Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
uwaga !
moj Maz zrobil paczki 🤪
a jakie pychoty !
mrr mrr po prostu

no tak ...
LOla dzisiaj ma swoje male swieto 🙂
( Ciotki jakie spostrzegawcze ) 😎
niestety broi tak samo jak bez swieta 😁

Kasiak tulasy wspierajace w lezeniu w wyrku !

emi na bank to jelitowka
musisz duzo pic
najlepiej wody
i zbijaj sobie temperature
po co masz sie meczyc
ale i tak Ci strasznie wspolczuje
bo wiem co to za gowno
i jaka pawnie jestes oslabiona 🥴
tak czy inaczej -
bedzie dobrze !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja już paków się bżarłam i mam zgage
ale Agatta twojego męzowego poprosze jednego 🙂
emi trzymaj się

kasiak ja kulka cię rozumie, też mnie wkurza że wszyscy muszą mi pomagać, a teściowa taka sama miała wpaść w niedzielę ale zadzwoniła że skoro mielismy inne plany to nam juz przeszkadzac nie bedzie, tylko czy pizda wzieła pod uwage że juz plany zmienilismy.
od dnia babci wnuczki nie widziała, kuźwa pokoiki dla dziewczynek prawie gotowe a ta nawet dupy nie ruszy żeby zobaczyć, ach szkoda gadać skąd tacy ludzie się biorą 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry
Ciągle sypie. Ze sklepu wróciliśmy cali w śniegu.
Misia zmierzyłam wczoraj po waszych pomiarach i jestem w szoku po raz kolejny bo mierzy jakieś 95 cm.
Ja się pochlastam. Dlatego kurtka już powoli przykrótka.
Morfi heloł 🙂
Babka ma mine niewiniątka. Super w tych skarpach wyglądała.
W sobote idziemy z Misiem na nocną impreze urodzinową. Bedzie gdzie spać wiec fakolca tesciowej moge pokazać za jej pomoc. Nie zostawie Misia z nią bo już raz wyrzuty robiła.
Ta męda to jest zazdrosna ze inni mają lepiej i ciekawiej w życiu. Jej nikt nigdzie nie zaprasza.

A co u Aro i Ani? Tak dawno nie było znaku od nich.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o i Ani się udało hasło odzyskać 🙂
powoli, powoli i robi się nas coraz więcej...
kobitki wracać na stare śmieci 😁

R ogląda mecz więc komputer jest mój 😜

ja już mam dość pączków, zjadłam całe pół,
drugie pół zabrał mi X..
jednak wolę mięsko 😜 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kahna jak to pol ?
ja zjadlam 7 !
i dochodze do wniosku, ze niezle trzeba miec nasrane zeby tyle zjesc
tym bardziej, ze jest mi teraz przeslodko
i zastanawiam sie nad pawiem 🙂

ja rowniez przylaczam sie do postulatu kahny
wracac na forum !
i to juz !
🙂

Dziecko jest totalnie mna znudzone
ubiera czapke, buty i kurtke
pytam: \"gdzie idziesz?\"
mowi: \"z Tatusiem bzusi robic\"
bo K w pracy
znaczy sie nawet brzuszki sa ciekawsze ode mnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no chyba tą teściową se wykrakałam bo przybyła dziisja z teściem
uwaga!!! teściu nawetolał fakty i siedzieli z Maja w pokoju
ale i tak mnie wkurwiali
Michał z moja mama je obiad a oni tylko dajcie Mai coś jeść bo jest głodna, chyba im 5 ray powtórzyłam że przed chwilą zjadła talerz lanych klusków na rosole, jak kurwa grochem o ścianę, co chwilę dupili że Maja ma zimne ręce, a dwa razy Maja zakrztusiła się sliną to już teściowa pewna że bedzie chora, bo słyszy ten kaszel, tylko szkoda że dziecku oczy az wychodziły i jak popiła to był luz...a no i od 19.30 mówili ze już idą i że mamyMajke kapać, a my mówimy że kąpiemy ją za godzine bo chodzi spać o 21 i tak dupili przez godzinę, no bo o czym tu rozmawiać 🙂
powiedziałam im że mam skurcze i nic nie robie, chyba ich to wogóle nie wzruszyło
pokoiki dziewczynek chyba takie sobie, przynajmniej zachwytu nie wykazali
aaaa oczywiscie tesciowa sprzatała Majki zabawki co chwilę do jej koszów a ona je co chwila wydupiała, a ta marudziła ile to Maja ma siły, fuck 😠
reszt mam babeczki jogurtowe i faworki aha i winogron 🙂

o nie anka znalazła hasło 😜 wreszcie 🙂 i nie podczytuj ukradkiem tylko nas tez pomecz postami 🙂 buziaki

a reszta brzuch mam dzis twardy, nie wiem co lepsze stawianie bebna czy skurcze 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agatta przbiłaś mnie, ja 5 wciągnęłam. Upolowałam na lumpie dżiny dzwony dla Anieli i kiecuchę ekstra po 5 ziko sztuka była, dla siebie ino żakiet ale dżins, jak na 10 minut szperania, to spoko 😁
Dobrej 😘 😘 😘
Acha, oglądnęłam z mężem INKARNACJĘ- polecam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
huhhhh! tez bylam dzis na lumpach i...albo sie wypalilam na tym polu,albo,co bardziej prawdopodobne byly tylko łachyyy -nam nic nie znalazłam! tylko siostrze material na "materac do kojca"..
mi narazie pękło 6 pączków,ale nie jest powiedziane ze to koniec...andrew wroci z pracy to mu potowarzysze..wszak zębów jeszcze nie umyłam.. 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zdziwiłam się dzisiaj bo teść do mnie zadzwonił może drugi raz w życiu zapytać się jak dziewczyny. To było jedno pytanie no i drugie czy są chore. Kurde zawsze jak teściowa tak się zapyta to za dwa dni są chore. No ale póxniej okazało się, że dzwoni właściwie zawiadomić mnie ,że jego brat miał dzisiaj zawał. Bardzo mi szkoda tego wujka bo najbardziej go lubię z całej rodziny. Jakoś jak on się ze mną wita albo ot tak przytuli to czuje że to jest taki uścisk ojcowski a jak po wódce teść wyznaje mi miłość ojcowską to czuje, że to jest tylko na pokaz i jest to dla mnie nie miłe.
Ja zjadłam tylko jednego pączka bo jestem na ścisłej diecie. Właśnie to jest mój plan na podbudowanie własnej wartości i być może uda mi się podjąć ważną decyzje odnośnie mojego dalszego życia. Ania mój mąż to nie współlokator a raczej gość hotelowy bo właściwie tylko śpi w domu.
Jest w pracy ale jakoś nie widzę tego efektów bo mamy masę długów i nawet rachunki niepopłacone a na jedzenie dają mi rodzice. On się nie martwi przyszłością tylko żyje chwilą. Jest tak wychowany. Wrócić do pracy mi nie daje bo twierdzi że mniej od niego zarabiam. Zresztą kiedy pracowałam gdy była już Zuzia to przesiadywała z nią całe dnie w sklepie gdzie były automaty do gry. Niby wtedy tylko się patrzył jak inni grają.
Parę razy proponował mi rozwód ale to był tylko szantaż bo zawsze dodawał, że zabierze ze sobą dzieci. Śmieszne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...