Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hejko, a u nas tydzień temu chyba w 3 dni to z 40 kup o różnych konsystencjach było a zębów ni widu, ni słychu 😉
od kilku dni się unormowało i zaliczamy około 3 kupy dziennie 🙂
odkąd Aro zaczał na dobre wcinać obiadki i deserki to wali takie "ładne" i zajebiście walące kupska, ze aż serce sie raduje 😁
ja sama robie deserki to najbardziej mu smakują.
dziś rano zauważyłam macanie językiem dziąsełka na dole. moze jednak druga jedyneczka....??
poza tym chyba ok 😉
jadłam już: karkówę smażoną na smalcu z cebulą, kapustę na słodko ze skwarami, schabowe, lody i inne smakołyki - wiecie - byłam u mamusi przecie - i....
ŻADNYCH BOLEŚCI 🤪 🤪 🤪
tylko niestety dupa mi rośnie w zastraszającym tempie i jednak dieta była dobra.
poza tym też, jak tak sie katowałam samą marchewką prawie, to czułam sie taka lekka i nic mnie nie bolało, a teraz uczucie ociężałości króluje i a to tu coś zajebie w boku, a to tu coś strzyknie we flakach... ech....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a, no i nie wiem co z tym zrobić?
Aro w ogóle nie chce butli ze sztucznym mlekiem, tylko cyca.
poprostu robi takie sceny, ze porażka.
za chuja nie daje sobie smoka wsadzić do buzi z pepti.
nie wiem czy mu nie smakuje czy jak. przecież pił to.
a moze odkąd jem dużo różnych rzeczy to moje mlako jest smaczniejsze i on poprostu nie chce jeść tego sztucznego gówna.
nie boli go brzuszek, a wcina cyca wiecej niz 2 miesiace temu.
nie powiem, ze mnie to cieszy bo zaraz będę wyglądać jak jakaś papuazka ale nie umiem mu odmówić. w końcu nie na darmo ma ksywę Cyś. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anka rozumiem Cie doskonale bo tez bylam na tej samej diecie i teraz jak zaczelam jesc juz normlanie to codziennie sie waze bo tez mam wrazenie te tyje 🤢 ale przyznam sie ze sie pilnuje teraz maz jest na diecie wiec nie jemy pieczywa w ogole i nie jemy ziemniakow, jemy duzo owocow warzyw i gotowanego mieska, niestety jak jets zimno nie lubie pic mineralki bo odrazu boli mnie gardlo a szkoda bo na wodzie moglam jechac caly dzien 🙂 nie chce przytyc bo osttanio taka wage mialam w liceum 🤪 czuje sie ze soba okej i chce to utrzymac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ania moze byc tak ze aronka bola dziasla na gorze i za chiny ci butelki do buzi nie wezmie, ja tak nie mialam ale moja kolezanka miala tak ze swoim synkiem z dnia na dzien przestal jej jesc butle, a ona od poczatku go karmila ja...jadl same sloiki dopiero po kilku dniach zaczal znowu ja jesc a potem nagle pojawily sie mu zeby na gorze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mlody wczoraj mial taki rechot z mojej mamy tuz przed kapiela, biegalismy po mieszkaniu i gonilismy babcie, co babcia sie obrocila mlody smial sie jak oszalaly 🤪

oooooo chyba nie mam zadnego obiadku dla mlodego 😮, musze pojsc do sklepu jak moj ojciec wstanie.

Igor pije duzo herbatki z butelki, no a teraz ucze go pic bebiko, w sumie prawie identik smak jak moje, bo slodkie, a humana smierdzi ryzem, czy czyms 😜
wiec butle toleruje, choc mleka nie za bardzo

a i ta herbate to mu rozcienczam, jak pisze ze 1.5 lyzeczki na 100 ml to ja daja 1 lyzeczke na 125 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
spam - zajebiozka 🙂
co do butli u mojego to on tylko mleka nie chce, herba mu podchodzi 🙂
więc nie wiem czy to sprawa bolących dziąseł 🤨
ale powiem wam najlepsze:
FACEI TO DALTONYYYYY !!!!
przez to mój maluch kąpie sie od wczoraj w uwaga : RÓŻOWEJ wanience 😲
nasza zółta została u dziadków co by jej nie wozić i bartek miał za zadanie kupić nową do domu. poleciąm zatem nabyć błękitą lub bladozieloną albo jakiś inny pastel.
dzwoni do mnie ze sklepu i mówi: ania, nie ma ani błękitnej, ani bladozielonej, jest niebieska, zielona, czerwona, biała i taka jasnofiloetowa.
no to mówię: weź taką co ci sie podoba.
on: no nie wiem jaką.
ja: to weź czerwoną.
on: nie podoba mi sie.
ja: no to tą zieloną albo niebieską.
on: nieładne są.
no to mówię: niech będzie ta lila.
on: no dobra tą biorę bo ładna.
przyjeżdżam do domu a tu róż nad róże... normalnie - kolor świnki piggy, lalki barbie czy, jak kto woli gejowskich spodenek 😁 😁 😁
ale Aro się podobała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...