Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja wlasnie przestaje karmic piersia, do jednego cycka malej juz nie przystawiam dwa dni i jakos jest druga sie napelnia ale to tak tylko na noc...chce zeby troche maz mi pomagal jak przyjezdza a tak siedzi i sie patrzy i wszystko na mojej glowie, a mala w ciagu dnia co chwile na cycu siedzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emilka - krzesełko wygląda fajnie i funkcjonalnie
Ja jednak zdecydowałam się na drewniane; któraś pokazała linka a ja zgapiłam 😜
http://allegro.pl/krzeselko-do-karmienia-safari-agnieszka-klups-w-wa-i1255670031.html
i kupiliśmy jeszcze łóżeczko w komplecie 😉 (do tej pory młody spał jeszcze w kołysce)
http://allegro.pl/lozeczko-safari-klups-szuflada-materac-w-wa-i1271760183.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam

zagłosowane
emi dobrze że z tatą lepiej pisz szybciutko że już na 100% jest okej.
no właśnie my też mamy zawrót głowy z tymi krzesełkami 🤢 chyciałabym drewniane z opcja stolika i krzesełka tyle że i tak mamy mało miejsca w domu ale gdzieś się znajdzie kącik dla Adasia żeby mu to w przyszłościo rozstawic 🙂 tylko nie wiem czy te drewniane maja pasy bo Adaś jeszcze stabilnie sam nie siedzi i nie chce żeby sobie nosek połamał o blat 🤢 te plastikowe kolorowe też są fajne no i nie wiem 🤢 chciałabym już teraz kupic 🤢 a moi rodzice maja nam sponsorowac na konto BN musze jeszcze się przypomniec że Adaś ma imieniny w święta 😜 😁
Adaś znów nabawił się katarku w nocy nie mógł wcale spac 😞 no i nadal jesteśmy bezzębni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lisi moc całusków!!!

Wstałam.
Posprzątać musze. Gosci dzisiaj mam z bachorami 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Hanie uczesać.
Paznokcie umalować.

Moj bachor spać już chce no 🙂

Krzesełko u nas też już chyba musi być zakupione,ale jakoś weny mi brak 🙂

IlonkA ja też chiałam sobie kozaka kupić a tu dupa w sklepie brak rozmiarów, bleee.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kochaniutkie.
dzieciaczki nasze klikniete bebikowo.
emilko fanie, ze tata stabilny. kciuki w nocy trzymane wiec nie ma sie co dziwić.
bogusia, a propos tych lęków:
to ile to trwa? bo Aro to już chyba ze 3 tygodznie tak właśnie się budzi i tylko cyc go uspokaja.
co 2 godziny przebudza sie z ogromnym płaczem, szlochem i bardzo trudno go uspokoić. nawet oczków nie otwiera - jakby śnił o jakiś potworach a naszych głosów w ogóle nie słyszał, jak chcemy go uspokoić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
LISIU - sto latek 😘 😘 😘

Asienka
- Gu też jeszcze sam nie siedzi (nie sam też nie 😉 ) i dlatego jeszcze nie będę go karmiła w tym krzesełku.
Na razie karmię w leżaczku bujaczku i jest git, a jak chłopak usiądzie to się przeniesiemy na krzesełko 🙂

Ksawi - WOW 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj tak cyckowanie było fajne, wygodne no ale nie powroce już do tych czasów teraz też jest fajnie 🙂
kahna 🤪 no to rośnie nam Ksawi rośnie grunt że zdrowy 😘
warszawianki udanego zlotu wieczorem prosze pospamowac 🙂
no właśnie Adaś wczoraj tak się z płaczem obudził i do tego zamkniete oczka i się tak kręcił bidulek 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, może to i nagłe strachy, ale Gu odkąd się urodził budzi się w nocy co 2-3 godz (ostatnio pierwszy sen to nawet 4 godziny 😉 ) z ostrym płaczem i ie ma innej opcji jak cyc.
Myślałam że to norma
W każdym razie dla Gu to norma
no chyba że on taki strachliwy chłopak 😲

(ostatnie urozmaicenie nocnych pobudek z płaczem - przewrót na brzuch i dopiero płacz)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jem sniadanie, bulke z serem i szynka, a mlody je ze mna bulke, bo tak sie cieszy 😁
Sto lat dla Oliwki

zrobilam cieply oklad, przystawilam Igora possal troche, a ze mu nie lecialo, to odwrocil glowe i tyle z naturalnego laktatora, wzielam laktator reczny i dupa 2 krople, ale zawsze cos, troche ulgi nawet odczulam chyba kanalik sie otworzyl.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jak dajecie dzieciom bułki ciasteczka itp dzielicie odrobini i wkładacie do pyszczka? bo Adaś strasznie się krztusi jak mu dam np całego biszkopta pęka mu to wdzytsko i wielkie kawałki ma w buzi teraz daje mu tylko tak tyci do buziuńki 🙂 no i dziś znów zapodam młodemu jabłko w gryzaku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klapi Hanka w body na krotki bedzie na zlocie czy na dlugi ?

te leki Dzieci to raczej nie o sen chodzi ...
moja LOli spi dobrze, rzadko budzi sie z placzem
ale zaczyna bac sie niektorych ludzi, jednych od razu akceptuje, do innych musi sie przekonac, a jeszcze innych po prostu nie lubi i tyle ...
myslalam, ze to przez to, ze LOli ma maly kontakt z innymi dziecmi, ale lekarka powiedziala, ze u niemowlakow nie ma to znaczenia z jaka iloscia Dzieci przebywaja ...
dopiero pozniej ma to znaczenie, na etapie przedszkola
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja chrupka tego dlugiego daje w calosci, biszkopta tego dlugiego tez, ale bulke daje po odrobince i czekam az polknie, bo nie chce zeby mu sie to skumulowalo i mial gule w buzi.

no coz nasze dzieci zaczynają wchodzic w etap zauwazania swoich- od nie-swoich, np. Igor jak nie widzial moich rodzicow chyba z 10dni to sie bał mojego taty, a teraz jak sie widzimy co pare dni to z ochota idzie na ręce i nie placze.

a jak np. byly moje kumpele z pracy to Iggi musial sie do nich przekonac, trwalo to chyba z 20 minut i dopiero wtedy nie plakal jak ktoras go trzymala.

Iggi tez czasami budzi sie z placzem, no coz widocznie tak odreagowuje emocje, albo zęby mu idą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Głosiki na nasze piękności oddane.

U nas nocka ok ale wieczór to był koszmar młody zasnął mi po 19 po 2 godzinach obudził się z takim płaczem że nie mogłam go uspokoic.
Usta usta całe zasypialismy ponownie. Na szczęście dalsza część nocy ok z pobudką o 4 na mlesio.
Kurcze wydaje mi się że zeby go tak męczą ale ostatnio wszystko tłumaczymy sobie właśnie tym.

Jozo fotelik do karmienia bedziemy mieli taki sam 🙂 My tylko w drewnianych wybieraliśmy pozniej maly bedzie mial stoliczek a i ifotelik idealnie pasuje nam do mebli w kuchni 🙂

Emi całe szczęście że tacie lepiej a kciuki i tak trzymam coby taka sytuacja więcej sie nie powtórzyła.

Zlotu zazdroszczę i życze udanego imprezowania 🙂

Ksawi prawdziw facet 🙂 My za tydzień idzimy do pani doktor to dowiemy się ile nasz łobuziak waży.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...