Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
emi- co za cwaniaki

bylam z Iggim 3h na dworze 😉
mlody od 11.10 nie spi i nawet nie zamierza, juz chyba na dobre wystarczy mu jedna drzemka w ciagu dnia 😜
wiec po 19tej kapanie i spanko, zeby choc cala nocke przespal, a tu dupa znow dzis mialam 1.5h lamentu i placzu i mleko nawet dostal od tygodnia nie dostawal i bylo dobrze, a teraz znow mu sie cos pomieszalo 🤢

a teraz mlody walczy z odkurzaczem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zawsze mówiłam że powinniśmy się rodzić odrazu z zapasem sztucznych szczek 😉

Moja mądra teściowa zaraziła LENKE oprszczka 😠 jestem tak wk.... że sobie nawet nie wyobrażacie bo prosiłam by Lenki nie całować jak się ma opryszczkę a ta chyba potajemnie i Lenka była ostatnio osłabiona to podłapała 😠 zwróciłam jej uwagę a Ona że Lenka już to będzie miała do końca życia i nic sobie z tego nie zrobiła 😠 😠 i jeszcze tekst do mnie DO KOGO MAM PRETENSJE 😮 odpowiedziałam A JAK MAMA MYŚLI?? tyle razy mówiłam 😠

udaje mądrą a k...wa takie rzecz robi

Emi dobrze że nie wpłaciłaś??? a na tym prawdziwym koncie wygrałaś bilety??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ilona. to jest tak, jak powiedziała babcia mojej koleżanki: "ludzie nie dzielą się na starych i młodych, tylko na mądrych i głupich" i tak już jest. a ja jeszcze z góry zakładam, że większość jest niestety tych drugich 🥴

wrrrr, zacznę warczeć na te zęby w końcu 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ilona, mowisz mamo do tesciowej? , jak chyba sie nigdy nie przelamie 😜
co do opryszczki to kuzwa glupia rzecz, jak juz sie podlapie to do konca zycia, nienawidze tego, ja mam pare razy w roku, maz tez, Iggi na szczescie jeszcze od nas nie podlapal, i zeby tego nie mial.

mlody padl, maz go uspil, teraz ma pozmywac naczynia i ogarnac kuchnie, bo ja juz lazienke wypucowalam, jak wyschnie kabina to zmyje podloge i dywanik wrzuce do pralki, O!

a jutro z sasiadami umowilismy sie na drinkowanie, moze se grilla szczelimy 😜
jednak jak to mowia dzieci łączą 😜

ide zgrac zdjecia to na FB obaczycie mlodziez nasza 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestem
po robocie
letko zjechana, ale jestem

na Dzien Dziecka LOla dostanie namiot 🙂
ale to prawda - Dzieciakom co chwile trzeba cos kupic
wiec gdyby nie fakt, ze namiot i tak chcialam kupic -
nic by nie dostala
albo cos innego - co akurat by potrzebowala

irysek Chlopy na Madagaskar !

emi lo matko !
dobrze, ze nic nie wplaciliscie
ludzie to jednak bywaja do dupy 😠

ilonka rece opadaja ...

Ciociu JoZo dziekuje za foty 🙂
( napisalam do tych od namiotu ile chca za przesylke, ale jeszcze nie odpisali ) 😠

wlasnie pracuje nad przeslaniem Wam naszych fot
takze na pewno dzisiaj beda 🙂

kurde nie wiem co jeszcze mialam ...

-----------------------------------------------------------

foty wyslane 😎

kahna podaj prosze jeszcze raz swojego maila 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wypilam desperadosa, ide ogolic nogi 😜
mam nadzieje ze sie nie potne 😁

do nas jutro ma przyjsc namiot zobaczymy jaki bedzie i to bedzie jako prezent na dzien dziecka niby 😜
choc w niedziele to ja mam ćwierćwiecze, wiec licze na prezent od Iggiego i jego ojca. O! 😜
baj!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heja
a ja mam kapę 😞 bo znowu cholera praca, dosyć że atmosfera zrobiła się okropna to jeszcze mój cały zaplanowany wyjazd stanął pod znakiem zapytania, bo znowu dni otwarte ale tym razem marka Szuuki organizuje no i dupa, ale postawiłam na swoim i wsiadam w pociąg o 17.00 i pędze do stolicy 🙂 tylko że jak miałyśmy balować dwa pełne dni to robią się dwie pełne noce i jeden tylko dzień 😞

reszta u nas po staremu, właśnie Michcio ze szwagrem opijaja samochód do szwagier kupił, doczytałam wszystko ale nie mam głowy jakośkomnetować, jakaś taka jestem niesowoja, wiecie że jak w pracy nie idzie i wszyscy patrzą i na ręce to sie wszystkiego odechciewa, buziole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej

zle napisałam o tym helo kitty,chodziło mi o to,że smieszne troche dla mnie jak dziecko chodzui tylko i włącznie w tym i w niczym innym bo taka moda....emila tez ma ciuchy z tym ale nie mam parcia bo ona niewie nawet co to jest 🙂
woli bluzki peppy i elmo 😁

Zaraz was doczytam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...