Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Filipoo - zdrówka, szczęsliwości i kaski dla rodziców zeby mieli na zabawki 🙂
nie wiem co z tymi głosikami bo ja tez nie mogę oddać głosu choć wczoraj oddałam 2 i to na pewno w mnijszej odległości czasowej niz teraz.
a ze ten ze zdjeciem działa to nie mam pojecia.

http://ebobas.pl/konkursy/zobacz_zdjecie/15095/sort:id
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ciotkom dziękujemy za życzenia.

A za pamięć Filip śle gorące buziaki 🙂

Iggi szybciutko wracaj do zdrowia.

U nas niestety antybiotyk w zastrzykach byl konieczny.
Pomimo ze Filip nie mial goraczki i grandzil za dwóch to okropnie rzezil i przerazliwie kaszlal.
Boze co ja sie wtedy strachu najadlam jak mi lekarka w razie w wypisywala skierowanie do szpitala 🤢
Obłęd nie życzę nikomu takich nerwów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klapi, Aro też sam nie potrafi siadać ale udaje mu sie ze stania właśnie.
najlepsze jest to, ze jak stanie przy kanapie to potem przez 2 dni nie wiedział jak z tego wybrnąć (kanapa jest dość wysoka 45 cm) i piznął chyba ze 3 razy na plecy i głową wyrżnął, ze w ryk momentalnie.
teraz już swietnie sobie radzi bo tak zajebiśćie smiesznie rozstawia nogi do szpagatu i sie schyla jednocześnie i tak coraz niżej i siad 😁 😁 😁
boski jest.
dziś już zrobił kilka kroków trzymając sie kanapy - w bok oczywiście. skad on ma tyle siły to ja nie wiem. gile do pasa, oczka szklane ale nie poddaje sie ten mój lokersik 🙂
wczoraj wlazł mi nogami na bujak - szok, jak teraz trzeba dopiero uważać poóki bobek jest taki jeszcze niestabilny a chce włazić wszędzie.
dziś ledwo go powstrzymałam bo wypadłby mi z tego krzesełka do karmienia (nie ma szelek) bo sobie normalnie podciagnął nogę jak siedział i wstał wpół zgięty.
robiłam mu kasze i był obok żeby patrzeć co robię, odwróciłam sie dosłownie na jakieś 5 sekund a on juz stał 😲 😲 😁 😁
a dobre jest też to, ze jak stoi przy kanapie a ja mu kuśmirka puszczę to juz tańczyć zaczyna, marnie ale juz przykuca smiesznie no i japa roześmiana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co to znaczy ze dziecko musi cos umieć.
Nierozumiem czegos.
Ortopeda na kazdej wizycie mi powtarzal ze dziecka nie stawiac na nogi czy nie sadzac dopoki sam tego nie poczuje bo jesli tego nie robi to znaczy ze nie jest jeszcze gotowy na nowe wyzwania.

Filip tez sam nie siada za to stoi na nogach jak ta lala.
Tydzien temu nie umial wogole raczkowac a teraz smiga po mieszkaniu jak zly
A w łóżeczku jak stoi to robi przysiady góra dół góra dół i tak non stop 🙂

Anka to fakt teraz oczy dookola glowy to malo.
Te nasze male lazegi wleza w kazdy kat i zazwyczaj znajda do zabawy najmniej odpowiednie rzeczy.

Ostatnio FIlip znalazl u mojej mamy kabel od telefonu, diabelec wyciagnal wtyczke i w najlepsze memlal sobie kabelek.
A oni w domu sie dziwia ze telefon nie dzwoni 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pozytek z L-4 jakis jest bzyklam sobie chlopa 😁

ale wolalabym nie miec tego L-4 zeby tylko Iggi byl zdrowy!

O!
p.s. chorowitek spi, naczytalam sie o zapaleniu ucha no i moze faktycznie lekarz ma racje, bo katar ma ropny, odciagam Katarkiem a z kataru takiego szybko moze byc zapalenie ucha, no nic ide zrobic mu ta zawiesine.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://szerlok.pl/nakarm_psa/ranking/

Ja czekam az Misiek zasnie. Narazie mruczy i stęka czyli bedzie zasypiał. Ja mam góre garów do mycia i i jeszcze więcej ubrań do prasowania 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...