Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
U nas tez chemia na górnej półce.

Ale podobnie jak iskra szafki nie zabezpieczone paluchy juz mielismy przytrzasniete.
Teraz Filip wie ze jak chce otworzyc to trzeba uwazac.

Jak placze z byle powodu sadzam go na ziemi odchodze i czekam az sie uspokoi i dziala to.
Przy upadkach (oczywiscie jesli nic sobie nie zrobi) nie lece do niego i nie rozpamietuje co to dziecko sobie zrobilo.
U nas jest wstajemy lapki otrzepujemy i idziemy sie bawic.
I przynosi to efekty.
Filip teraz jak upadnie mowi bam popatrzy na mnie i wstajemy i ruszamy w droge dalej.
Staram sie nie wychowac małej beksy mam przyklad siostry.
u najmlodszego siostrzenca najmniejsze uderzenie rowna sie histeria krzyk zeby wszyscy go zalowali.
Masakra chlopak ma 6 lat a beksa z niego niesamowita.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
u nas tak samo mala upadnie to popatrzy na mnie widzi ze nie zwracam uwagi,wstaje idzie dalej...oczywiscie patrze czy nic powaznego sie nie stalo.
ostatnio jak upadnie to wstanie, machnie reka ,cos sobie powie typu EEEEEEEEEEEE i idzie dalej(zla jest ze upadla 🤪 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotis gdybyś zupe przesoliła to jest rada wrzuć ziemniaka 🙂 ale z ziemniakami przesolonymi nie pomogę 😉

HA super barwo 🙂

my dzis bez majtasów chodzimy może mi się uda siuski do nocnika wyłapać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Dobry
ja juz od rana na nogach ale do tej pory musiałm biznesy 🙂 babalutkowe ogarnąc.

Piekne macie autka te prawdziwe i te w marzeniach., tezmi sie marzy nowe,ale moj śmiga i ma sie dobrze a brzydki na swoim nawet 100 tys nie ma przejchane.
Tez bym chiała volvo 🙂 ale nie kombi bo ciezko sie jeżdzi po warszawie, a na wakacje dajemy rade sie w którys z naszych spakowac.

Bogusia- co za babsztyl, ale pewni leczy takimi tekstami jakies swoje kompleksy.

u mnie chemia na dolnej polce a w kiblu odświeżacz bez zawieszki. Hania nie interesuje sie zbytnio tematem. ma swoja szafke spożywcza z której moze wywalac.

a z sikaniem to postanowilam sprobowac poprostu w to lato. wiec rano i wieczorem od 2 tygodni siadalismy na nocnik. bez przymusu. siedziała i sie bawila jakimis rzeczami. a potem wstawał i robiła siku. wiec jej pozaywałam ze "sikukupa" do nocnika. kilka dni temu zaczeła kumac ze "kuka" czyli w jezyku hani wychodzi z miedzy nog. wczoraj wstała i zaczeła sikac wic ja szybko posadziłam i dokonczyła na nocniku. no i było brawo i itd, a dziaj sama leciała do łazienki, posiadziłam o ona zrobiła siku 🙂 taka jestem z nij dumna 🙂

elaborat 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gratulacje dla Hani ja też po cichu liczę że Nadia przekona się do nocnika miała chcwilę chęci ale odeszły pewnie to że ostatnio większość czasu spędzala z babcią nianią spowodowały niecheć bo babcia nie ma czasu 😠 a lepiej bo prowadza ją za ręce i teraz od tygodnia Nadia jest ze mną bo dziecko 14 miesięczne znów zaczeło chodzić jak zombie z rączkami do góry 😠a ja nie wiem w co ręce włozyć bo jestem przed wyjazdem na organizację dużych szkoleń i pracuję z dzieckiem w domu nie wyrabiam sie z niczym a klienci dzwoniąc słuchają stereo dziecka w tle bo Nadia jest cwaniara i jak widzi mamę wciąż wiszącą na tel. to zawsze przychodzi targa mnie za nogę i krzyczy wszystko tylko żeby na nią zwrocić uwagę , oby do września bo zaczynamy żłobek 😉
Co do chemi to nie pisałam wam ale my jesteśmy już po akcji napicia się zmywacza do paznokci 😞 nie jestem w stanie opisać co przeżyłam a to wszystko zadziało się w mojej obecności na wyciągnięcie ręki , dziecko przy mamie a dokładnie wisiała na mnie i taki zonck....teraz mam oczy w dupie i zwracam uwagę na wszysko z przewidzeniem co mogło by być

U nas lato i tropiki nad morzem huraaaaa.......trzeba zebrać 4 litery i popołudniem zrobić małe plażowanie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A zapomniałam napisać Bogusia w ogóle nie przejmuj się takimi tekstami ja wciąż z nimi się spotykam bo Nadia jest wysoka i "ubita" bo wałków nie ma, ale ogólnie jest uznan przez wszystkich grubasem.............prowadzi babcia która sama zaczyna spotkanie z każdą koleżanką zobacz jaka ona gruba 🤨 no i ogólnie rodzina mojego faceta która nazywa mała ptyś lub serdelek.
A ja mam to w p...., bo Nadia jest wcześniakiem na szczęście zdrowa w 100% i to tylko się liczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojej New a byliście na pogotowi po tym zmywaczu?? dużo tego Nadia wypiła?? tak to jest z naszymi dziećmi że nie wiadomo kiedy i co wymyślą.

a my dziś rozpoczęliśmy sezon basenowy 🤪
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/839/dsc8042.jpg/][IMG]http://img839.imageshack.us/img839/892/dsc8042.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/28/dsc8024h.jpg/][IMG]http://img28.imageshack.us/img28/6232/dsc8024h.jpg[/IMG][/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zapracowany dzien
jutro czeka mnie to samo ...
upal nie pomaga

auta planujemy miec dwa
bo przy naszym trybie zycia to niezbedne
to nowe oczywiscie bedzie duze, rodzinne i z klima
obecnie jednak mamy takie koszty zwiazane z firma,
ze chyba poczekamy sobie jeszcze na 2 samochod
niestety

durna baba co to naszego Misia obraza
ja mam dla takich wtracajacych sie kobiet dwie odpowiedzi:
1 - niech Pani zajmie sie soba, swoim zyciem, skupi na sobie itp itd
( w zaleznosci od sytuacji )
2 - spierdalaj
( ale juz niedlugo przy LOlusi bede musiala czesciej stosowac 1 odpowiedz
bo Pani Ksero kopiuje wszystko ) 🙂

Lenka jaka piekna basenowiczka 🙂
ilonka daj linka do basenu bo fajny 🙂

co tam jeszcze bylo ...
co Wy tak wszystko przesalacie ? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basen fajny.baaaaaardzo
mam tylko wersje mini bo balon mini.

haniuta pozdrawia z kąpieli:
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/820/obraz041xx.jpg/][IMG]http://img820.imageshack.us/img820/2695/obraz041xx.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basen jest bardzo mały i bardzo fajny 🙂 super pomysł z tym daszkiem...no i wyjmowane grzybki i przyklejane na rzepy motylki robią furorę 😉

a jak się nim przedtem chwaliłam to nikt nie zwrócił uwagi 😜 ale naprawdę polecam wyprawę do reala bo jest o wiele tańszy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a nieprawda ilonka !
bo pamietam, ze przezywalam, ze fajny ma daszek 🙂
tylko, ze wtedy jeszcze nie myslalam o baseniku ...
upaly mnie zmobilizowaly 🙂

LOla pozdrawia Hanute z wyrka 🙂
padlo moje Dziecko i spi
a ja delektuje sie koktajlem truskawkowym ...
yeah ! 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...