Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
aloha
wczoraj pojechalismy na kulki z mldocianym, wyszalal sie, a mi zlosc na męża tez minela, milo ze zaproponowal wspolny wypad 🙂

Iggi spal dzis cala noc z nami w lozku i przespal ją bez żadnej pobudki nie liczac mleka ale to przed 6 i spalismy do prawie 8mej 🙂

a tak poza tym ma troche kataru i kaszel z rana go męczył,ale teraz juz jest ok, wiec nie wiem ke pasa?

idziemy rozwieszac pranie z mlodym, czyli to co tygryski lubia najbardziej 🙂

Bogusia- wysypka po 3dniówce moze wyjsc 4 lub 5 dnia, wiec obserwuj ciałko Miska- Iggi mial na placach 🙂

spadam bo pralka wzywa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nebia
jezeli chcesz zeby dziecko poszło spac daj mu fenistil
6 kropelek i masz z głowy
(jezu zamkna mnie za propagowanie tego sposobu 🙂)
ja zastosowalam go raz jak hania była chora i wiedzialm ze 6 kropli uczyni ja spiaca


cos o wpanie
jezeli juz go stosujecie to z jakims innym lekiem
sam nie działa
Jednakże należy podkreślić fakt, iż wapno nie jest lekiem przeciwalergicznym! Jest to środek wspomagający, stosowany jako łagodzący objawy alergii. Nie nadaje się do stosowania w monoterapii - czyli terapii z użyciem jednego leku,(w tym przypadku - tylko wapna) - ale należy je zażywać w skojarzeniu z lekami takimi jak chociażby Allertec, Zyrtec, Claritine. Choć aktualne badania alergologiczne poddają w wątpliwość skuteczność wapna w leczeniu alergii, to jednak istnieją argumenty potwierdzające słuszność zastosowania go w łagodzeniu objawów uczulenia.

Przede wszystkim jedna z teorii powstawania alergii wiąże się z niedoborem jonów wapnia w organizmie, stąd suplementacja wapnia w okresie uczulenia znacznie łagodzi przykre objawy alergii!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja się nie obrażam za rady 😉 Sama wiem że powinnam odpocząć trochę od dzieci ale dwójkę jest trudniej komuś zostawić. Teraz mam trochę więcej wolnego bo Zuzkę wysłałam do przedszkola stwierdziłam, że na pewno nie będą wychodzić na plac zabaw a katar ma mniejszy, wysypką nikogo nie zarazi. W styczniu była tylko 2 dni przez choroby. W czwartek będzie brała udział w występie dla dziadka i babci. Jak uda mi się pojechać do przedszkola to wstawię zdjęcia. Tylko w swojej kwestii ma "babciu ukochana" i powiedziała, że nie będzie tak mówić tylko dziadku ukochany bo ona woli dziadka bo jest super.
No i byliśmy na razie tylko u okulisty z Kają i niestety mało jej się poprawił wzrok z +4 na +3,5 więc powinna nosić okulary. Tym bardziej, że jak skupia się na czymś to jej łzawią te oczy. Ma nosić przynajmniej do oglądania bajek czytania i pisania 🙂. Zuzia będzie jej zazdrościć bo kiedyś chciała bym jej kupiła "hijetowe" czyli fioletowe.
Ja nie podaje wapna bo Kaja miała go za dużo i jest pod opieką poradni metabolicznej.
Ona raczej nie śpi przez kaszel a nie swędzenie. W foteliku w samochodzie spała i nie kasłała pewnie ten katar jej spływa jak leży.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Siema 🙂
Ja na chwilę.. Nas od listopada przesladuje pech, mi nie przedłużyli umowy w pracy, dostałam marną wypłatę, mąż wcale, Pomarły nam dwie babcie, potem Aniela dostała anginy ropnej, ja skręciłam kolano, potem miałam jelitówkę, teraz mąz mąż ma jelitówkę i ogolnie tak to wygląda- czyli ekstra lajf w Polandii 😁
A tak ogólnie to spoko loko 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nosz kurwa w dupe jebany katar
ja już nie wiem, w nocy nie ma nic w dzień walczymy i do tego ja to gówno złapałam
do tego Maja usypia już 1h wec moje apogeum siega zenitu, dobrze że jest mama
klapi cholera fenistilu nie mam 😠 dam jej kielona 🙂

idę jeść pomidorówę z ryzykiem 🙂

ania chce czapunie a cena dla mnie super, jesteś pewna że będzie ok?
to w takim razie też poprosimy taka czapę jesinną na przyszły rok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ogladam licealne ciaze, laska oddala swojej cioci do adopcji dziecko, nie chcialabym tak, wspolczuje (a nie juz zatrzymała dziecko 😜)
morfi- oby pech sie skonczyl!!!

mlodociany spi, mam chwile dla siebie, maz przyjdzie po 19tej do domu ech

co robicie na obiad bo musze sobie cos przyrządzić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Xa superowy paszportowy
Morfi ale smutne wiadomosci
Ale dobrze ze zajrzalas
Klapi jaki wywaid medyczny na temat wapna 😉 🤔
Moja lila wkoncu chce ze mna czytac bajki
Przynosi i kaze mi czytac
Wiec dzisiaj juz obskoczylismy 11 malych i jedna wielka 😉
Ja robie na obiad miesko w sosie z warzywami z makaraonem swiderki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maja nie spi
wysmarowała podłogę, kotka, swoje nogi cłą tubką dermosanu i ma sen w zadzie wiec nie naciskam uśnie wczęnsiej 🙂

Xa piekny
kahna tylko tak z tego co ja pamietam, mi fotograf mówił że musi być buziunia zamknieta, bo beda sapac w urzedzie, ale u nas ciul robi w paszportach 🙂 i mjaa miała lekko rozchylone usta to jest zretuszowała i miała wary jak angelina jolie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Xa przystojniak
kciuki, żeby przyjęli z paszczakiem otwartym 🙂

Morfi zaglądaj częściej
i oby pech sobie poszedł.

chorującym zdrowia!
i cierpliwość na wynos rozdaję 😉

nie pamiętam, co jeszcze miałam...
zmęczona jestem.

zaraz wam pokażę zorzę.
(tą samą, co na fejsie 😉 )



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
poszlam myc lazienke
wchodzi LOla i mowi: "a Olisia co?" 🙂
no to sprzatalysmy razem
i tak sie rozpedzilysmy,
ze i szafki w kuchni tez umylysmy
LOla szoruje jak szalona
pomocnik 1 klasa
ma swoja mala gabeczke
moczy w wodzie i szoruje
Kobita fach ma w reku 😉 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
siemka dziewuszki!!
juz mam chyba dosyc sluchania o sprawie Madzi... dziecko i tak juz nie wroci...niech juz wyjasnia co i jak bylo i zakonczą...a matka...ehhhh...

czytam tu ze dzieci chorują,kurde...!

o!pytanie do klapiii:
hania w zlobku ma rowiesnikow,czy rozne dzieci są? bo u nas jest jeden złobek,jedna grupai tak zastanawiam sie czy jak posle kaline od wrzesnia,to czy nie bedzie mi sie uwsteczniac w rozwoju np przy polrocznych czy rocznych dzieciaczkach?
bo do przedszkola jeszcze mi jej nikt nie przyjmie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...