Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Poniedziałek, 18.10.2010
20:45 M JAK MIŁOŚĆ - ODC. 770

Marta z pomocą Marii, Małgosi i Andrzeja wybiera suknię ślubną. Do Budzyńskiego zgłasza się kolejna klientka, Bednarska. Kobietę czeka bardzo trudny rozwód i prawnik pozwala jej zatrzymać się w swoim apartamencie. Łukasz jest zazdrosny o Krystiana, chłopaka, który uratował Gabi przed nachalnym fotografem. Sandra martwi się, że Szymon będzie porównywał ją do Marty, a zestawienie zawsze wypadnie na jej niekorzyść. Tomek odbiera przesyłkę z Grecji od gangstera, któremu uratował życie. W paczce policjant znajduje pendrive'a, z nagraniem, które oczyści go z zarzutów. Marek dowiaduje się od Michała, że Grażyna cierpi na depresję. Paweł świętuje z przyjaciółmi swój debiut na wernisażu. Prezentowane na wystawie fotografie Zduńskiego cieszą się dużym uznaniem. Piotr przyjmuje od teścia podziękowania. Za jego radą Filarski zgłosił się na policję i odzyskał kompromitujący film.

***

Wtorek, 19.10.2010
20:55 M JAK MIŁOŚĆ - ODC. 771

Marta przygotowuje uroczysty obiad, podczas którego chce przedstawić rodzicom matkę swojego narzeczonego. W trakcie posiłku Budzyńska skarży się na bóle w klatce piersiowej. Jej stan bardzo szybko się pogarsza, więc domownicy wzywają pogotowie. W trakcie oczekiwania na karetkę Szymon przeprowadza u kobiety reanimację. Marek na prośbę Michała spotyka się w kawiarni z Grażyną. Była kochanka wyznaje mu, że bardzo żałuje tego, co się stało. Przypadkiem oboje zauważa Karolina i od razu donosi o tym Hance. Gdy Mostowiak przychodzi do żony w odwiedziny kobieta, pewna, że znów ją oszukuje, wyrzuca go za drzwi. Fotografie Pawła trafiają do katalogu wystawy. Wkrótce po ich opublikowaniu w Oazie zjawia się mężczyzna, który rozpoznał się na jednym z jego zdjęć. Grozi Zduńskiemu, że zniszczy jego życie tak, jak on zniszczył jego. Ola udaje się pod adres, który zdobyła od koleżanki, jednak nie zastaje tam swojego ojczyma. Mężczyzna już tam nie mieszka.

***

Środa, 20.10.2010
20:45 M JAK MIŁOŚĆ - ODC. 772

Lekarze informują Andrzeja, że jego matka musi poddać się operacji. Ze względu na jej zły stan zdrowia prawnik przekłada ślub z Martą na późniejszy termin. W jego apartamencie wciąż mieszka Bednarska, jednak nie informuje o tym narzeczonej. Prosi Piotra, by nikomu o tym nie mówił. Lucjan powiększa w zakładzie fotograficznym jedno ze zdjęć Marty, tak by powstał portret. Ma to być prezent ślubny dla córki. Przez pomyłkę pracowników studia Mostowiak odbiera portret Marty z Szymonem, zamiast z Andrzejem. Jacek wraca do Polski. Informuje narzeczoną, że we Włoszech poznał inną kobietę. Zrozpaczona Dorota wychodzi z domu i błąka się bez celu po ulicach Gródka. Zapłakaną laborantkę spotyka jeden z pacjentów, Lewicki, i odprowadza ją do Rogowskich. Lilka chce się spotkać z chłopakiem, którego poznała dzięki agencji matrymonialnej. Jednak jemu najwyraźniej wystarcza internetowa znajomość. Dziewczyna nie wie, że jej adoratorem jest nieśmiały kolega z pracy. Mirka zamierza iść na ślub byłych klientów agencji. By nie bawić się na przyjęciu w pojedynkę, dzwoni do Irka i proponuje mu, że wynajmie go na jeden wieczór jako mężczyznę do towarzystwa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Irysek - nie wkręcaj sobie od razu że nie masz pokarmu
z laktatorem tak to jest, że potrzebna jest spokojna głowa, brak stresu itp czyli odpowiednie warunki dla hormonów, inaczej nie leci 😞

Gu padł pokonany przez tatę 🙂

A ja właśni zabieram się za odciąganie na jutrzejszą kaszkę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heja i dobranoc 🙂

w pracy ok, obijałam się trochę, trochę stresu i dużo smiechu
jak wyjeżdzałam do pracy to w aucie płakałam jak cholera
Maja super, niania ok ale musi się kobieta przełamać i ogarnąć, bo mogłobbyc dziś lepiej
ciutke doczytałam i gratuluje nurkowania no i ach te spamy
spadam grzać kołderkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No właśnie Irys wrzuć na luz i nie miej parcia, że musisz ściągnąć, bo wtedy zazwyczaj lipnik jest 🤢
Klapi no ja też czekałam na chłopa z tym, że ja oskrobałam ziemniaki a on miał się mięsem zająć, no i się zajął z poślizgiem jak zwykle, że przed obiadem jeszcze ciasto upiekłam 🙃
Spadam wymoczyć się trochę 🙂
Bobranoc 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Mamcie

a ja znów się opuściłam ale doszło mi trochę spraw do załatwienia ganiam za sukieneczka na chrzciny bo moje dziecie ma jakies dziwne rozmiary i boje sie z allegro zamówić więc chyba bedziemy szyc 🥴 do tego ZUS 🤢 itp.

pozdrawiam Was 😘

ps. głosujecie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anka73 pisala ze musi na chwile zniknac, nic sie nie dzieje, Aro zdrowy, ale przez jakis czas jej nie bedzie,

my pospalismy do 8, ale pobudek mialam chyba z 5, choc przyznam ze ciagiem spal chyba z 3 godziny po tych paru lyzkach kaszki, tylko czemu nie spi calych nocek.
dziewczyny ja nie mialam problemu z odciaganiem pokarmu, jak jezdzilam na studia to luz byl, a przeciez stres wiekszy byl, teraz mam luz, a tu piersi miekkie, od dzis znow zacznne herbatke pic laktacyjna, mam nadzieje ze pomoze.

p.s. mialo byc slonce a u mnie zachmurzenie jest 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...