
co do drugiego bobaska to my chyba zdecydujemy sie za jakis rok wroce na wiosne do pracy i chyba poszalejemy w lato bo chcialabym w podobnym terminie rodzic tak do maja zeby urodzic wiec kto wie moze bede kwietnioweczka 2012/2013 hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asienka to ja mam podobnie z drugim bobasem 🙂 i mam nadzieję, że tym razem wyjdzie tą samą drogą, którą wejdzie ☺️ a co do cc to staram się o tym nie myśleć...ale czasem się niestety przypomni.

Julka, Agata z ciąży to ZGAGA jeszcze, rzeczywiście 🤢 🤢 🤢 FUJ! oby nigdy więcej! ale u mnie się sprawdziło, że zgaga na kudłate dziecko haha 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja ciążę wspominam z tęsknotą, choć zygałam, miałam zgage, i ból kości łonowej przez co nie mogłam chodzić, ale fajnie tak było 😜 oooooo i jeszcze masakryczne humory mialam- az sie dziwie ze maz ze mna wytrzymal- CHWAŁA MU!

ale mi sie dzis slabo zrobilo musialam napredce zjesc slodkosci, bo mnie chyba ocukrzylo, grr, trzeba chyba zrobic jakies podstawowe badania krwi.

mlody wlasnie próbuje dosiegnac zabawkę na macie, juz jedna dorwal i slini 😜

p.s. maz nie pali od 1.5 dnia- jestem dumna z niego, oby wytrzymal!!!!!! trzymajcie kciuki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
irysek trzymamy trzymamy oby wytrwał
kopiec się chłodziw lodówce słonko nawet zawitało do nas 🤪 w takim razie za jakąś godzinkę jak tylko młody zgłodnieje dajemy butle i heja na spacer 🙂
bogusia ja od wczoraj podaje mleko 2 i nic nie miszałam poprostu zapodałam i juz i nie widzę póki co żadnej zmiany mały jak kupczył tak kupczy jak spał tak spi i na tyle samo mu wystarcza karmienie co 3-3,5 h
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...