Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Gratki ząbkowe dla Nadii 🤪 🤪 🤪

Asienka - super te kaloszki 🤪
ja za swoje zapłąciłam 99,99, a wyglądają w zasadzie tak samo 😞

Ja ze swoim mężem wczoraj na pieńku miałam
wqrw straszny, bo pokasował mi zdjęcia Guciaka z komórki zanim je przerzuciłam na kompa 😠
ale dzisiaj się zrehabilitował i udało mu się je odzyskać 🤪

więcej tematów nie pamiętam
padam
nie wiem po co ja tak długo siedzę 😞

dobrej nocki
😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
klapoucha napisał(a):
Morifnka gadaj co zrobił?

No właśnie poszło o to, że nic nie zrobił przez jebane 3 dni. Sorry zaczął myć naczynia, które i tak ja musiałam skończyć 😠
Później pokłóciliśmy się, jak dawał dziecku antybiotyk, tą strzykawką jej przed nosem machał i mówił, wiesz co teraz Cię czeka, wiesz co będzie, deserek będzie, a dziecko już spazmów na sam widok dostawało 😠 😠 😠 To powiedziałam mu, że jest kutasem i nie dorósł do roli ojca 😠 Przez to całe napięcie Anielka zasnąć nie mogła, więc jestem tak wykończona, że szok 😞 Znaczy zasnęła o 19, ale po godzinie z wielkim rykiem się obudziła i legła o 23, później wstała o 1.
Oczywiście mąż obrażony na cały świat, bluzgamy na siebie i jest ogólnie kolorowo- gdyby mała chora nie była ulotniłabym się do rodziców 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam laseczki
agata na pierwszym linku glosow mi nie dodaje ale pisalas ze mimo to dodaja a drugi link jakis blad mi wyskakuje 🤢
ilonka glosiki poszly 🙂
klapi chodzilo mi o ta babke od emilki ciazowej taka memla aktorka hehe
anka witaj i spamuj aronkiem 😘
zakladka na maruderka kochanego 🙂
noc dupa
wstalam przed 1 juz chcial jesc odkad zakaldam pampy 4 tak je zasikuje ze szok ale moze dlatego ze bardzo duzo adas teraz pije, wiec zmiana pampa w nocy poraz pierwszy od 3 mcy chyba no i potem jadlo o 5 i spanie do 7/30 zebow niet 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iskra_ania1984 napisał(a):
morfi w łeb tego chłopa ,niech sie otrząsnie!!!!

Aniu ja się z nim użerać nie będę, ostrzegam na razie, ale moja cierpliwość ma swoje granice- kiedyś się obudzi z ręką w nocniku, ale będzie już za późno. Ja akurat nie z tych co płaczą za facetami, szkoda będzie dziecka, ale skoro szczęśliwa mama=szczęśliwe dziecko to myślę, że wyjdzie nam to na dobre.
Nie ma co w gównie rzeźbić, dopiero uzbierał się mały kopczyk, więc do Mount Everestu jeszcze daleko 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Masakra.
Od rana awantura.
Najpierw kupa. Hania po 2 minutach już jest taka wkurzona, że nie wytrzyma z kupą.Księżniczka się znalazał.Więc ryk. Jakby ją ze skóry obdzierali.

Potem awantura bo ja chce jesc. TERAZ. Mimo że byłq 840 a jemy zawsze 9-930!

Tylko szuka pretekstu.Mam cały czas wrażenie że idą 4 zęby na górze.


Pozatym cześć.Zaraz będe was klikać i cztać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klapi co do kup Igora- normalne kupy ma ze 3, a pozostale 3 luźne
dzis juz 4 luźne zrobill, w tym mokrego kleksa
poszlabym do lekarza z nim, ale i tak w czwartek idziemy na szczepienie, a w ogole mysle ze to przez zeby- widac juz 4 plamki na dole kwestia czasu kiedy wyjda.

dobra lece na kawe i DDTVN 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
temat kupa 😁
z rana czyli tak o 7 kupa gigant zielona smierdzaca i taka zadsza przypomina szlam 🤢
potem kolejna kupa po pierwszym porannym jedzeniu czyli tak o 9 juz jest zolciutka gesta jajecznica 😁
no i w ciagu dnia jeszcze ze 3 sie zdarza takie mniejsze zolte gesciejsze 🙂
przewaznie co zmiana pampersa to kupa z samych sikow to nie ma potzreby zmieniania no chyba ze juz bardzo portki sie napinaja to tak 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...