Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
właśnie zapodałam dziecku własnej roboty jedzenie"ziemniaczki buraczki i kurczaczek 🙂 wszytsko pięknie fajnie ale dziecko nie potrafi memlac jedzenia i mam wrażenie że dusi mi się na oczach 🤢 ale będę wytrwała i wierze że za tydzień dwa już bedzie dobrze. słoiczki mi odpowiadaja z tym że są wyszukane smaki których ja sama bym w domu nie robiła ale konsystencja mi nie pasuje dziecko musi nauczyc sie jesc wiem ze ma na to jeszcze dddduuuuuuuzzzzzzzooooooo czasu ale chce nauczyc Adasia zeby jadl to co my a sloiczkami bede sie wspomagac 🙂
widzialyscie reklamy allegro w tv hehe rewelacyjne 😁 lece szukac poscieli dla mlodego bo jedna jest tak beznadziejna ze wyglada jkaby stado dzieci juz sie w niej wychowalo 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

u mnie najlepiej sprawdza się telefon zabawka firmy snoby ma takie gumowe czułki i je Lenka gryzie jako gryzaki a tak to te wodne są bee 😉 a dzisiaj na śniadanie pozwoliłam jej wziąć suchą bułkę do rączki która zawsze gości u mnie na talerzu jakby Lenka właśnie chciała po nią sięgnąć 😉 trochę zabawy miała trochę zjadła i była taka uradowana 🙂 niedługo zaczniemy jadać obiady 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asieńka a spróbuj podać Adasiowi do rączki pokrojone w grubsze słupki te buraczki a kurczaczka to ugotuj udko wyciąg te mniejsze kosteczki i daj mu do rączki.Dzieci same się uczą ile mogą włożyć do buzi i jak sobie radzić z gryzieniem.Czytałaś tą stronę BLW?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nasz kaszle kicha jest zakatarzony non stop ale on alergik 🤢 mam też taką teorię że całe dotychczasowe dzieciństwo spędził na powietrzu bo pogoda sprzyjała a teraz trzeba nauczyc się dusic w domu 🤢 u nas jest sucho i cieplo (wilgotnośc max 45 a temp 24:angry 🙂 Adasiowi nie cieknie katar pod nosem tylko czuc ze charczy mu w środku a kaszle przeważnie jak się zakrztusi ślinką jak wkłada głeboko łapki do buzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ramka gratki zębolca 😘 no i wytrwałości w pogodzeniu wszytskiego życzę 🙂 😘
ania moja mama często w "żartach" mówi do Adasia ale ta Twoja macocha jest niedobra natomiast teściowa dziś z 15 razy powiedziała w ciągu 5 minut co ONA powiedziała co ONA mówi Adaś co ONA mówi myślałam że jej pierdolne 😠 czasami tak mnie wkurza bo zachowuje się jakby to ona była matką mojego dziecka 🤪 takie dziwne odruchy zachowawcze ma czasem i te jej ciągłe dobre rady aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa !!!!!!!!!!!!!!!!!! lubię ją bo dobra kobieta ale zbyt opiekuńcza ja tego nie znosze poprostu czuję sie jak zagłaskany kot 🤢 mdli mnie 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...