Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
mlody spi, maz szykuje kolacje 🤪 a ja was zaraz doczytam

mlody dzis przed kapiela pełzał opieral sie na glowie, dzwigał tylek i odpychal nogami, pozniej skapowal, ze mozna tez rece uzyc i tak oto dopełzał do swetra i gryzaka 🤪

trzymajcie kciuki zeby mnie zastoj w nocy nie zlapal, w domu 24 stopnie a mi zimno, grrrrr 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziękujemy z Aronkiem klapkowi no i ja dziekuje za zajęcie sie Babalutem podczas mojego wypadu z kluczami 😆
Aro wykąpany, opitolił 15 z kaszą i wojuje 😮
ja juz nie mam do niego siły. czysty nocny juz pajać oczywiście ulany po jaja i do przebrania 😠
ale dziecko wesołe więc luz 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny pikne dzieciaczki cudne Haniutek siedzi jak królowa - pięknie już tak sama bez podparcia 🙂

Wiecie co myślałam z tą opieką nad dzieckiem że przesadzam z rozmyślaniem że babkja coś robi nie tak.....bo jak ktoś tu słusznie zauwazył lepiej źle o kimś niż o sobie.
Babka dziś przegieła ...mokre dziecko(małej z tego średniego smoka picie wylatuje i czesto się pomoczy na ciuszkach)wywlekła na piździawe na dwór !!!!!wrociła z gorączką 39 stopni rozwalona na maxa i armagedon na chacie.
Mam ochotę jej zajebać w ten pusty leb........tak sie biedna żaliła i wpadała w chisterię jak odchodziłam od niej- zauważyłam że ma fazę na mamę i bliskość...a ja zarobiona po pachy z tą moją firmą i wyjazdy sie szykują a serce pęka .
To się wyżaliłam 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Na razie to siedzi jak gapa jedna i nic wiecej.

New ale co wywaliłaś to diotkę, niech sama załozy mokre ciuchy i lata po dworzu.

Dlatego jak ktoś mnie pyta o dziecko to mówie że trzeba je po pierwsz szanować. Bo dziecko nie obroni się przed złem. To my musimy go chronic a nie jeszcze mu dowalać.

Agatko tankju 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Klapi na moje nieszczęście nianią jest jej babcia mama mojego faceta ale kurna miala fuksa że on odbierał małą a nie ja bo by w caban dostała.
Nie mam jak wywalić niestety ale jutro jej młotem pneumatycznym w tą pustą dynię wbije po kolei kto wpierw i dlaczego.
Przemeblowałam nasz pkój i wstawiłam kojec zamiast kołyski i nie ma sie jak ruszyć - ale lipa buuu..
Spadam bo tylko marudzę 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...