Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Klapi - my zrobiliśmy zaproszenia sami ze zdjęć Guciaka, dopisaliśmy tekst a wydrukowaliśmy w Fotojoker'ze (mają na stronie internetowej wzory i szablony do robienia zaproszeń)
tylko nie robiliśmy z szablonu, a pocztówkę składaną, bo więcej zdjęć można wpakować no i tekst też

Agatta
- faktycznie, nie jest tak źle z tymi zębami, w dzień da się wytrzymać, zabawić, ponosić, ale wieczory są słabe 😞
więc na noc zapodaję żel (choć generalnie nie jestem zwolenniczką jego stosowania) i czasem czopek przeciwbólowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Morf, słusznie zauważyłaś, ze gdyby rodzice poświęcali i mogli duzo czasu poswięcić dzieciom na ich WYCHOWANIE to nie byłoby takich rozdartych dzieciorów, wyzutych z uczuć wyrostków i bezwzględnych nastolatków i... tp.
nikt przeciez nie zajmie sie naszymi dziećmi to ka jak my właśnie i nie przekaże im tego co najważniejsze, najlepsze i słuszne i nie wsaże co złe i ze tego nie wolno.
a czasem wręcz przeciwnie, poslesz gdzieś dzieciaka, trafi na debilnego opiekuna i nauczy się czegoś złego, albo taki kretyn "uszkodzi" nam psychicznie dziecko i chuj na całe zycie trauma na psychice - szok.
no ale są tez takie matki, które wolą zapłacić opiekunce 1200 zeta i iść do pracy za 1500 - i za chuja nie wiem jak im się to opłaca ale pewnie chodzi o coś zupełnie innego.
lepsza byle jaka robota niz własne dziecko w "nadmiarze"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
je jestem chętna ale, jak już pisałam, po 27 chcę do łodzi pojechać na tydzień jakiś i w sumie to jest mus a nie widzimisię.
mozemy sie na mieście spotkać gdzieś w centrum - moze słynne pola mokotowskie, a jak będzie jakaś awaria to na moje opuszczone 17 metrów zamelinowac sie mozemy bo pustostan stoi narazie 😁 😁 - oczywiście ile wlezie i sie zmieści 😁 😁 😁
JoZo, dlaczego zelu nie popierasz zbytnio???
jadę zara do tesco, chce co która warszawianka, jakby co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Adas z gryzaczem jaka mina 😁 😁

dobra Kobity
jesli chodzi o zlot kwietniowkowy
to ja sie dostosuje !

a jesli chodzi o ciacho i kawe u mnie jutro
to ja od godz 13 siedze juz w domu ( wczesniej mnie nie ma bo na 12 mam spotkanie )

jakby co to wpadajta 🙂
tylko cynk wczesniej dajcie

teraz tez lece na miacho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Podobno zbolałe dziąsła rumianek koi 🙂 Wart spróbować, zrobić napar i dać np nasączony gazik czy pieluchę niech dziecko pociumka 🙂 Albo jak macie te Adasiowe gryzaki to zamrozić napar i wsadzić taką rumiankową kostkę 🤢 Ale ja to głupia jestem, więc wiecie... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...