Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hehe
właśnie Adaś doprowadził mnie do białej gorączki ja go kocham ale już trzeci dzień siedzimy w domu bo jesteśmy przeziębieni nie możemy wyjśc na powietrze bo pada, jestem sama z dzieckiem od 7 do 19 a mąż jak przyjdzie to jedynie pobawi się z małym posiedzi na necie stęknie że zmęczony i jeszcze sexu się domaga a jak ja mówię że zmęczona i nic nie będzie to wali focha i idzie spac, rece opadają właśnie puściły mi nerwy 😠 😞
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
pocieszające jedynie jest to że przed ciążą ważyłam 62 a dziś wga wskazała 55 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć moje śliczne i najlepsze mamuśki na świecie.
melduję sie i narazie będę rzadko zaglądać z powodu kilku powodów 😉
wyjeżdżam też do łodzi w przyszłym tygodniu to i meldować sie pewnie nie będę.
Morf - gotuj juz wodę na herbatę 😉 😁
buziam was i sorki wielkie za moje niedoczytanie ☺️
😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wrocilam i doczytalam ...
widze, ze wszyscy cali i zdrowi - no to git 🙂

a ja od razu sie chwale !
poszlam do Hanesa zeby LOli kupic ten zestaw co ostatnio Morf pokazywala
biala czapa i rekawiczki
niestety nie bylo 🤢
ale zamiast tamtego kompletu zakupilam LOlkowi cos innego ...
Mamuska zachwycona a Dziecko przestraszone 😁

[URL=http://img830.imageshack.us/i/27446145.jpg/][IMG]http://img830.imageshack.us/img830/4093/27446145.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wróciłam ze spaceru.
Chyba łaziłam ze dwie godziny. Hanka z tego spala z 1,5.
Bylam w rossmanie nakupowialam slioczkow bo tam najtaniej,
a i rekawiczki Hance za cale 3 zł nabyłam

Obiad nie zrobiony, z zaraz mąż marnotrwany wroci co sie caly dzień nie odzywamy do siebie.

Plecy mnie bola a hanka bąki puszcza...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa. facecie. Nam się życie wywróciło do góry nogami a oni za wszelką cenę próbują żeby u nich było bez zmian. A potem gadają że jest świetnie i nic się nie zmieniło poza naszym nastawieniem do nich i że nam odbija.
Normalnie walnąć ich mocno w łeb.

Asieńka mój też narzeka że nie chce mi się bzykać. A ja jestem zmęczona po całym dniu z Michasiem. Poza tym jakoś mnie nie rusza jak próbuje coś zdziałać. Wogóle nie czuje podniecenia. A jak juz coś sie wydarzy to nie potrfie się zrelaksować tylko myśle o tym co trzeba kupić, że jutro musze zrobić pranie itd. itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bogusia normalnie czytam Cie a tak jakbym siebie czytała dokładnie mam takie samo zdanie 😘 jestem za dobra dla mojego pana i tyle ja wszystko potrafie zrozumiec ze ciezko pracuje ze potzreba mu "odchamienia" helol ale ja tez tu jestem odkad maly sie urodzil ani razu maz nie powiedzial do mnie" okej dzis ja zostaje z malym a ty idz i rob cos dla siebie" gdziekolwiek czy w drugim pokoju czy ze znajomymi czy sama 🤢 albo spedzamy wolny czas bez dziecka razem albo on sam no cos tu jest nie tak, ja zebym mogla isc na zakupy do fryzjera musze liczyc na tesciowa albo na moja mame albo ide z Adasiem 🤢 a czlowiek na ktorego powinnam zawsze liczyc ma zajebisty stosunek do sprawy 🤢 ale jutro bedzie w domu buba 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂

sex na polanie....mmm fajnie 😜 my kiedys z moim w krzakach sie kochalismy ale teram juz tez niema takiego spontanu...szkoda 🙂

co do chlopow to jest roznie,moj czasem pomoze w obowiazkach ale co do malej to tez nie zostanie z nia sam... 🤢nie moge nawet wyjsc na miasto bo zaraz sie pyta ile mi to zajmnie czy bede dlugo a co mam zrobic jak bedzie plakac a przyjdziesz zaraz itd wybieram sie do fryzjera juz 3 miesiace 😞 a odrosty coraz wiekszeeeeeeeeeeee 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...