Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
dobry
moja lila tez sobie juz wybrala prezent na wystawie staje co chwile i pokazuje MAM TO 🙂
http://allegro.pl/vtech-jablko-z-literkowym-zoo-po-polsku-nowosc-i1936459781.html
a ja sobie wczoraj do fryzjera zaszlam
wlosy na krótko obciełam 😜
i juz lila nie ma za co mnie smyrać 🙂
u nas tv leci do 12 :00 ale lila jakos nie zainteresowana tylko ma swoje 3 reklamy ktore jak usłyszy to leci i sie smieje
bajek narazie nie mamy bo mamy tylko 5 kanałow ale wczoraj zakupilismy n telewizje wiec z rana godzina bajek bedzie i na dobranoc i koniec tak na dworze dzien spedzamy i w domu zabawki szczegolnie klocki rządzą
i juz nie pamietam co miałam napisac
kasia prosimy o zdjecie brzuszka bo juz praktycznie 18 tyg wiec musi juz pieknie wygladac 😜 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ilonko pokaz ( jak mozesz ) ten zestaw
moze LOli tez sie spodoba

byl katar - teraz nie ma
moze rzeczywiscie to zeby 🤔
zwlaszcza, ze trojek jeszcze w ogole nie mamy

jesli chodzi o czytanie bajek
to LOle najbardziej kreca krotkie wierszyki
dlugie bajki narazie nie
ale najbardziej lubi w ksiazeczkach pokazywac palcem
i zeby jej mowic co to jest
to jest ulubione nasze zajecie 🙂

wlasnie Kasia poka Brzuszka ! 😆

kurde
musze leciec do roboty
ale wroce ! 🤪
zreszta jak zawsze 😉 😁

milego dnia Laski ! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Basik ja nie jestem najlepszą osoba do streszczenia sytuacji bo często mnie nie ma
zmuszona zostałam do podjęcia drugiej pracy i wracam do domu koło 19 zastanawiam sie jak wychowam Areczka skoro on większość dnia spędza z dziadkami którzy na wszystko pozwalają znowu mnie dopadła depresja więc nie wiem jak sobie z tym poradzić wszystko mnie przybiło i po raz pierwszy w życiu nie chce świąt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Obiecuje ze w weekend meza zgarne do robienia zdjec to wrzuce brzuchacza 🙂

U nas w zestawie narzedzi obowiazkowo musial byc kask wiec kupilismy cos takiego:
http://allegro.pl/zestaw-narzedzi-timber-ocean-42-elementy-wa-wa-i1937476990.html

Bedzie szalenstwo jak te wszystkie prezenty mlody znajdzie pod choinka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
u nas też bajki rządzą
ale nie dajemy się za bardzo
tym bardziej, że nie mamy tv
tylko jeden komputer, do którego jest kolejka 😉

zdrówka dla niedomagających 😘

więcej nie pamiętam ☺️

a, jeszcze ten zestaw
podoba mi się!
pokazuję Pyzuni i pytam, czy chce pod choinkę
a ona na to: nie-e 🙃
ale ona na większość pytań tak odpowiada 😁

buziaki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kahna przełożyli Jackowi wyjazd na początek stycznia bo ta galeria co się u Was otwiera ma jakies opóźnienie i nie mogą w niej teraz sklepu otworzyć. Także przepraszam za zamieszanie a mieliśmy już hotel w Zabrzu zarezerwowany 🤢

ANIA78 bo to taki wiek i odpowiedzi mamy na NIE 😉 ale dzieci trzeba przed faktem dokonanym stawiać i nie pytać tak czytałam w mądrej książce SUPER NIANI 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ilonka buuuuu !
a juz myslalam, ze sie spotkamy 😞
bo my jednak zdrowi jestesmy
katar chyba zebowy

kaczuchy tez lubimy
ale u nas na topie puszek okruszek
bo tam jest PIEEEEEEEEEEEEEEEEEEES ! 🙂

LOla zakochana jest w psach
pozniej w kotach
a na koncu reszta zwierzakow

wszystkie piosenki, bajki i inne cuda z psami
wywoluja u LOli mega euforie 🙂

no to zak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aloha
po pracy
a w pracy dzieciaki szaleja, zalamanie pogody idzie i autystyki tragedia 🤢
zreszta pozostale dzieci tak samo 😠
po konferencji
po zakupach w tesco
musialam kupic oryginalne tusze do drukarki bo moja nowa drukarka ma jakies zabezpieczenia dupa
ide ogladac mecz z mezem 🙂
jutro rano do pracy, mam nadzieje ze mi nadgodzin nie daja, a sie na to zapowiada 🤢

dobranocka!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agattka też mi buuu bo cieszyłam się jak dziecko...ale co się odwlecze to nie uciecze czy jakoś tak 😉

Kahna mogłabyś tych bobów budowniczych pogonic w tej galerii 😉 by się streszczali

No nam kaczuchy już się zudziły ale Lenka przeginała jak tańczyła 🙂 teraz tańczymy poleczkę a ostatnio to mnie zaskoczyła jak zaczęła tańczyć z naszym Marcelem techno małgośka 🙂)) śmiałam się do łezUwielbia tańczyć taniec połamaniec z Nadią to też miałam z nich śmiechu co nie miara.Chciałam powżucać filmiki ale nie wiem jak z naszej kamery bo nagrywa w HD i nie wiem czy się da. Chyba BRZY jest w tym dobry to chętnie posłucham wypowiedzi na ten temat 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia gadaj bo nie bede mogła zasnac przez ciebie

Jozo nie przejmuj sie ja tez jestem dziwna 🙂
bajka czasami jak musze wyjsc rano do pracy a ona za mna łazi maama. mami, mamoooooooooo
ale starcza na jakies 3 minuty 🙂
i puszczam jej zwykla muze takiej jak my słuchamy 🙂
z czego Brzy słucha dram&basow, ale sie podoba byle bicik był 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bo ogólenie leze, to jest masakra wszystkich musze prosic o coś zrób to zrób tamto, Majka łazi koło mnie i nie mogęnawet wstać i się z nią bawić tylko leze i stram się ja jakos zabawić ale normanlne jest ze kurde ja szybko nudze
i dziś jakoś tak mi sie wydało ze sla wszystkich jestem ciezarem razem z Maja, no i stwierdziłam ze uspie Maje, ona juz kataru w sumie nie ma ale teraz ma kluche w garle od tego kataru, mama ja wykąpała, michał ubrał a ja dałam jej mleko i lezymy, fika mka zagaduje wkońcu już jest prawie w fazie ostatecznej, wchodzi moja mama chuj wstała i baba woła, a ja co moge zrobic nawet ja po głowie nie kiziam no bo lezec musze i nie dostaje bo szczebelek nie ma bo to łózeczko turystyczne wiec jej tlko nuce, ok lezymy i juz prawie prawie, michał eskę pisze: wszytsko ok? a maja znowu wybita nie kurwa nie okej!!!! i już mnie nerwy wzieła bo Majusia się zaczeła do mnie śmiac i wogóle a ja jej z tego łozka nawet wyjąć nie moge, nawet przytulic na rekah rady nie dam, lezymy mija godzina ja juz dostaje do głowy jeszcze czuje ze znowu krwawie kapa podwójna ale maja odpada wieć spoko i wchodzi mój ojciec. najpierw jak drzi skrzypnęły a potem światło kurwa na full zpaalił i wsyztsko wpadło do ich do sypialni, bo on wszedł jakby do pokoju przejściowego, no kurwa nie wytrzymałam powiedziałam ze to pierdole ubrałam się i wyszłam. wyłam w samochodzide jak oszalała, wróćiłam do domu z ogromnymi wyrzutami i kapa ze tak się zachowałm, hciałam zadzsonic do domu ale bałam się ze Maje obudze na szczescie amma zadzoniła wytłumaczyłam jej że czuje się cieżarem i mam mega kape że nic nie moge zrobic, jest juz ok, ale zachowałam się okropnie 😞
reka mi scierpła
tule meza i ide spać
jutro bierzemy Maje do siebie i Michał ma wolne aż do wtrorku mam nadzieje ze to sprawi ze wrócę do siebie bo dziewczyny nie wyrabiam, al chyba potrzebowałam tego krzyku i wnerwu bo jakoś mi lżej poki co 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia oni wiedzą że ich kosiasz tylko te leżenie Cię wykańcza ale kangurku nie denerwuj się tylko leż wiem że to cięzko ja tak leżałam jak pies pluto z Weroniką i wszystko wszyscy mnie wkurzali
pomysł z odwiedzeniem Ciebie odpada bo wtedy nie będziesz leżała
trzymaj się cieplutko
miłego dnia dziewczyny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...