Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
a ja sobie tak mysle, ze bylam glownie matką jak karmilam piersia i tylko piersia i bylam niejako uwiązana z Igorem, pozniej łańcuch sie urywal, w listopadzie wrocilam do pracy i juz mialam te 24h wytchnienia od dziecka swego, ladowalam akumulatory i wracalam do domu do moich mezczyzn, a zaczelam sie czuc kobieta jak przestalam karmic piersia i pamietam to jak w marcu poszlam z kumpelami na wieczorne wyjscie do kawiarni, niby co to jest, ale dla mnie to było WYJŚCIE mega, maz wykapal, Igora, nakarmil a ja po raz pierwszy od 11 miesiecy mialam wolne, fajnie tak!

teraz czuje sie zarówno kobieta jak i matką- mąż mi to ułatwia, czesto slysze fajne slowa z jego ust 🙂

Dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
nie ma co żałować sztunia ze sex teraz jest kojarzony 2 dzieckiem,taki moment akurat,taka kolej rzeczy....dlatego ja nie żałuje,że naprzykład nie moge pozwolić sobie na wakacje bez dzieci(mam takie znajome co żałują)bo po to mam je żeby im pokazać to co ja kocham MORZE! ja widziałam je już wiele razy,teraz wielką radość sprawia mi to jak moje dzieci cieszą się z morza,z piasku,ze spacerów,ze wszytstkiego tego co my z przemkiem kochamy od lat!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O ciekawy temat poruszyłaś Agata, u mnie niestety nie jestem typem mamy piaskownicy mówię niestety bo wstyd się przyznać ale matkowanie mnie męczy.....zwłaszca ostatnio........
W ogole jestem rozdarta bo praca wymaga ode mnie małej czarnej i szpilki i wtedy czuję sie jakbym byłą we własnej skórze pewnie to zboczenie zawodowe bo latami musiałam wyglądać elegancko i być wypacykowana i pojawienie się Nadii zburzyło ten świat bo biala koszula na mega krochmalu poszla do lamusa, szpilki zostały 🙂 Z Nadią na trampku i sportowo dla odmiany 🙂Jak jestem na wyjeździe w pracy w tych wypacykowanych łachcach to tęsknię za moimi dziećmi a w domu dłużej posiedzę to tęsknie za wyjazdami - o i typowa ze mnie kobita tak źle i tak niedobrze.
Co do kobiecości to na szczeście wracam do zauważania że faceci spoglądają a to już coś bo jakieś pól roku temu tego nie widziałam. Spotkania ze znajomymi też się zmienily bo wiekszość teraz tych dzieciatych i zawsze jakaś laska się wyrwie z tematem dziecka a ci bezdzietni nie są zsainteresowani bo mają np. weekendowe wypady o!
kobieta czy matka???? chyba nie mamy wyboru bo zawsze będziemy obiema 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fajny temat poruszony jak widzę
ja po urodzeniu dziewczynek byłam tylko matką czyli dom pranie sprzątanie zupki pieluszki zero wyjścia dopiero jak poszłam do pracy Werka miała 2 lata a Patka 4 zaczęłam zauważać że świat jest inny że można żyć inaczej bo wcześniej liczyło się słowo pana i władcy dlatego co miesiąc powoli odkładałam jakiś grosz dorastałam do decyzji że sama z dzieciakami dam sobie radę i później decyzja o rozwodzie ( słuszna 😉
teraz przy Areczku było inaczej i popełniłam błąd bowiem musiałam wrócić do pracy jak skończył 3 miesiące czułam że coś tracę wszystko zrzuciłam na barki Piotrka ( ot zrobiłam sytuację odwrotną ) jednak kiedy zaczęło się między nami psuć zrozumiałam że tak być nie może że muszę wystosować teraz jest ok
jestem mamą 3 wspaniałych istotek a raczej 2 i jednej małej kobiety 🙂 🙂 🙂 🙂kocham ich ponad wszystko staram się aby mieli szczęśliwe dzieciństwo i żeby wiedzieli że mają we mnie nie tylko mamę ale i kumpla przyjaciela . Dziewczyny już wiedzą że czasami mama najpierw krzyczy później chłonie przemyśli i rozmawiamy ale powiedziały mi kiedyś że za to mnie kochają że jestem taki furjat
czy czuje się kobietą tu jest problem bo niestety nie nie potrafię sobie poradzić z tym że mam kilka kilogramów więcej i że dookoła jest tyle patyczaków ładnie zbudowanych że przyjdzie taki moment że właśnie mój chłop znudzi się słoniczką rusałką i odejdzie do takiej eleganckiej chudej wypielęgnowanej to ściąga mi sen z oczu a najgorsze w tym wszystkim jest to że ja wiem że takim myśleniem robię sobie krzywdę
staram się znaleźć choć chwilkę czasu żeby coś zrobić dla siebie ostatnio zmieniłam fryzurę kolor włosów zrobiłam tipsy bo paznokcie po ciąży były masakryczne przez chwilę się cieszyłam jednak przy 3 dzieciaków o 24 padam i często po kąpieli nie mam siły nawet wklepać w skórę balsamu
cóż to tyle
miłego dzionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej,

No to i ja dorzuce swoje zdanie do tematu Matka - Kobieta.

Od momentu jak wrociłam do pracy (Filip miał 5 miesiecy) zaczelam dostrzegać w sobie na nowo kobietę.
Bo trzeba bylo sie ubrac odpowiednio, wymalować itp.
I pomimo ze mialam ogromne wyrzuty ze tak szybko zostawiam Filipa wiem ze krzywda mu sie przez to nie stala to dodalo mi to ogromnie skrzydel.
Do tego podejscie meza do mnie, mojego ciala zmieniajacego sie w ciagu ciazy i po ciazy.
Ciagle komplementy i zachwyty nad moim wygladem naprawde nieocenione dla kobiety ktorej non stop skacza hormony 🙂

A teraz z mila checia chodze do pracy bo jest to moja odskocznia od zwyklej codziennosci, ale jeszcze chetniej wracam po pracy do mojego lobuza ktoremu na moj widok smieje sie pyszczek, biegnie do mnie i wiesza sie na szyi 🙂 Bezcenne uczucie bezwarunkowej milosci 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

Irysek gratki 😉

Mój mąż też twierdzi, że teraz podobam mu się jeszcze bardziej i ciągle komplementuje ☺️
trochę to pomaga 😎 😁

dalej jestem przeziębiona. fuj.
chyba jedziemy dzisiaj na jagody 🤪
jak nie zacznie padać, bo z tą szkocką pogodą to nigdy nie wiadomo 🤢

miłego piątku 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry 🙂

Ikea zaliczona - namiot kupiony - LOla w namiocie 🙂

Ps. jeszcze odnosnie "Matka - Kobieta"
moja "kobiecosc" wynika tylko i wylacznie ze mnie
a nie z ilosci komplementow partnera
Konrad moze uwazac, ze jestem najpiekniejsza i najwspanialsza na swiecie
( no i podobno tak uwaza ) 🙂
moze mowic mi to codziennie
( i mowi - no moze nie codziennie, ale czesto ) 🙂
jesli ja "kobiecosci" nie czuje w sobie
to nic z tego nie wynika, ze Maz sie mna zachwyca
ja sama musze to "poczuc"
... no i coraz czesciej "czuje" 🙂
znaczy sie "wracam do siebie"
i to jest najlepsze okreslenie mojego stanu 🙂

a teraz ide posiedziec w namiocie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej my po wizycie u alergologa....
kolejne testy pokazały alergie na trawy,lipe,mlecz,brzoze,jarzebine........
kurwa mac masakra!!!!!!!!!! 😞(

z dobrych wiesci uczulenie na ose z 88% na 100% spadło do 24% czyli jest ok
alergia na mleko i jajko tez niższa,co widac na skurze 🙂))

Leje w szczecinie jak cholera.!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a poza tym szykują sie u mnie wielkie zmiany....zmiany zaczynam od pracy....narazie pracuje ale jak długo to nie wiem dzis ide na rozmowe z szefowa...planuje do koncza sierpinia,zobaczymy,mam nadzieje,że nasz "biznes"wypali(moj i przemka)to nie będę musiała już szukac pracy,chciałabym teraz trochę z emką posiedziec....wszytsko jest na dobrej drodze,nie moge za bardzo pisac szczegółów bo mam szpiega na forum....tzc nie zadna z was zebyscie nie myslały 🙂
tylko któraz z "życzliwych "koleżanek,którą pozdrawiam w tym momencie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iskra_ania1984 napisał(a):
hej my po wizycie u alergologa....
kolejne testy pokazały alergie na trawy,lipe,mlecz,brzoze,jarzebine........
kurwa mac masakra!!!!!!!!!! 😞(

z dobrych wiesci uczulenie na ose z 88% na 100% spadło do 24% czyli jest ok
alergia na mleko i jajko tez niższa,co widac na skurze 🙂))

Leje w szczecinie jak cholera.!





SKÓRZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!


SORY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daiii di di di ten ten 🙂 umarłam jak Lenka mi to powiedziała 🙂 to oznaczało żeby dać jej zabawki z koszyczka z wózka 🙂

Iskra gratulacje co do interesu 🙂 .Również dorzucam się do pozdrowień dla koleżanki szpiega 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klapi kciukaski za Ciebie

ja mam kapustę bo progesteron mam za mały, był w poniedziałek ok, a teraz lipa, jutro jadę do szpitala bo moja gin ma dyżur kuźwa cała szaleje z nerwów, a do tego cały czas mnie bzuchol boli Michał mówi że sobie wkręcam i że będzie ok ale ja nie mogę tak na spokojnie. A jeszcze do jebanej pracy muszę iść fuck.

Idę spać bo myśli mam okropnne

klapi trzymaj się i wracaj do domuku szybciutko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...