Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
iskra no wysyp jest grzybów bardzo wielki u mnie pany mają już zapowiedziane że póki co na grzyby mają nie jeździc bo przez weekend tyle natargali że hej 😎
mam jeszcze pytanko czy mimo katarku moża z dzieckiem na spacer iśc albo chociaż na balkon? czy sobie darowac bo doktórka powiedziała żeby unikac dworu ale moim zdaniem świeże powietrze lepsze jak zarazki w zaduszonym mieszkaniu 🤢 co sądzicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
fajny spam, tort też niczego sobie a brak fotek z kościoła no cóż co najpiękniejsze pozostało w waszych myślach 🙂
ja to się ciesze że nie było u nas kamery bo Adaś dał taki koncert że wszystko zagłuszał podkład muzyczny zapewnił w 100%
iskra dziękuje kobieto za porady 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja po odiwedzinach koleżanek, no i u jednej wypędzałysmy dzidziora z brzucha bo na niedziele miała termin a tu nawet pół skurcza 🙂
po całej akcji Maja zjadła szpinak przebrałam ją i połozyłam do łóżeczka, 5 min i usnęła po głaskaniu mamusi, ależ jestem dumna 🙂

morfi wiadomo było ze się uda, ah ta teściowa 🙃
gotuje obiados 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asieńka tak między Bogiem a prawdą to ciężko było by fotę w kościele nam cyknąć, bo jednocześnie chrzczonych było z ośmioro dzieci, więc przy chrzcielnicy tłok, każdy się pchał (w szoku byłam, że nawet w kościele ludzie o kulturze zapominają), siedzieliśmy w drugim rzędzie, no ale chociaż kilka fotosów by sie przydało, ale tak to jest jak palcem nie pokażesz i nie poprosisz to później jest żal ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam 🙂 kupe lat 😜

emi wszystkiego dobrego 😘
blizniaczkom tez zycze wszystkiego naj 😘 😘
morf fotki fajne ale tort najlepszy 😜 mniam mniam

a u nas dzisiaj wyskoczyla wysypka na calym ciele 😞 mala miala ta goraczke 3 dniowa ale na szczescie juz jest wszystko ok,bylysmy u lekarza trzeba czekac az wysypka sama zejdzie,biedactwo moje teraz spi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
siemkaaaa...

pisze z mała na kolanach, dzis nieznosna jest...spacer byl...mega szybki bo kurka wodna nie zasnela a jak nie spi to placze i dupaaaa..Co zrobic zeby dziecko polubilo spacery w wozku??pomocyyyyy

w biedronce kalosze tylko dzieciece,wiec dupaaaa...

aaaa i robie sobie babke...piaskową babke,(zeby nie bylo morphhh 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wszystkim 5 i 6 buziaki od ciotki Klapi!

Była u mne Agata i LOlita! Dziewczyny są fajne! W padły do nas na drzemkę i frytki. Lolita drzemala z Hanka, zresza Hanka spi do tej pory 2 godzinę. A my z Agata opędzlowałyśmy frytki, wstyd przyznac ale nie mialam nic innego w domu!

Na basenie bylo super. Dziewczyny daly rade ok 45 minut. Hanka pływala na desce i lizala piłke 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...