Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kahna niestety pewne osoby nie nadają się do opieki nad dziećmi 😠

nocka okropna. dziecko wierzgało i stękało po mamusi zupce grzybowej ☺️ a zupełnie zapomniałam, że mam bobotic 😮 ☺️ i męczyłyśmy się do rana. ciekawe, jak się do kina wieczorem wywlokę...kurde, prezentu ni mom dla chłopa z okazji pożycia 🤔 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ania wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy pożycia
anka Aaron oczywiście wymiata 😘 😎
ilonka tulę i ja wiem że to się łatwo pisze a rzeczywistośc jest zupełnie inna ale w miare mozliwości szukajcie gniazda dla siebie bo ta kobitka psuje Wasze relacje 😞 😠 🤢
jesteś taka super szczera rodzinna uczuciowa mama a ona tylko Cie dusi i przytłacza 😘
co do puzelków to my je kupilismy bo mały urzędował na włochatym dywanie mimo codziennego odkurzania napychał się farfoclami i moimi włosami 🤢 teraz na dywanie położyliśmy puzzle troche kicha bo krzywo ale mały i tak zdecydowanie woli wylegiwac sie na panelach 🤢 nocka okej, ide se zapodac kawusie no i biore sie za mgr 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry
morfi tez kiedyś szalałam jak grali tę piosenkę.
Nocka w miare bo przytargałam sobie drugą kołdre. Każdy śpi pod swoją i jest git 🙂
Pije kawke jem sniadanko a Misiek rozwala zabawke 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Potwierdzam, Ilonka rób wyjazd na własną chatę, nawet wynajem, wiem że ciułacie na własne, ale mieszkanie nawet z własnymi rodzicami nie służy związkowi.
Kahna zastanawia mnie jedno, skoro ta laska wcześniej odpierdzielała szopki, to czemu zostawiłaś jej Xawiego? Nie wiedziałaś o tym, czy jak?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu78 wszystkiego dobrego rocznicowego 🙂

Morf Dziewczyny pisaly o tych ksiazeczkach za 15 PLN z rosmana
ale mi niestety nie dane bylo jej dostac
chociaz bylam w kilku rosmanach

ilonka nawet z rodzicami ciezko zyc razem w jednej chalupie - tak na dluzsza mete
ja juz bym teraz nie mogla ...
a co dopiero z tesciowa ...

co tam jeszcze bylo ?
nie pamietam ☺️

niebawem spotkanie na miescie
zabieram LOlitte ( bo nie mam z kim zostawic )
pierwszy raz moj BoBo spotka sie z klientem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny,

Anka wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy 🙂
Aron boski chlopak i do tego ta czupryna - wymiata.
Dlaczego moj misiu zgubil te swoje piekne klajdy 🙂
Ilona wspolczuje na tesciowa nie ma innego wyjscia jak wyprowadzenie sie i zostawienie babsztyla samego.
Ja sie ciesze ze swoja tesciowa mam 70 km od siebie a mieszkania z nia kompletnie sobie nie wyobrazam.
U nas nocka super misiek zasnal po 19 o 1.30 butla i sen do rana.

A przede mna kolejny dzien samej w pracy oby czas lecial =.
Juz sie smialam do meza ze w weekend niech sie przygotuje bo chyba go zagadam na smierc takie nudy w pracy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejo i ja się melduję i zareaz włazę do wanny odmoczyć skwary z dupska 😉
nocka, jak zwykle "wisząca" i pobuda o 6-ej i coś mi sie niestety wydaję,z e dziś będzie dzień "brzuszkowy" bo wczoraj już zatwardzenie było 😞
czopy i aparatura odgazowująca w pogotowiu - niestety 🤨
Ania78 - siego dobrego.
ilonka - łączę sie w bólu o teściową.
mój bartek mówi wczoraj po 23-ej (po spacerze z psem matki), ze powiedział jej, ze dziś idzie na 5-A do pracy i ze psa nie wyprowadzi w związku z tym - liczył na to.
a ona, ze ma przyjść o 4-ej i go wyprowadzić (godzinę wcześniej no bo z tej wiochy to ma kawałek do pracy).
oczywiście szedł na 8-ą i myślał, ze jak jej tak powie to ona odpuści mu ten spacer a ta kurwa jest bezlitosna. nie dość, ze bartek ma zapalenie ucha, zapierdala jak osioł i nie ma czasu sie w dupę podrapać, ja jestem na niego wiecznie zła, ze z dzieckiem nie ma czasu posiedzieć (ona też wie o tym i wielce mi współczuje), a jeszcze mu dokłada.
i pretensje jak chłopak nie zdazy czy cos z tym psem wyjsc.
zeby ona naprawde nie mogła chodzic ale....
to temat rzeka.
niby jest chora, ale co za matka ma w dupie zdrowie syna bo jej jest wazniejsze czy co?
oj, cos czuje, ze bedziemy tu z nia mieli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym matce wygarnęła i tyle. Może źle to o mnie świadczy ale jakbym miała taką sytuacje jak bartek to skrupułów bym nie miała.
Jak jej się dupy nie chce ruszyć z domu to niech kogoś wynajmie do wyprowadzania i tyle.
Bartek się zajedzie na amen. Ania nie pozwól mu na to, bo się u was popsuje a szantrapa bedzie się cieszyć z tego powodu.
Niech jej myszy się w domu zalęgną. Oto moja plaga egipska 🙂
Ewentualnie podaj Ania adres to jej wyśle jakąś myszkę bo u mnie jedna w kuchni grasuje 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anka - maskara.

Ja troche jestem zla ze chrzestna Hani jest osoba preferowana przez tesciowa. bo to jej przyjaciolki corka, ktora jest jak rodzina po tym jak ojciec brzydkiego ja zostawil.
Ale ja troche czuje sie do tego wyboru przymuszona chociaz peniw moze bysmy i ja wybrali ale jakos tak odgornie. pozatym laska i tak pewnie przeprowadzi sie do fracncji wiec tyle z tego matkowania chrzesatnego bedzie.
Boje sie ze tak bedziemy ustepowac dla swietego spokoju. zwlaszcza ze bedziemy sie kolo niej budowac.


no i ostatnio zrobila afre jka hanka miala czkawke. i mowi do mnie zrob cos! ojej jaka ona biedna!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klapi to może podziękujcie za jej matkowanie chrzestne. W końcu to dość poważna sprawa. Ja mam super matkę chrzestną za to ojciec chrzestny do dupy. nie mam z nim wogóle kontaktu a to bliska rodzina. Nigdy mi nawet życzeń urodzinowych nie złożył. Przykre to jest. Ja się na chrzciny nie zgadzam pod dyktando teściowej. Ta to juz trzęsie portami bo pewnie sąsiadki ją o to pytają i jej to bardzo przeszkadza że dziecko jeszcze nie ochrzczone. Ciekawe co by zrobiła jakbym wogóle Michaśka nie ochrzciła.
mi to osobiście nie przeszkadza i mówiłam już Sławkowi że jak bedzie chciał iść do komuni to go wtedy można ochrzcić. Jakoś nie widzi mi się narzucać dziecku to w co ma wierzyć. Ja osobiście to się przekonuje do tego że jednak nie jestem wierząca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...