Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry
mis też nieswój w nocy. Ale ja się już przyzwyczaiłam. na bank zęby bo ma dziąsła popuchnięte wszędzie. Jak mu wyjdą to chyba wszystkie na raz 🤨 Nawet smoczka nie chce oddać 😮 Zagryza go i mocno trzyma jak chce mu go wyciągnąć więc coś jest na rzeczy. Gdyby nie ten smoczek to by była w nocy apokalipsa 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Hejo

U nas nocka też masakra 🤢 i też stawiam na zębiska...a chciałam się pochwalić że odkąd opuściliśmy mieszkanie tesciowej to Lenka przesypia całe nocki u siebie w pokoiku 😮 budzi się tylko rano bo słońce jej świeci i nie mamy jeszcze u niej rolet ale zabieram ją do nas i śpiocha dalej 🙂 dzisiaj do 9 tylko strasnie się wierciła i popłakiwała.

Czaderski ten fotelik ale my dużo na owerach nie jeździmy bo nie ma kto kół napompować i zrobić przeglądu 😠 no coż ostatnio to ja wwzysko robię więc może jeszcze w nocy zamaist iść spać skoczę do garażu i zrobię rower dla siebie żeby Lenkę na wycieczki zabierać

Bawcie się dobrze Dziewczynki na dzisiejszym spotkaniu

Pyzulka Ciocia mówi NIE bolącemu gardełku 😘
HA od Ciebie miotłą gorączkę pogonię 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co dziś mi się śniło??

Nasz Papież 🤪 i moja Babcia i Wujek ( wszyscy nie żyją 😞 ) byli tacy uśmiechnięci i rozmawiałam z nimi i zdjęcia robiłam na pamiątkę. Obudziłam się taka inna i ciągle wspominam ten piękny sen...był taki inny i trudno mi go opisać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja miałam zły sen. Jakaś impreza albo wesele mi się śniło na którym był wielki huragan, a potem dużó broni i ze z niej strzelałam do innych bo się nie mogłam dostać do Miśka. Nie wiedziałam gdzie jest a później szukałam mleka dla niego 😮

A dzisiaj stłukłam już szklanke 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aloha
ja dzis do 10 pospalam 🙂 po panienskim kolezanki nalezalo mi sie 😁

a za tydzien balujemy wszyscy na jej weselu 🙂
niestety na 14 przyjezdza kochana szwagierka i szwagier i bede musiala znosic ich widok bo tesciowa robi impre z okazji Dnia Matki 🤔

p.s. co byscie zrobily w takiej sytuacji jak moja- na urodziny "kochana szwagierka" dala mi bluzke z polisteru bez metki!!!! czerwona (i to jedyny plus tej bluzki) w rozmiarze 40/42, przy czym ja nosze 36/38!!!
chyba dzis jej ją oddam, bo i tak w zyciu jej nie ubiore 🤢
zaraz was doczytam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irysek oddaj albo zrób z niej szmate do podłogi 😜
pewnie nie pasowała jej to w gescie łaski dała tobie - a może teściowej się spodoba bo jak sie dowie ze to od szwagiereczki to się może w nią na impre ubierze 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mi sie dzisiaj nic nie snilo
bo nie mialo kiedy 🤢

klapi biedny Haniut ...
to co ? przekladamy spotkanie ?
jak cos to dla mnie nie ma problemu
bo beton jestem po tej cudownej nocce
i marze tylko o tym zeby isc spac
i tak sie jeszcze wszystkie spotkamy - na pewno nie raz

irysek oddaj bluzke i powiedz, ze niestety dla Ciebie jest zbyt duza,
ale moze szwagierka sie w nia wcisnie

nieprzytomna jestem 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biedna HA 😞 zdrówka

Irysek powiedz Szwagierce że niestety ale kupiła chyba bluzkę na siebie i poproś o wymianę na mniejszy rozmiar 😉

Bogusia Ty zbiłaś szklankę a ja miseczkę 😞 i muszę teraz jechac to ikei po nową bo nie mam kompletu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzieki dziewczyny za rady oddam i powiem, zeby wymienila na mniejszy model. choc pewnie bedzie miec trudnosci bo zadnej metki nie ma 😜 (pewnie w jakims szmateksie kupila 😜)

kuzwa jak mi sie nie chce schodzic na dol, licze na to, ze Iggi bedzie maruda i przyjdziemy sie dluuuuuuuuuuuuuuuugo usypiac 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u nas kręcą ten film i kręcą i nakręcić nie mogą. sami hindusi 😮 pewnie bollywood jakiś 🤢 a sąsiedzi w oknach wiszą, chyba chcą się załapać 🙃

Haniutko zdrówka!

reszty nie pamiętam, bo jakaś przymulona ostatnio chodzę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i kolejny wieczór z Misiem.
Chyba się winka napije.
Sławek na parapetówce.
Miał pretensje że z nim nie chce wychodzić. To mu powiedziałam że nie z nim tylko do jego znajomych. też mi impreze urzadzają jak mają zamiar gości wyprosic i iść na festyn 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam,czytam was codziennie ale nawet nie mam o czym pisać 😞
mam wolne jutro i pojutrze(urlop)mam wazne sprawy urzedowe do załatwienia.
Odpoczne może trochę.
Jestem załamana ,bo emce wróciła alergia 😞
jej skóra jest w tragicznym stanie,jestem załamana 😞nic nie pomaga.
Dieta bezmleczna też mało co,jutro dermatolog i alergolog.
Awiecie co jest najgorsze????
Jak człowiek nie ma kiey iść z dzieckiem do specjalisty,nie mówie już o rodzinnym,bo mam go koło pracy,ale ja potrzebuje dermatologa ,alergologa i nie mam jak sie z pracy urwać,niańcze cudzeni dzieci a swoim się nie mam czasu zająć 😞buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Więc wziełam urlop i spokojnie z nią pojde.
Jestem wyczerpana psychocznie .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...