Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hejka

oj wczoraj bardzo mnie bolał brzuchol, no nie aż tak żebym na maxa panikowała ale bolał, więc na wiezór zapodałam z nospy (bo ogólnie mam zalecenie pic nospę, ale tą normalną, a że nie miałam to walnęłam forte) i powiem wam niby było lepiej ale jak rano wstałam w piżamach jedlismy sniadanie i poszłam jeszcze do łózka na małe figle 🙂 to Michał do mnie a co ci jest, a ja znowu mam plamienia. Nie są duże, nie są świeże więc jak pani doktor powiedziła przy czymś takim nie ma co panikować, ale wiecie jak się spiełam, że znowu dziś boli mnie brzdyń i znowu walę tą nospę z magnezem. babka powiedziała że to nie śa jakieś złe skurcze tylko że macica po porzedniej ciąż jest jakby w gotowości (tak ją zrozumiała) i jak coś to czasem się spina, mam nadzieje że jest wszystko jest okejos 🙂

a poza tym mała spi meżyk gra na tele, wiec też odpoczne bo basenie i lodach w mc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej forumowe babeczki ja nie wiem jak mam na imię wszystko czego nie dotknę to się wali
w domu tajfun by przeszedł i nie byłoby różnicy syf niesamowity ale wracam z pracy po 19 i nie jestem w stanie wiele zrobi
kontrola z zusu trzepanie jak nie wiem czepianie się kropki nad i no i zostałam z tym sama tzn ale powiem wam od poczatku
mój szef to taki starszy pan ma 2 firmy w których pracuje w jednej jest prezesem a w drugiej tylko właścicielem kontrola jest tam gdzie jest prezesem tam siedzę ja i moja szefowa tzn oficjalne stanowisko w firmie kadrowa ale z racji bytu w firmie 15 lat uważna się za alfę i omegę więc czuje się jak szefowa kiedy wyszło że w kontroli jest nie halo to się ulotniła no bo jak co to wina spadnie na mnie a tak naprawdę to ona spierdzieliła umowy i dlatego się zus czepia mi pomaga obecnie prezes tej drugiej firmy i reszta załogi a główna zainteresowana ma w wszystko centralnie w dupie jak po prostujemy to będzie że ona tyle narobiła
w tym tygodniu umówiliśmy się z szefem że mu powiemy o całej sytuacji ale problem polega na tym że ona ma niesamowity wpływ na niego i przedstawi mu własną wersję więc jesteśmy w kaczej dupie bo nie wiemy jaka będzie końcowa reakcja i komu uwierzy
boże czemuu to moje życie jest takie skomplikowane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
poszlam na pichote na plac zabaw, bad bad pomysl, Igor nie chcial pojsc wiec musialam go na rece brac, bo zostawic go posrodku ulicy strach, co chwile jezdza jakies auta, wiec juz wiem ze wozek niezastapiony 😜

teraz mlody juz spi, mam nadzieje ze wpadnie w rytm domowy i bedzies spal od 20 do 7.30, bo u mamy sie rozregulowal, spal od 21 do 6.30 🤢

monia tule, trzymam kciuki, jak sie razem postawicie to mysle ze osiagniecie sukces!

btw. u nas w szkole tez szefowa zatrudnila zupelnie nieodpowiednia osobe na indywidulane nauczanie, a moja kumpela, ktora ma 5 miesieczne dziecko zostala bez pracy i zadnych swiadczen, bo poprzednio miala pol etatu, a doswiadczenia ma wiecej niz ta glupia babka, nic tylko wygrarnąć dyrce co sie o tym sądzi 🤨

maz w pracy (ale wczesniej i tak go dorwalam 😜) zaraz sie umyje i mykam do lozka, padnieta jestem, a ciezki tydzien przede mna 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia trzymaj się!

A co was dziewczyny słoneczne lato nie dogrzło że już jesień zabiera całą energię?


Jak mówie Ha że cośśmierdzi (najczęściej jej kupa) to ta demonstracyjnier zatyka nos.
Mądrala.


Przyjacółka moja przyleciała. juuuuuuuuuuupi tak mocną ją kocham. Jak siostrę!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejo 🙂

Monia trzymaj się tam kobieto

Emi mi Lenka też daje popalić ale ja ją sposobami. Ostatnio nie chce sie ubierac kladzie sie na podłodze i oswiadcza mi NIE NIE NIE wiec nie ja ubiera buty i wychodzę a po chwili słyszę za drzwiami jak mnie woła i wtedy ją ubieram i wychodzimy

ale wczoraj mnie zaskoczyła kazała sciagnac sobie pampersa ja jej sciagałam a ona na nocnik i siku zrobiła 🤪

czasem jak jej coś tłumacze to zatyka sobie uszy, kary typu postawienie ja pod sciana nie działają bo i tak sie smieje albo mowi do mnie słodkim głosem MAMA MAMA MAMA całuje i mówi czesc 🤢

istny zawrót głowy

do tego pisze wczoraj do Dominiki o ktorej dzisiaj beda pisałam kilka razy i nic mi nie odpisali no to ja wstałam o 5 a oni przyjechali o 7.30 😠 powinni sami sie domyslic i mi napisac o ktorej przyjezdzają bo ja nie jestem wróżką czarodziejką i nie potrafię czytać w myślach innych a wydae mi się że oni tak twierdzą

a teraz czas na herbatkę zieloną z miodzikiem 😎

ps. WSTAWAĆ ŚPIOCHY!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja uwielbiam z ryżem, makarone, płatkami, kluskami lanymi to już masakra jak kocham 🙂 no i lubie kożuchy ☺️

Lenka znów samowolnie siknęła po spacerku na nocnik 🤪 szok szok szok no i sama dzisiaj babki robiła bo zawsze to ja jej piasek nakładam a dzisiaj sama sobie nakładała, klepała potem przewracała foremke podnosiła i ta dam babka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...