Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no to rozpoczynam nowy dzień
🙂
dzień dobry 🙂

wczoraj mi neta odcięło i dupa w połączeniu ze światem! 😠

sąsiedzi o 3 w nocy zaczęli robić imprezę, głośną!
już chciałam dzwonić na policję (bo z nimi nie da rady inaczej)
ale ktoś mnie uprzedził 😜
potem młody nie chciał zasnąć i gadał jeszcze z godzinę 😠

teraz szybka kawa, póki jakieś bajki lecą 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry
I na powitanie michaś zawalił kupsko oczywiście nie musze mówić ze wylądowała poza pieluszką. noo co za beznadziejne pieluchy.
Co do dzieci to ja nie planowałam i nie planuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc 🙂

a my bez zebow ...
jakos jeszcze nie wyobrazam sobie, ze LOla bedzie miala zeby
jak dla mnie moglaby nigdy nie miec 😉 ☺️ 😁
bo uwielbiam tego mojego dziaslaka !

18 stopni na minusie w Wawie
no to siedzimy dzis w domu 🥴

jesli chodzi o planowanie kolejnego Malucha
to my bardzo chcemy zeby LOlitta miala rodzenstwo
nie teraz - dopiero za pare lat bo chcemy LOli troche odchowac
powyjezdzac z nia w rozne miejsca, pokazac troche swiata, pozyc ...
ale poniewaz stara dupa jestem
i coraz starsza
wiec nie wiem co ostatecznie wyjdzie z tych planow
i obojetnie jaka bylaby plec Dziecka
jak dla mnie bardzo chetnie zeby to byla kolejna Dziewczyneczka 😆

kawa !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i my sie witamy 🙂
noc - zajebista, z jednym tylko cycaniem i to chyba zeby sie napić tylko bo krótko (aż sie lekko niepokoiłam bo to nienormalne u nas)
to chyba ta jedyna górna go tak ostatnio męczyła.
zaglądam dziś z rana w gąbkę a tam obok miejsce na drugą jedynkę taaaaakie spuchnięte, ze pewnie niedługo się przywitamy z kolejnym zębem.
nie wyobrażam sobie, jak mój dziąślak będzie wyglądał z tymi górnymi zębami - tak kocham te jego dziąsełka, ze chyba sie nie cieszę z tych "postępów" 🤔
no nic, kupa sie wali własnie więc trzeba osprzęt ratowniczy przygotować 😉
miłego dnia babki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć kochane moje 😘
Ufff 20 stron nadgoniłam i z tego co pamiętam 🙂
Aro jestem pod wrażeniem 😁 A tak się matka o Ciebie martwiła, a ja wiedziałam, że Ty mega bystrzak jesteś- no w końcu ksywa Ajronmen do czegoś zobowiązuje 😁 Jak na superbohatera przystało- super dajesz się mamie we znaki 😁 😁 😁
Sesyjka Matysiowa tradycyjnie wymiata- Ania przyjedź do mnie i cycknij kilka fotek ku pamięci 🙂
Iskra zmartwiłaś mnie tym linkiem- lukam czasami na rodzinę zastępczą i fajna z niej babka była 😞 😞 😞
Wstyd się przyznać, ale przypomniałyście mi o wczorajszych imieninach ojca ☺️ ☺️ ☺️ Nigdy nie zapominałam- już do niego zadzwoniłam i w akcie pokutnym mam mu wysłać kilka fotek Anielki na koma, żeby mógł szpanować przed ziomkami swoimi 😁
Michaś jednak nie będzie miał operacji- bo były takie plany ze względu na przepuklinę pachwinową, która jelitka uciskała. okazało się, że ma jakaś bakterię w moczu i czeka go 10 dniowe leczenie. Przybiera już na wadze, apetyt też się poprawił więc ekstra 🙂 Mój wujek z Bydgoszczy jest pediatrą, więc konsultuje się z lekarzami i w razie W zabierze Michasia do siebie na odział.
Przepraszam Was kochane, że mnie nie było, ale noce miałam fatalne, dziecko poprzestawiało się z drzemkami. Na bolesne ząbkowanie polecam Camilie, pierwszy raz dałam dzisiejszej nocy i dziecko wstało raz, kilka razy popłakiwała, ale była w stanie się sama uspokoić, więc dla mnie rewelacja. 0 ampułek kosztuje ok 14zł, nie jest to najtańsze, ale warto. Dzisiaj drzemka już normalnie. Ten płyn ząbkowy jest raczej bezsmakowy- bo polizałam ampułkę- Anielka sama buzie do niego otwierała, więc nie było problemu z aplikacją 😁
Sztunia u mnie Anielka ma fazę na spanie na brzuchu- już jej nawet nie przekręcam. Nóżki ma lekka podkurczone wtedy i dupinkę uniesioną 🙂
Na razie to chyba tyle 😁
Acha tata zabronił mi do kutna przyjeżdżać- oczywiście martwi się o anielkę- a ja mam ważny mecz w sobotę na 9 i nie wiem co zrobić 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...