Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dzień dobry
Ja dzisiaj jestem cała w nerwach Patunia pisze egzamin szóstoklasisty czyli jej być albo nie być do dobrego gimnazjum nie wiem po co oni te dzieciaki tak stresują powinno być jak dawniej 8 klas i dopiero egzamin a tak jestem jeszcze przerażona faktem utraty przytomności bo nie wiadomo czy to nie było na tle nerwowym, teraz będę miała dopiero fochy w domu no bo moja córka będzie już dorosła jak popatrzę na te gimnazjalistki jak chodzą wymalowane i ubrane do szkoły to jestem przerażona dla mnie to trochę za wcześnie żeby 14 latka farbowała włosy i ttp
Arunia kolejną noc nie śpi nie wiem co się dzieje a wstawanie średnio co godzinę daje mi się powoli we znaki jest marudny kręci się wierci a jak go wezmę do siebie jest o dziwo gorzej bo dopiero marudzi muszę poczekać do soboty i spróbuje pokombinować coś z przestawieniem łóżeczka chociaż w tym moim pałacu mam małe pole do popisu w dzień podobno tez jest taki nie swój niby się śmieje niby się bawi ale się cały czas krzywi i piszczy
co do ubierania ja również nie wnikam co ktoś robi dbam o to żeby moim dzieciakom było dobrze i żeby one się nie pociły czy żeby nie marzły
co do pampersów to Patka szybko się nauczyła sikać na nocniczek później jak pojawiła się Wera to zaczęła na nowo ale szybko z tego zrezygnowała widocznie coś już jej nie odpowiadało ze smoczkiem pożegnała się w wieku 3 lat no ale to też z powodu Wery bo ona miała więc jak chowaliśmy jej to zabierała małej Wera z pampersów wyrosła jak miała niecałe 2 latka a smoka sama wyrzuciła po 1,5 roku tak jak pisze Iskierka każde dziecko jest inne Arunia w zupełności nie przypomina dziewczyn i nie wiem jak to będzie tutaj w tym przypadku na razie nocnik zakłada na głowę i chodzi w kasku no ale od czegoś trzeba zacząć
dobra uciekam budzić Patunie niech sobie zje śniadanko
trzymajcie za nią kciukasy
miłego dzionka ( ale stworzyłam wypracowanie hihihihih to się nazywa wena twórcza z rana)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dzien dobry
to i ja sie wypowiem
przerazaja mnie babki które nagminnie przegrzewaja dzieci
w niedziele bylo u nas 23 stopnie i cieply wiaterek a babeczka ubrala dziecko w kurtke zimowa, spiwor na nogi i pokrywa na nozki z wozka a sama szla w sweterku, jak wiatr przestal wiac to sciagala pokrywe z wozka jak zawial to zakladala i przez 5 minut gdy na nia patrzylam robila to z 8 razy dla mnie to jest chore 🤢 😮 😞
moja na spacer teraz ubiera body dlugi rekaw bluzeczke cienka i plaszczyk rajtuzy cienkie i spodnie i czapka obowiazkowa bo pogoda jest zdradliwa teraz no i pod wozkiem kocyk cienki jakby w czasie spaceru nagle sie pogoda pogorszyla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a tak poza tym to 4 pobudki w nocy
aha i lili przestala jesc mi chleb na sniadanie nic innego tylko mleko lub kaszke 5 dzien tak ma, moze zeby nie wiem nie lubi grysc czy co. ale zawsze kolo 16 je albo biszkopta albo chrupka kukurydzianego i jakos jej nie przeszkadza twarde, macie moze jakas teorie na to????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Misio to prawdziwy twardziel 😎 😁

ja z przegrzewaniem LOli klopotu nie mam
moje Dziecko krzywdy sobie nie da zrobic 🙂
bo jak tylko troche cieplej ja ubiore
to zaraz zrywa z siebie rzeczy, czapki, kaptury, kurtki ... i ryczy
od razu widac, ze chce sie rozebrac bo jej za cieplo

nie wiem co jest z LiLy
ale mozliwe, ze to zeby ...
od kiedy nam ida zeby
LOla nie je obiadkow lyzeczka
za cholere nie zje
moze nic nie jesc pol dnia
teraz uwielbia mleko i wszelkiego rodzaju kaszki mleczne
a obiadki je tylko reka

juz sie przyzwyczailam, ze mojemu Dziecku co chwile sie wszystko zmienia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Vicky Kochana Kruszynko !
Wszystkiego Najlepszego
z okazji 1 Urodzin !
Buziaczki Slodziaku ! 🙂


[URL=http://img713.imageshack.us/i/happybirthdaytoyouf.jpg/][IMG]http://img713.imageshack.us/img713/9520/happybirthdaytoyouf.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

lece na spotkanie
a pozniej mam zamiar spacerowac
az mi nogi wejda w tylek
🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Vikusiu kochana wszystkiego naj naj najlepszego, rośnij zdrowo i niech na twojej buźce zawsze gości taki piękny uśmiech jak na zdjęciu 🙂 Buziaki roczniaki od cioci i Filipa

My dzisiaj do lekarza chociaz jest poprawa .
Filipowi najwidoczniej coś siedzialo na zoladeczku, w nocy zwrócił mleko i od rana temp. brak.

Pati kciuki za egzamin 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia, nie stresuj się
Patka na pewno świetnie zda! 🙂

Klapi, Agatta sprawdzałam informacje
na temat o którym rozmawialiśmy na spotkaniu,
dotyczący mojej kolejnej wizyty w Warszawie (ale zawile pisze).
Najbliższe "przedstawienie" na które chcemy się wybrać jest chyba 6 maja,
niestety odpadam, bo Xa ma wtedy urodziny.
Jakbyście słyszały o kolejnych "przedstawieniach" po 14. maja to ja chętna! 🤪 😜 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aloha
Dla Wiktorii milion buziaków z okazji roczku 😘 😘 😘

Iggi tez teraz malo je, obiadu troche ale reka, chleba troche, kaszki tez pare dni temu nie chcial, wczoraj zjadl na kolacje nawet sporo, dziwny ma okres przejsciowy 😉
kupilam mlodemu buty w 5-10-15 😁 za 29.99zl z przeceny 69.99 zl 😁
monia bedzie dobrze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wikusi najsłdsze urodzinowe buziaki żeby reszta życia była tak beztroska jak ten pierwszy rok.

Ramka witaj witaj i opowiadaj.

Iskra czekałam na twoją mądrość życiową :P
Co do ubioru to szkoda mi dzieci przegrzanych ale nigdy nie zwróciłam uwagi mnie natomiast wk***** że zwracaja mi stare lampucery uwage "ojej a gdzie czapeczka?". W D*** 🙂


Jeszcze nie wrocilam do domu. Praca od 10 d0 3 w nocu a potem od 9-15. Powiedzmy że mamy ubranka zamówione.Chyba ostatnie pchnięcie kuli na szyt nas czeka z Anią i Babalutek narodzi się 🙂

Hania została wczoraj na noc z tata i oboje byli bardzo dzielni, rano podwózł ja do mojej mamy i czekała dzielnie na mnie. Łezka jej nie poleciała.Jestem z niej taka dumna!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...