Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Bogusia kciuki za szczepienie 🙂

Ilonka jaki masz zapas wody 😉 😜 ślicznie Lenusia siedzi, brawo!
i nie bredź o starości, bo ja to się chyba od razu do trumny położę 😜
a co do siedzenia to nam brakuje jednego zapięcia w foteliku do karmienia i jeszcze Pyzy nie sadzam, bo się boję, że buzią w blat przywali 😞

Finka
właśne już dawno miałam spytać, o sochozi z tą lodówką 😮

JoZo kciuki za żłobek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://download.tesco.pl/promocje/gazetki/wyprz-32_38964859/32-podstawowa/pliki/CHM-gazetka/7.10-13.10.2010/gazetka-7.10-13.10.2010.swf
Jeszcze pampersy i chusteczki w promocji w tesco od czwartku 4 paczki chusteczek za 25
i pieluchy za 50
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale mi chodzi o coś takiego, że robi się zestaw karteczek, na których na każdej jest jedno słowo, np. mama, tata itp. takie proste wyrazy i to napisane jest dużymi czerwonymi drukowanymi literami i to pokazuje się dziecku i mówi: tu jest napisane "mama"" i szybko pokazuje się następną karteczkę, ponoć dziecko szybciej uczy się czytać w późniejszym wieku i czyta płynniej, bo jego mózg zapamiętuje wygląd wyrazów... No i dla takiego 5-6-cio miesięcznego dziecka to nie jest nauka, bo ono nie wie, co to obowiązki... rozważam czy nie zacząć robić tak z Oliwią, taka "sesja" trwa 2,3 minuty, chodzi o to żeby jak najszybciej to robić, żeby się dziecko nie znudziło i z zainteresowaniem patrzyło- wtedy lepiej zapamięta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny jak macie lezaczki bujaczki to uwazajcie. Zapiełam Miska w lezaczku a on skubaniec sie juz do przodu wychyla. Poszłam do kuchni po deserek i słysze ze zaczał płakac. Wracam a on sie zawiesił na tych pasach głowa w dół. Jeszcze troche i by wyleciał całkiem 😞
Juuz nic nie jest odpowiednio zabezpieczone dla dzieci. Juz go nigdy w tym lezaczku nie zostawie chyba ze blokade bujania dam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...