Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
biorac pod uwage ze mialam cc to u mnie porod trwal 15 min wiec nie ma co opisywac 🙂 jakies 40 min od naciecia lezalam juz na swojej sali juz razem z Tuska 🙂 bardzo szybko doszlam do siebie bo juz nastepnego dnia wstawalam;d ogolnie to bardzo milo wspominam porod 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam sobotnie Arunia dał w nocy pokazówkę że hej wył prawie całą dostał gorączki 38,8 katar z nosa się leje jakby zawór w kranie puścił a wczoraj nic nie wskazywało na to że ma katarek pojechała do lekarza i zwiększyc dawkę wit c dawać bactrim i nasmarować na noc super a dzisiaj goście u mnie w domu a dziecko chore jutro urodziny babci 80 więc jak się nie stawimy to będzie obraza majestatu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Joł 🙂
Noc baniak, poszłam spać po 1, bo Opole, wstałam po 5 b dziecko płakało przez sen, jak dałam cyca to dziecko szczęśliwe chciało się bawić, po około 2 godzinach i drugim cycku padłyśmy obie i kimono do 10 🙂 Piję kawę, przegryzam ciacho i nastawiam się psychicznie na spowiedź, bo jutro diabła przecież wyganiamy 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja nie zdazylam napisac Wam nic bo zero objawow o 4 sie obudzilam bo poczulam cieplo pod soba dotykam reka a tam mokro myse kurde zeszczalam sie bo co innego zero skurczy boli nic, wstlam do wcta mama sie przebudzila i pyta co sie stalo a ja ze zlalam sie w wyro a ona to wody odeszly ja nie co Ty nie mam skurczy 😎 wiedz mowi pokaz wkladke a tam rozowawo i szok 😮
sama zadzwonilam na pogotowie przyszedl po mnie fajny chlop zabral torbe i pojechalam sobie taxowka do szpitala 🤪 😁 😁 😁 no i tam sie zaczelo 😮macanie krocza przez wszystkich to najgorszy koszmar moj.
Napisalam tylko smska ze w szpitalu jestem i nawet nie pamietam komu 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
doczytałam
ja już nie czytam takich listów
bo potem cały dzień o tym myślę
i doła łapię 😞

Arunio i Matysia z mamą cudowni
więcej spamu więcej spamu 🤪

dużo zdrówka dla dzieciaczków i chorowitych mamusiek 😘

Ksawi zadrapał się na nosku..
zrobił szramę na 2cm..biedacwo 😞

lecimy do rodzinki
jeszcze raz miłej sobotki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
znalazłam mój ostatni wpis przed porodem: coś Ty 🙂 bezsenność to nie u mnie...mi się tylko godziny spania poprzestawiały 🙂 - to była odpowiedź na pytanie Julki hahaha 🙂

i zakładnik na drzemkę, bo mi się chyba 8 wyżyna 😠 ledwo miejsce poczuła 😠 kur*a jak to boli 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eee, pomyłka ☺️ ostatni był chyba ten:
jak myślicie ile czasu trzeba czekać? ze skurczami, które się nie chcą robić regularne (10-7-5 min na przemian) jestem tak zmęczona, że marzę tylko o tym, żeby ją ze mnie jakoś wyjęli ☺️
dobra, idę drzemać, bo mi się czas skończy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejo sobotnio
my całą dziś rodzinką jesteśmy więc zbyt wiele czasu nie mm dla Was
najpierw przytulanie w łózeczku, potem tata z dzidziorem a ja sprzątam , obiad gotowałam, potem Maja usnęła poszlismy ogród porządkować, ale deszcz nas złapał i skończylo się............................................................................. na duszeniu 🤪 🤪 🤪 i nawet było miło więc może teraz już wracam do formy 🙂

A jabłecznik mi wyszedł taki pyszny że już zjedliśmy pół blachy, śmiejemy się co tu wymyslić żeby moim rodzicom nie wieżć ciasta hehehe 😁 😁 😁 😁 😁

Maja pije z butelki coraz lepiej ale mało
mini porada dla Elki: ja Maję męczyła,m cały czas butlą, moja siostra stwierdziła żeby kupić kubeczki, piła z kubeczków z dziubkiem tam też trzeba trochę ciągnąć, po jaiś dwóch tygodniach podsunełam jej butelkę i jej się udało 🙂

Paula a gdzie rodziłaś?

chyba muszę dać bobikowi obiad bo japę wydziera 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bogusia23 napisał(a):
To idę do Mężulka. Może cos podziałam hehe
Dobranoc wszystkim. Spokojnej nocy zwłaszcza dla Iskierki
😘 😘 😘


Znalazłam swój ostatni post. I jak MadzikM miała racje duszenie podziałało hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ryj mnie napieprza a małż sceny urządza, że musi się zająć Pyzą godzinkę, bo on by sobie pooglądał serial, a ona się wydziera 😠 i to moja wina, bo oduczam ją smoczka 😠 😠 😠 😠 😠 😠 no penis mnie strzela, słowo daję. dobrze, że po zakupy pojechał chociaż 😠 😠 😠 ale jestem na niego zła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A my w proszku, jestem zła, chłop miał się domem zając i teraz na szybko wszystko robi a już do kościoła trzeba i na Kutno grzać. Zła jestem, łeb mnie napierdala, do tego dopiero teraz obdzwonił rodzinę i okazało się, że die osoby się nie stawią jutro, a miejsca opłacone- jak zwykle na jego rodzinie można polegać i na nim też. Tłumaczyć żeby się dwa tygodnie wcześniej zadeklarowali. Wiedziałam, że tak będzie, z nimi nigdy nic nie będzie idealne. Dwa miesiące temu dałam mu listę żeby gości rozsadził, prosiłam o winietki, chociaż takie samodzielnie wydrukowane estetyczne, czarny druk na białym papierze- gdzie tam. Pierdolę ich wszystkich o!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...