Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Emilka bo tak to jest jak dzieciaki śpią chciałybyśmy odetchnąć same nic nie robic a tu nadmiar obowiązków goni.

Kupiłam Lenusi kiedyś dwie układanki drewniane ELC kotek i piesek...teraz szaleje za nimi...siedzi i godzinami wkłada kształty w odpowiednie okienka tak by ułożyć zwierzaczki a ile nerwów jak jej nie wychodzi 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie sobie uświadomiłam że życie ucieka mi przez palce.
Dopiero co świetnie się bawiłam na studiach a teraz jestem odludkiem z czarnej dupy 😠
Znajomości się urwały... Życ nie umierać nie ma co 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bogusia nie pierdziel - potem docenisz młode macieżyństwo ja też tak biadoliłam a potem dorastająca córka ja w pełni kariera wyjazdy a dziecko jeszcze kanapki do łóżka poda o! 🙂a inne co dopiero się zdecydowały to dopiero brutalne zdezenie miały.....
Klapi to musisz tęczową zostawiać częściej z Ha - a za miesiąc będzie wiersze pisać 🙂jak ja lubie takie ciocia - u mnie tak jest z babcią - nianią tylko u niej Nadia ma nadludzkie umiejętności w domu już nie 😜
Anka 73 fajnie że wracasz 🙂 🙂 🙂 ja przechodziłam burziwy rozwód łącznie z szarpaniem się o dziecko ( badania psychologiczne etc. ) - stety i teściowa i były tak naprawdę mogą ci skoczyć , nawet jak złożą sprawę o utrudnianie kontaktów to sąd wyznaczy np. sobota od 09.00-15.00 - a wtedy Aro może mieć np. ból brzucha heheh 😉 moja Wiktoria przeważnie miała rozwolnienie albo gorączkę -do znudzenia a potem tatuś znalazł nową mamusię i teraz zadzwoni może 2 razy w roku do niej - a mieszkamy w jednej miejscowości i to małej - cwel.

byłam u stomatologa i dałam się namówić na znieczulenie a teraz pół pyska mnie boli i ząb!! mam wrażenie że coś tam poszło nie tak i już się boję co bedzie wieczorem.


a propos nocnika - moje dziecko nie robi do tylko obok - i co teraz mam z tym zrobić????? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bogusia znam to....
moje kolezanki wszystkie powyjezdzaly na studia do wiekszych miast ja zostalam tu z tata po smierci mamy
poszlam do miejscowej uczelni z ktorej nic nie wynioslam po 3 roku studiow
kolezanki coraz mniej sie odzywaja a ja tu siedze z dzieckiem i mezem
moze jeszcze kiedys bede miala jakis znajomych i prawdziwa przyjaciolke, bo nie mam nawet komu sie wygadac 😞
to sie nazalilam wiec spadam do mojej smarkuli 😁
a ja sie ciesze ze teraz mam dziecko pozniej bede miala odchowane a inne dopiero beda marudzic i narzekac na stare lata albo beda mowic ze kariera byla najwazniejsza a teraz nie moga miec juz dzieci bo za pozno....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ech, ona go nie objadała tylko tatuś, ale zwoje i warstwy to owszem 😉

NEWYORK - stawiaj obok drugi nocnik 😉 😁 😁

kurde, musze sie jakoś ogarnąć z brzuszkiem bo odwykłam i nie pamiętam juz co było na poprzedniej stronie ☺️
będzie to nie łatwe bo Aro ni chu chu nie pozwala mi klikać wiec zostają tylko chwile, w których śpi i noce, a wtedy to ja juz też wysiadam 🤔

co do picia (a jednak zapamiętałam o czym mowa wcześniej) to ja nie piję, nie palę i w ogóle nie używam 😜

wiecie - ktoś moze podczytywać co piszę, np. jakaś magda25 😁 😁

Aro mój ma swoje sprawy i nawija jak opętany. naśladownictwo to podstawa i od wczoraj ja robię na nocnik i licze na szybkie efekty.
co do kumania mojego małego drania to codziennie odkrywam ile on juz rozumie i umie - nieraz jestem w szoku.
co do fizycznego rozwoju, to jak tak patrzę na te dzieci co do sklepu przyjeżdżają z mamuśkami i pytam o wiek, to mój jest jakimś mega himenem.
dziś chyba załapał co znaczy, jak mama powie: synku, wracamy. kilka razy (ok.5) zadziałał ten tekst.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania tylko wróciłaś a ja już sikam z Twoich tekstów 🙂 masz "pisane" Kobieto 🙂 "makowca" też na nocnik będziesz kręcić 😉

Emi masz nas tutaj zawsz możesz sie wygadać, wyżalić. Co do przyjaciółek to ja w takie nie wierzę...mam koleżanki ale w przyjaciółki nie inwestuje zawsze znajdzie się coś by była kłótnia a potem wszystkie tajemnice na jaw wychodzą, nieraz byłam świadkiem takich akcji nawet ostatnio się nasłuchałam aż uszy puchną ale ja powiedziałam że mnie to nie interesuje bo mam swoje sprawy na głowie

Lenka ostatnio wszystko krzykiem wymusza...jestem tym zmęczona chyba też muszę iść na jakiś odwyk od dzieci mimo że je bardzo kocham ale czuje że dziwaczeje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bogusia, ja mam podobnie. tylko dodatkowe utrudnienie, że jestem za granicą i jestem stara jak węgiel 😜 mi to dopiero przecieka przez palce, nie tylko życie! 😜 😁 😁 😁 😁
głowa do góry, wszystko się jakoś musi ułożyć. największe szczęście już masz. to i te mniejsze w końcu do Ciebie przyjdą 🙂

właśnie Anka - fajnie, że wracasz do nas 🙂 i chciałam spytać o rozmiar nocnika 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ech iskra. było chyba jakby dobrze.
ale w skrócie pisząc weszła mi na głowę i chciał żebym zyła według jej planu przez najbliższe 3 lata.
do tego wszystko robiłam źle.
doszło do tego, ze zaczełam sie jej bać i jak się postawiłam to wycofała swoją pomoc i zaczęła mnie gnębić coraz bardziej.
nie da sie tego opisać. z resztą nie chcę tu takich brudów ciągać bo wiesz..... magda25 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emi to fajowo 🙂

Ania73 ja nie wiem czy wiesz ale Pan Admin zabronił na niecenzurowanych słów używać 😞


idę się myć i zrobić sobie fryzurki tu i tam 🙂

dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustawianie zycia - brzmi znajomo. Ale ja sie nie dam.
Ania kciuki za sprawe. Oby Bartolini Bartłomiej herbu zielona pietruszka znacznie stracił na comiesięcznym dochodzie 🤪
A magda25 niech sie !@#%^*&^%$#@#$%&*&%#$%% 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...