Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
Ja NAN 2 zaczęłam dawać od tego weekendu, bo z 1 było jak z cycem- 2 godziny i płacz z głodu, mimo, że zagęszczam jej od początku mleczko kleikiem. Oliwka póki co śpi, ale pewnie niedługo się obudzi, bo o 13.00 czas na butlę 🙂

KAHNA NAJLEPSZEGO !!!

Słuszna waga Emilka 🤪

Ja mojej daję chrupki kukurydziane, krzyczy, jak zabieram jej końcówkę (żeby się nie zadławiła) i szybko muszę dać następnego 🙂 Bardzo je sobie ceni 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zapomniałam o myszach. 🙂

U nas to dziadostwo włazi przez źle zaślepioną dziurę od odpływu prysznica, a mieszkamy na parterze, więc szybko uciekają do ciepłego, france 😠

Rok temu kotka moich rodziców puściła się i okociła, a że my sumienia zabijać maleństw nie mieliśmy to kotki wydaliśmy, a jednego wzięłam ja i Mariusz. I w zeszłą zimę Tygrys 😉 wyłapał wszystkie, jedną nawet (żywą) przyniósł nam na łóżko, żeby się pochwalić 🤢 🤢 🤢 I nie chciał zejść dopóki nie pogłaskałam go po łebku 😮 Teraz włóczy się gdzieś po polu, ale pewnie jak przyjdą przymrozki to już nie będzie wychodził z domu. Także my skuteczną broń na myszy mamy, polecam, mogę wynająć Tygrysa po okazyjnej cenie 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My mamy chyba najwięcej zapisanych stron ze wszystkich brzuszkowych tematów ☺️

Wszyscy zdrowi (nie licząc kilku zakatarzonych nosków).

http://www.bebiko.com.pl/home/konkurs/pogodnie-sie-usmiecham-gdy/galeria-konkursowa/?start=10356&showPhoto=3828

http://www.bebiko.com.pl/home/konkurs/pogodnie-sie-usmiecham-gdy/galeria-konkursowa/?start=8652&showPhoto=5738

Głosuj Madziaa, jak tylko znajdziesz czas na nasze kwietniowe księżniczki, Lenkę i Liliankę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie chce mi się sprzątać ☺️
Muszę napić się kawy, bo mi zaraz czachę rozsadzi.

A moja sąsiadka kupiła sobie czujnik do czadu, bo ona panicznie boi się że się zaczadzi i wczoraj majstrowała przy nim do północy i cały czas było słychać, jakby budzik dzwonił. My na początku nie wiedzieliśmy co to i łaziliśmy po domu jak głupki i szukaliśmy budzika 😁
Mariusz powiedział, że powie jej żeby sobie jeszcze spryskiwacz i suficie zamontowała, bo teraz to nigdy nic nie wiadomo... 🙂 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A Igor ma dzis imieniny 🤪, choc my nie obchodzimy tego, bo ze Śląska jestesmy 😉

a ja mlodego ubieram prawie tak samo jak kasiak tylko daje cieplejszy sweter i kurtke 😉 - kurta ma lat 32, po mojej siostrze jest, ale nosila ją druga siostra, ja , moj chrzesniak i lalka siostry 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pamietam ja do babci na wies jezdzilam i po zniwach myszy pakowaly sie do chalupy.
Potrafilam 3 godziny przesiedziec na stole w kuchni bo zauwazylam mysz i czekalam az babcia przyjdzie 🙂

Lenka jak pani prezes na tronie 🙂

My tez planujemy zakup krzesełka a właściwie chreśni kupią.
I mamy upatrzone coś takiego :
http://allegro.pl/krzeselko-klups-safari-agnieszka-iii-zyrafka-i1241469897.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiak - bardzo mi się to krzesełko podoba
czegoś w tym rodzaju właśnie szukamy
😆

Irysek - nie ma to jak ciuch z przeszłością 😁
pozazdrościć

a ja wróciłam ze spaceru
(o rany, jak wieje...)
za dwie godziny wybieramy się na oglądanie kolejnego żłobka
mam nadzieję na sukces 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiak fajny ten klupś, znajomy ma od nich łóżeczka dla dzieci i sobie chwali 🙂
Pusieńka drugą drzemkę zalicza w łóżeczku, przy cycu grymasiła, to ją do wyra ciach, 10 minut kwękania i dziecka nie ma 🙂
Fatalne mam samopoczucie dzisiaj- nawet nie miałam weny pozmywać ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...