Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
witam prosto z łóżka w którym spędzę najbliższe 3 tygodnie ( po 4 godzinach mam dosyć)
pogoda u nas chujowa ( panie adminie przepraszam) ale przez ten pierdolony deszcz o mało się dzisiaj nie zabiłam bo wychodząc z pracy poślizgałam się na mokrych schodach z których spadłam efekt stłuczony lewy nadgarstek pęknięcie miednicy wyję z bólu bo kość ogonowa też stłuczona mam serdecznie dosyć swojego życia i tego co się w nim dzieję
zadzwoniłam do rodziców żeby wracali bo miałam wypadek i nie jestem w stanie zająć się Areczkiem to usłyszałam niech Piotrek idzie na l4 i dacie radę super ja nawet jak leżę to boli podobno po kilku dniach przejdzie oby bo nawet ketonal nie daje rady
Sztunia zarażaj niech dzieciaki mają rodzeństwo
Iskiera powodzenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
monia ło matko trzymaj sie i niech te cholerne nieszczescia pojda sobie precz !!!!

klapi dziekuje za zyczenia pogody, niech bedzie od 12 sierpnia bo wtedy wyjezdzam na wczasy do Pustkowa, moze spotkam sie z Emilką ? 🙂
a poza tym polecam Chełmno nad Wisła- kuzyn tam mieszka bedzie tam tez w sierpniu 😉 Bory Tucholskie tez są fajne.

niestety we wrzesniu to ja juz bede w wirze pracy, wiec nie dotrzymalabym wam towarzystwa, zreszta u nas w Rybcu nic specjalnego nie ma, tyle ze blisko do granicy lub w Beskidy 🙂

a w ogole zycie jest do dupy- dzis sie dowiedzialam ze 28letnia corka mojej znajomej z pracy ma guz w mózgu wielkosci jajka- jeszcze nie wiedza czy jest do zooperowania i czy zlośliwy, a laska mloda chciala miec dziecko ( a w sumie dobrze ze jeszcze nie zaszla w ciaze bo i tak by musieli usunac) 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestem

pracowity dzien
ale ok skoro caly czas leje

Maz mi sie rozklada
gardlo, katar
byle nas nie zarazil
a wlasciwie to LOli

Monia hardcore

klapi fajny pomysl wyjazdowy
jakbysmy mieli namiot i reszte tych roznych potrzebnych sprzetow namiociarskich 🙂
to chetnie bysmy z Wami pojachali
a nic nie mamy, nie przygotowani jestesmy
no bo my bardziej tacy hotelowi, domkowi, wygodniccy niz namiotowi
ale taka wycieczka na pewno bylaby zajebista

a tak w ogole to LOlka szaleje
a ja juz marze zeby spac poszla
bo zjebana jestem jak rzadko ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia wspólczuję ci bardzo , tobie to takie słonce zaświeci że bediesz musiała w nocy w ciemnych okularach chodzić bo to aż niewiarygodne ile niesczęśc na raz a jak to mówią chodzą parami........
Iskra odważna decyjzja znaczy że własny inters rozkwita - powodzenia i samych sukcesów.
U mnie reaktywacja firmy i przygotowania pełną parą już nie mogę się doczekać ale pracy w pip i jak zawszę padam na ryj...........
Co z Anką 73 znów ucichła.........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry stop zaraz puszcze pawia stop MOnia ja pierdu stop reszta się trzyma top idę do pracy stop do tej choelrnej pracy stop nie odzywam się do mojego koordynnatora stop bo miałam mieć dziś wolne stop chuj stop przepraszam panie adminie stop świeci słońce hura 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej,

Zęby nas mecza dziasla przekrwione czyli niedlugo trojeczki dolne ujrza swiatlo dzienne.

Monia tule mocno 😘
A jesli chodzi o rodzicow to brak słów.

Iskra przykro slyszec takie wiadomosci.
Taki ten nasz swiat niesprawiedliwy.

A my w sobote na chrzciny.
Wogole nie mam ochoty jechac.
Dobrze ze jedziemy z Filipem to przynajmniej bede poza zasiegiem rodzinki Adama.

A dzisiaj ide na pogaduchy do mojej najlepszej psiapsioly.
Mam nadzieje ze nic sie nie wydazy bo wieki sie nie widzialysmy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aloha
nocka srednia
mlody spadl mi w nocy z lozka 😮 ale na szczescie nic sie nie stalo.
ide na plac zabaw, poki mąż spi, pozniej zakupy i wpadne na chwile do pracy, rzeczy poprzenosic, bo mi swietlice malowali 🙂


SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSsssłońce 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!
Monia trzymaj się!
U nas też trzeba pieluchy zakupić. Kiedy to dziecko zakuma nocnik 🤔
Rezygnuje z szukania pracy we Wrocławiu. Po policzeniu wychodzi ze nie byłoby mnie dziennie ponad 12 godzin w domu i Miska widziałabym tylko jak śpi. Rozpoczynam poszukiwania bliżej.
Ide ululać mojego serdelka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klapi i jaka diagnoza?

po zakupach, maz usypia mlodego bo spal tylko w samochodzie jakies pol godziny wiec licze na to ze zaraz padnie 😉 zreszta teraz u Igora na topie slowo "tata" wiec niech ojciec poczuje sie ojcem 😜
a ja chyba zaraz pozmywam, niecierpie bałaganu w kuchni, a wczoraj sprzatalam 🤢

Bogusia- a z kim bedzie Misiek jak ty pojdziesz do pracy? z tesciowa?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chyba jest dagniza 🙂 🙂 🙂

pojechalam do lekarza bo znowu bol nie do zniesienia.

okaząło sie ze prawdopodobnie mam uszkodzony nerw w okolicy potylicy ktory skutkuje takimi bolami oraz zaburzeniami.
nerw mam odbudowac cwiczeniami i farmakologicznie. max 2 lata. ale wiem jak mam odbarczac te miesnie zeby tak nie bolało.

szpital punkcji itp byly nie potrzebne....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klapi no to bomba !
wiedzialam, ze wszystko bedzie ok 😆

na maxa chce mi sie cos slodkiego !!!
a w domu pustki
rodzynki juz wyzarlam, troche dzemu ...
jechac na stacje czy nie ?

ach! LOlce ida zeby na dole ( to tyle co zauwazylam jak otworzyla buzie )
nie bede jej tam specjalnie grzebac
nie wiem czy to 3 czy 4
ale dziasla napuchniete
narazie przechodzimy to bezobjawowo i bezstresowo
oby tak zostalo

a tak w ogole to
good night !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...