Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Iskra nie daj się musimy dac radę my matki POLKI 😁
wszystkiego naj dla solenizantów dużych i małych
u mnie w domu izba przyjec mój tata poległ w niedziele z temperatura 39 dzisiaj Werka dołączyła do niego z 38,8 Arunia ma katar jak ch...j a patka ma focha w dupie też jak ch...j ja od jutra mam zlot czarownic w pracy przychodzą panie z państwowej inspekcji pracy fuck
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Buziaczki na pół roczku 😘 😘 😘
Dotis to masz zły suwaczek albo dziwnie liczy 😮
Ania chłop pozmywał i cisza. Hmm... Zawsze ma tak jak się pokłócimy. Szuka sobie zajęcia.

Iskierka obraże się na ciebie jak nas opuścisz. Głowa do góry. Może faktycznie odpocznij sobie od brzuszka i naszych wypocin forumowych 😉
Buziaki dla ciebie i uściski gorące.
Jak nie to cię znajde w tym Szczecinie 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej, nie doczytam bo piszecie z prędkością swiatła 🙂
melduję, ze żyję, zyjemy.
mamy 1 zęba, przeszliśmy w ciągu tygodnia z mleka 1 na 2 bo kombinacje trzeba było robić,
wcinamy juz po całym słoiku na obiad, około 7 chrupów kukurydzianych dziennie, około 4 biszkoptów maczanych w mojej herbie 🙂 - również w ciągu dnia pochłaniamy.
ja pozwalam sobie juz na duuuzo wiecej i narazie brak efektów ubocznych u Aro choć noce i ranki oraz późne wieczory wciąz na cycu 🙂
kupska śmierdzące i po 4 dziennie sie juz zdarzają 😎.
śmigamy z pleców na brzuch o odwrotnie we wszystkie mozliwe strony i kierunki, czołgamy się, zaczynamy chyba powoli raczkować, podnosimy sie w mig do siedzącej pozycji ale sami jeszcze nie siedzimy.
ja dostałam ciotę wczoraj, wpierdalam w związku z tym, jak opętana.
acha i kolega z pracy wygrał z moją firmą sprawę w sadzie o pozyczkę, która powinna mu być umorzona, a nowa władza nie chciała jej umorzyć i skierowała sprawę do sądu.
ja też mam taką pozyczkę i powinni mi ją umorzyć a nie chcieli i ściągali kasę z wypłaty.
teraz jak dojdzie do sprawy w sądzie to będą musieli mi zwrócić to co mi potrącili - czyli pnad 2 tysie 🙂 a resztę umorzyć 🙂 chuje na ropę 😠
Aro w końcu zaczał nabierać tłuszczyku bo na brzuszku ma grubszą skórkę a jeszcze tydzień temu miał taką cieniutką, jak papierek.
niedługo i on pewnie "przypakuje" bo był taki drobniutki.
nie pamiętam czy coś się jeszcze zmieniło przez te kilka dni, jak mnie tu nie było.
piszczymy, gaworzymy, bitujemy juz tylko jak jemy zupki - to sobie wyobraźcie 😁
to chyba na tyle.
trzymajcie sie kochane.
niedługo sie odezwę 🙂
całujemy was mocno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Mamki 🙂
Ale miałam wczoraj zatrucie pokarmowe, rzygałam dalej niż widziałam, na szczęście mąż się dzielnie dzieckiem zajął, ja tylko ją do cyca wzięłam, on pięknie uśpił. Dzisiaj wstała mi o 3 w nocy (nie ważne, że Piotrek z nią spał w jednym pokoju i nie słyszał, ja z drugiego przybiegłam 😁) dałam cysia i pozwoliłam spać ze mną, żeby zrekompensować bidulce brak matczynego zainteresowania przez to strucie, serio tak mi słabo było, że nogi się pode mną uginały, bałam się dziecko na ręce wziąć żeby nie upuścić 😞
Dzisiaj jest w miarę okej, nic mnie nie boli tylko lekko zakręcona jestem 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo

Morphi to ja chyba od Ciebie coś przez gg złapałam bo jak o 12 w nocy rozbolał mnie brzuch to co chwile na kibel latałam 🤢 wzięłam lakcid ale nic nie pomaga nie wiem co mnie tak załatwiło 😞 od dziś wracam do zdrowego jedzonka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anka73 a tak się martwiłaś o Aronka, że głowy nie podnosi, a mówiłam Ci że jak wystrzeli to sama w szoku będziesz- ja bynajmniej jestem- SUPER! 😁
Ja tez Babolągowi czytam, a raczej na razie pokazuje książeczki z obrazkami, kolorami itp, czasami jakąś rymowankę przeczytam, dzisiaj chyba przerobimy Stefka Burczymuchę albo Chorego kotka 🙂
Dzisiaj Babka będzie szczepiona- moja maleństwo kochane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morphi u Nas wczoraj po 20 minutach padła ale darła się okrutnie.Dobrze że Jacka nie ma bo by zraz kazał mi Miśke na ręce brać a tak to jakoś przetrwałam ucałowałam jak usnęła i poszłam sama spać a potem zbudził mnie tel (co za idiota wydzwania o 23.30 do mojego męża?? :angry 🙂 usnełam na pół godziny i zaczęła się rewolucja i teraz ja nie śpie oczywiście bo Billy chciał na dwór bo się nie wyjszał jak należy jak był z Emilą a moje dzieci śpiochają.

Znalazłam sukieneczkę na chrzest i kosztuje aż 170zł 😠 dzisiaj jade do dwóch ostatnich sklepów jak tam nie bedzie to kupie nawet za 170zł bo jak mi pokazują te wszystkie welurowe albo polarowe wdzianka to sie zastanawiam jaki oni gust mają
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry!

Widzę, że mowa o spaniu 🙂 Ja postanowiłam wziąć sprawy w swoje ręce i uczę dzieci usypiać samodzielnie 🙂 Zaczęłam wczoraj i już są pierwsze sukcesy 🙂 Nie dość, że Nikola zasnęła sama, to spała od 21 do 7:30! (normalnie o 2 nad ranem było mleko, a w międzyczasie jakieś 20 razy musiałam wstać podac jej smoczka,potem pobudka a 6...) Z Gabryśką było gorzej, bo płakała w łóżeczku. Mój oczywiście chcąc być "dobrym" Tatusiem wziął sobie córcie na ręce i bujał... Nie rozumie, że chce dobrze, myśli, że dziecku sie krzywda dzieje... Ciekawe tylko po co Ją tak mordowałam wczoraj pół dnia, siebie zresztą też...

Miłego dnia Mamusie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...