Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Rozwód to ja już 3 razy w tym roku chciałam a ślub był 27 lutego hehe
Bywa że ja Miskowi dla świętego spokoju włączam bajki lub szukam reklam które lubi oglądac bo czasami to szlag trafia jak ciągle chce po mnie łazić albo nie chce mu dac to czego on by chciał - kable pilot brudne kapcie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hania zładała dzisiaj swoj barszczyk , juz mylalam ze da mi w spokoju zjesc zupe ale jeszcze wyłudzila kilka luzek zupy 🙂
Potem zjadla jabłko, ekologiczne male.
A teraz rybkę (pstrąg bałtycki), cukinie z ziloami prowansalskimi i masłem i ziemniaka.

O tak mamusia jej dogadza 🙂
Alr to fajne bo je to co my już wiec jest wygodniej 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu wypoczywaj, my tu czekamy
na Wasz powrót 😘 😘

Klapi ty to masz zacięcie kulinarne 🤪
też się przymierzam do robienia
obiadów, póki co na słoikach lecimy

Morf, nie gadaj głupot. 😘
Mąż to wiadomo, dziewczyny pisały.
Też miałam faze na fozwody, a my rok po slubie.
No ale jak chłop wkurwia to czasem nerwy puszczają.
A dziecko..ja też nie raz ignoruje brzęczenie Ksawiego i czekam
aż mu się znudzi wołanie mnie. W łóżeczku też czasem leży po kilka mimut
aż sam nie zaśnie. 😜
Jak dalej uważasz, że jesteś złą matką, to dopisz i mnie
bo też nie raz po prostu oleje brzękacza. Ale chyba każdej, czasem po prostu
kończy się anielska cierpliwość do dziecka.
Nawet jak kochamy je najbardziej na świecie, a przecież kochamy 🙂
Uszy do góry 😘 😘


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Morf nie sądze zebyś wymagała od swojego męża jakiś niestworzonych rzeczy. a faceci nie lubia nowych obowiązkow bo " nie potrafia", nie maja czasu itd/ A prawda jest taka ze im sie neichce. Bo niestety wiekszosc mamus swoich synkow chowa pod skrzydelkiem bo on taki biedny. nie nauczy prac, gotowac prasowac itd. A kobiety musza sobie dac rade i musza byc lekarkiami, kucharkami, stylistakami, administratorkami, sprzatackami, ksiegowymi i jeszcze kochankami a no i matkami polkami.

Jozo- no wlasnie moje 9 kolo szczescia już na elastyk za ciezki. nabedziemy tkana ale boki co ten Mai tai mnie kusi, bo probowalam na plecach zawiazac ale Ha nie chce wspolpracowac 🙂

Bogusia - dobre masz statystyki.


muze przyznac ze pyszna ta cukinia nam tez beda taka robic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mnie dziaj Ha tez doprowadziłado bialej goraczki bo trze oczy ale spac niechce. i chciala na raczki. Figa nie ma. i powiem wam ze juz mnie tak zirytowala ze zostawialm ja w tym lozeczku i wyszłam na kilka minut zeby sie uspokoic. Bo niechce potezm zalowac ze zrobie cos w nerwach...
a teraz ha lata po dywanie i nie sadze zeby byla na mnie zla ze ja zostawilam, ale gdbym zrobila inaczej to bylabym ja zla na siebie.


Kasia - fajych masz chłopaków!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jozo- znalazlam na necie przepis.
Kroisz cukinie w kawałki ( moja byla mala bo tota ekologiczna, wiec skory tez nie obieralam) i zrobilam na parze dodajac ziola prowansalskie (dalam nie wiele nie wiedzialam czy ha posmakuje). Jak juz byla miekka dodałam osełkę.
pokroilam w kostkę. pycha!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie bede mieć Smoczków TT. Dzwonił facet i mówi że go dostawca olał i może w połowie stycznia beda więc mi kaskę odda. Szkoda.
Zamówiłam u kogoś innego zobaczymy czy sie sytuacja nie powtórzy 🥴

No ja to w gorącej wodzie kąpana jestem i wszystko chce od razu nie lubie czekać. dlatego 3 razy rozwód juz brałam. Oczywiści w wyobraźni. Juz miałam plan ale nic z niego narazie nie wyszło 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny jesteśmy wspaniałymi matkami żonami i kochankami ale czasami i świętego szlag trafia jak na to wszystko patrzy
do Wery przyszło jeszcze ostre zapalenie zatok masakra jakaś dostała bardzo silne leki płacze że ją główka boli a ja najchętniej poszłabym się wykrzyczeć o tak AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA o aż mi lepiej Arunia znowu w nocy ma w dupie spanie czyli chodzę jak hipopotam zombi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mam frencza zelowego o! 🙂

doczytalam

Ania73 ja tez Ci zycze wielka pale zamiast rozgi ! 🤪 😉 😁

kahna super z Was Rodzinka 🙂

Morf kazda z nas Chlop czasami wkurwia
i kazda z nas Dziecko doprowadza czasami do szalu
zycie 🙂
sciskam Cie !

chcialam oszukac Dziecko
i dalam troche kaszki
po lyzeczce byl ryk
no wiec znowu zaliczyla deser na dobranoc
ech 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aloha
mlody nadal przeziebiony, w nocy mial stan podgoraczkowy wiec walczy, jesli jutro sie pogorszy jego stan to jade do doktorki, a juz na pewno pojedziemy w srode co, by osluchowo go sprawdzila, nie mam zamiaru na swieta miec chorego dziecka 🤢

poza tym padammmm
jutro na 7 do roboty, na szczescie jeszcze sroda i wolne do 3 stycznia 🤪

no to was doczytam, O!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
doczytalam
morf nie smutaj sie, meza masz fajnego- przeciez tyle ci pomagal po urodzeniu Anieli i robi dobre obiady 😁

ja mam dosc Igora, ale w nocy jak mi jęczy i tez juz mi nerwy puszczaja- a zazwyczaj jeczy, jak ide na rano do roboty, no a ze teraz chory, wiec mu wybaczam.
a poza tym kocham go nad zycie ☺️ 😘 🤪

ide zjesc kolacje, bo nie mialam kiedy 🤢
i łepetyne umyc musze, heh

p.s. ja chyba przenosze jakies bakterie i wirusy z mej pracy na sobie, bo odkad wrocilam do pracy Igor sie rozchorowal, dupa!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...